nie mam ale wkleje tu pare fot [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43ab32666cb45709.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1da62ec66c575ad0.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a348d09d0e19064.html[/url]
Dzięki ciocie po prostu ostatnio zauważyłam że gorzej chodzi po prostu starość z bólu nie cierpi codziennie dwa spacerki i dobre jedzenie zimą spanie na fotelu w kocu elektyrycznym uwielbia 5 będzie renta to mu zamówie tabletki dzięki ciocie