Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Oj Maksio , miał zapaść myślałam ,że go stracimy ale się udało .Taka już z niego siwa , głucha ślepa starowinka a na to brak lekarstwa .Walczy o każdy dzień , a raz jest dobrze a raz się żegnamy
  2. tak powoli ja dochodzę do siebie albo staram się . Maksik bardzo nam schudł mimo apetytu i trzeba go pilnować bo się gubi , nóżki się plątają , kierunki się mylą i jak mu ktoś z oczu zniknie to jest taki nerwowy .Prawie nie widzi często warczy na Alka bo go nie zauważył . Aleks za to wykapował nowe sztuczki czyli jest 9.30 należy mi się przysmak a mogę go nadgryźć a potem iść do kuchni i złożyć reklamację a głupi ludzie go zamienią na inny -zdolna z niego bestia.
  3. A ja wpadam składam Najserdeczniejsze życzenia i pozdrawiam całą rodzinę i stado
  4. ZAPRASZAMY NA WSZYSTKO MAJĄCY BAZAREK - http://www.dogomania.com/forum/topic/145021-wielkie-bazarro-22-styczniazapraszam/ Mamy nawet .... garaż !
  5. uff życzę zdrowia Antoniemu i buziaki dla Lotka i Meli
  6. ZAPRASZAMY NA WSZYSTKO MAJĄCE BAZARKI -ręczniki -koce -filiżanki -zestawy do czyszczenia komputerów -pluszaki -biżuteria http://www.dogomania.com/forum/topic/144806-i-wszystko-l%C5%9Bni-9-styczen/ http://www.dogomania.com/forum/topic/144674-bazarro-dla-zbieraczy-11stycznia/ http://www.dogomania.com/forum/topic/144676-troche-tego-i-owego-dla-psiaka-12-styczen/
  7. trzymam kciuki żeby było tylko lepiej i przytulam mocno
×
×
  • Create New...