Oj Maksio , miał zapaść myślałam ,że go stracimy ale się udało .Taka już z niego siwa , głucha ślepa starowinka a na to brak lekarstwa .Walczy o każdy dzień , a raz jest dobrze a raz się żegnamy
tak powoli ja dochodzę do siebie albo staram się . Maksik bardzo nam schudł mimo apetytu i trzeba go pilnować bo się gubi , nóżki się plątają , kierunki się mylą i jak mu ktoś z oczu zniknie to jest taki nerwowy .Prawie nie widzi często warczy na Alka bo go nie zauważył .
Aleks za to wykapował nowe sztuczki czyli jest 9.30 należy mi się przysmak a mogę go nadgryźć a potem iść do kuchni i złożyć reklamację a głupi ludzie go zamienią na inny -zdolna z niego bestia.
ZAPRASZAMY NA WSZYSTKO MAJĄCE BAZARKI
-ręczniki
-koce
-filiżanki
-zestawy do czyszczenia komputerów
-pluszaki
-biżuteria
http://www.dogomania.com/forum/topic/144806-i-wszystko-l%C5%9Bni-9-styczen/
http://www.dogomania.com/forum/topic/144674-bazarro-dla-zbieraczy-11stycznia/
http://www.dogomania.com/forum/topic/144676-troche-tego-i-owego-dla-psiaka-12-styczen/