świat jest taki podły dla nie dosyć że na ich drodze postawił ludzi którzy zgotowali im ten los to jeszcze cierpią na sam koniec maleńka zaśnij spokojnie nie bój się tam nie ma już bólu jest tylko słoneczko które tak kochasz a jak spotkasz Ize Tine i Kacperka to powiedz że je kocham i zabrały kawałek mojego serca ze sobą.Nie wiem co ci napisać Kasiu najgorsza jest bezradność jak się patrzy na ich cierpienie