u nas się trochę zachmurzyło i chłodny wiatr , ale jamniki oczywiście na dworze Maksiu w nowym kubraczku , który był moim ulubionym szalem jeszcze kilka dnie temu
śliczny Ares:loveu:, jamniki to wyjątkowe psy i każdy jest inny .Też mam wyrzuty sumienia ,że nie zrobiłam więcej dla Pikusia może lepszy wet czy leki .Błędem było skupienie się na jego chorym sercu a to wątroba go zabiła.
Ogródek zdewastowany piwonie połamane róże obite przez deszcz , powojnik połamany , goździki leżą płasko na ziemi:shake:
ja za kroplówkę Maksia plus leki w zastrzyku i badanie krwi płacę 150 zł :shake: u nas za czyszczenie ząbków w płytkiej narkozie 180 zł .
Freko trzymaj się łobuzie nie choruj nam
Aluś ma mrówki w tyłku [IMG]http://images61.fotosik.pl/1011/65bf9cf5d0266cdfgen.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/1014/a4b33a4ba8383cd0gen.jpg[/IMG]