Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ale z niej drobinka widać że ma ciężkie okres za sobą
  2. moje dwa jak się kochają to jest dobrze a czasami i na siebie kłapną zębami tak jak u ludzi
  3. bardzo się ciesze oglądając takie zdjęcia pozdrowienia dla psiaków
  4. a co mogą jamolki o tej porze robić moje też zakopane w kocyki
  5. to tak jak mój jamolek to wszystko od serducha mizianko dla małej
  6. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  7. nauczy się wszystkiego to przecież jamnik a one to małe geniusze widać jest szczęśliwa
  8. :loveu::loveu::loveu:ale one słodkie prawdziwe modele
  9. cudowne wiadomości ale z tym gwałtem nie wiem.Mizianko dla malutkiej teraz powinno być już z górki ładna pogoda i dobre jedzonko i dojdzie do siebie
  10. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::oops:cudowna zakochałam się
  11. piękny czekał na swojego anioła bianko i sie oczekał
  12. :shake:ja też mam w domu takiego kamikadze że z okna by wyskoczył
  13. już dojechała????????????
  14. ciociu zamów szelki dla Rulona na bazarku cioci Taks robi świetne moje jamolki mają i jestem zadowolona [url]http://www.dogomania.pl/threads/204811-quot-taksowe-quot-obro%C5%BCe-szelki-smycze-do-3.04-na-zwierzaki-u-Pipi-i-Missieek[/url]
  15. numer 10 właśnie pojechała do domku
  16. cudowny Atosik mały cud się dla niego dokonał
  17. Trzymam kciuki moje jamniki też ale tak to jest z jamolami są momenty gdy je człowiek chce utopić w szklance wody psy z dziwactwami ale jak ich nie kochać
  18. Władziu przykro że tak krótko miałeś jak w raju biegaj spokojnie
  19. zazdroszcze tego poznania mi zostają tylko zdjęcia
  20. :cool3:to dobrze mała wróci do formy a że jest śliczna to za długo u babci nie będzie
×
×
  • Create New...