Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. u mnie w tej "większej wsi" takie leżonko kosztuje ponad 60 zł a takie najzwyklejsze 35 mamy jeden sklep a ceny w Poznaniu jest taniej
  2. ciocie zajrzyjcie do jamnisi [url]http://www.dogomania.pl/threads/202932-Domki-tymczasowe-pilnie-potrzebne[/url]!!!!!
  3. strona jamnicza [url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url]
  4. wątek jamniczy [url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-ca%C5%82ej-Polski-[/url]!!!!!!
  5. boski Lordzik a jakie maniery
  6. Shania to nie tak mój Pik chorował rok zrobiłam odyseje po wetach miał robione badania i dopiero 7 lekarz jak go zobaczył to od razu mówił a inni go na robaki i jelita leczyli a pies by mi na rękach umarł i teraz czekam i żyje nadzieją że będzie dobrze
  7. ale piękny zapisuje
  8. biedna mała mój Pik też ma bardzo chore serce a wyszło to kilka dni temu po roku od adopcji a wiek ciężko określić
  9. nie stety KateBono ma komplet a może ciocia Tanitka
  10. było tam trochą psów tutaj można poczytać [url]http://www.dogomania.pl/threads/203798-KateBono-amp-BeaBono-(Pozna%C5%84)-w%C4%85tek-informacyjny[/url]
  11. napisałam do KateBono może będzie mogła
  12. i hoooooooooop kompletny brak pomysłów
  13. płaczę z tobą Shaniu
  14. Shania Jumka doczekała swojego ludzia a jak by były problemy {odpukac}to ma gdzie wrócić
  15. tak Jumka to zdecydowanie pies jednego pana
  16. a dt u BeaBono miała Alpena u siebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/190023-Alpen-jamnik-kt%C3%B3ry-sam-si%C4%99-okalecza-MA-DS-U-haccord-[/url]!!!
  17. :loveu:uwielbiam takie obrazki
  18. :-(omry znam to z autopsji moi są tacy sami
  19. śliczny maluch mój Pik minął rok jak jest ze mną i też go nie wykastrowałam bo ciągle chory mizianko dla ślicznej parki
×
×
  • Create New...