Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Maksiu pozdrawia Lodka [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43ab32666cb45709.html[/url] i Pik [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53df394d82b81fd1.html[/url] i jeszcze raz Maks [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1da62ec66c575ad0.html[/url]
  2. moje 15 zł powinny być jutro na koncie potraktować jako jednorazowy datek w kwietniu wpłace za kwiecień sorry masło maślane będe wpłacać do 10 każdego miesiąca
  3. :shake::crazyeye:ciocia rytka ja byłam dziś z Pikiem u weta i poszło 150zł u nas szczepienie kosztuje 60 nie wiem skąd biorą te ceny i doszłam do bankructwa Pik zjadł moją rente a chciałam Maksiowi kupić na stawy ale musi poczekać do 1-go szaleństwo z tymi psami
  4. bidula teraz będzie wszystko wychodzić
  5. ciocie przyszłam prosić zajrzyjcie tu są dwie zagłodzone jamniczki jedna ma dt druga pilnie szuka [url]http://www.dogomania.pl/threads/204397-LILKA-wychudzona-jamniczka-czeka-na-transport-z-Grudzi%C4%85dza-do-Warszawy-(BDT)-[/url]! ciociu Goniu ja mam takiego jamnika po traumie jest ciężko najlepszy dom to bez psów i z osobą która jest w domu może za kilka tygodni się uspokoi ale zazdrość o inne psy może jej zostać
  6. piękna szkoda że suczka ale błyskawicznie znajdzie dom a ja znowu na żebry na tym wątku są dwie wychudzone jamniczki jedna ma zapewniony dt druga szuka ma ktoś pomysł [url]http://www.dogomania.pl/threads/204397-LILKA-wychudzona-jamniczka-czeka-na-transport-z-Grudzi%C4%85dza-do-Warszawy-(BDT)-[/url]!
  7. hooooooooooooooooop!!!!!!!!!!!!!
  8. czyli drugi dt potrzebny
  9. a ta druga w jakim jest stanie?
  10. zrobiłam przelew
  11. :-(numer 82 PRECELEK zostaje na stałe w dt ze względu na swój stan to mogą być jego ostatnie dni
  12. z niego jest model po winien pobierać opłaty za oglądanie
  13. uwielbiam wdychające jamniki mój Kacperek za tm był w tym mistrzem wdychają nad ludzką głupotą
  14. rytka ja mam dwie sztuki 26 lat życia z jamnikami i tylko ja mówie że jestem alfa a one i tak wiedzą lepiej i robią co chcą a Maks jak na mnie czasami zdegustowany spojrzenie pośle szkoda mówić
  15. podnoszę deklaracje do 15 złotych
  16. ale się ciesze bianko twoje jamnik zrobią impreze jak mały bandyta wyjedzie
  17. ale śliczny sweterek biedna chudzinka
  18. całusy dla malutkiej weterynarz powinien pomóc
  19. ale on słodki domki będą się biły
  20. :multi::multi::multi::multi:ale radość
  21. zapisuje dzięki ciocie uratujemy ją
  22. im więcej jamolków tym lepiej ja mam dwa
  23. biedny mały trzymaj się za chwile będzie cieplutko i chęć do życia wróci
×
×
  • Create New...