Jump to content
Dogomania

Iza!!!

Members
  • Posts

    398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iza!!!

  1. Dziewczyny a ile Jurand waży? Bo mam Fiprexa 20-40 kg, ale ważny do czerwca, więc do zużycia na już. Jeżeli sie przyda, to poproszę o adres, gdzie go wysłać - chyba już do hoteliku.
  2. [quote name='Divi']Najgorsze jest to, że tym zwierzakom nikt nie pomoże utopią się, a co dadzą zdjęcia filmiki, reportaż. Poco ktośkieruje schroniskiem jak zabija zwierzęta, zamiast im pomagać. Fajnie że stoją służby po drugiej stronie schronu słyszą ujadanie i nic z tym nie ronią gdzie mają serce ??[/QUOTE] Nie myślałam o filmach czy zdjęciach tylko po to, żeby za tydzień był reportaż, tylko, żeby teraz puścili, pokazali i żeby ktoś zareagował teraz. Nie chodzi mi o ciekawostkę...
  3. Pisałam do tvn24 [email][email protected][/email], do tych lokalnych wszystkich tez napisałam
  4. Jakby jakiś filmik lub zdjęcia był, to by ludziom unaoczniło ich cierpienie i wołanie o pomoc, takie rzeczy lubi tvn..
  5. Napisałam do wp.pl i do tvn - u , może jak kilka maili dostaną to coś ruszy
  6. Podajcie jeszcze raz namiary na to schronisko, gdzie są te pozamykane psy, proszę.
  7. A może napisać do TVN-u czy coś, może jak w TV o tych biednych psiakach powiedzą, to znajdzie sie jedna łódeczka z dobrymi ludźmi i otworzą boksy. Przecież nawet "agresywny" psiak zasługuje na ratunek....
  8. Już dostałam numer i wysłałam :)
  9. Ja też poproszę o numer konta, bo nic do mnie jeszcze nie doszło ;(
  10. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1046520305[/url] Wszelkie słowa krytyki mile widziane :)
  11. Jeżeli macie talenty do układania tekstów to poproszę, a jak nie, to coś z wątku powpisuję.
  12. Ja mogę Heniowi zrobić Allegro i odnawiać aż znajdzie domek.
  13. A może Ty masz zapchaną skrzynkę? :)
  14. Nie wiem ile można mieć wiadomości w skrzynce, ja mam niecałe 150, ale coś usunęłam.
  15. Dziękuję za zaproszenie, z kasą ciężko, ale może jakiś bazarek za kilka dni na niego zrobię. Głaski dla Satyra.
  16. Dziękuję za zaproszenie, kiedyś tez podhalana miałam, co to za cholera była... ech... Zabroniłam sobie już stałych deklaracji, bo pracy na horyzoncie nie widać, ale temu biedakowi nie potrafię odmówić z sentymentu. Jedynie 5 zł miesięcznie, ale mam nadzieję, że się przyda.
  17. Też chciałam tu ten wątek podesłać, ale widzę, że czujne jesteście :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za odnalezienie Dagi!
  18. Obie dziewczyny wróciły??? No nie, to jakiś koszmar!!!
  19. A oto dowód ;) [URL=http://img686.imageshack.us/i/litj.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1453/litj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/litt.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6715/litt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Ja niestety też bez kasy, ale w przyszłym tygodniu bazarek wykombinuję
  21. Dzisiaj z Charliem byliśmy w gościnie, poznał dwie nowe koleżanki, niestety jedna nie koniecznie chciała się bawić, z drugą świetnie bawili się piłką. Mały na dworze jest po prostu prze szczęśliwy, już się nie mogę doczekać wychodzenia na dwór i spacerków. Oczywiście jeżeli ma taką możliwość, to załatwia się tylko na dworze. Rośnie nadal niesamowicie, jest baaardzo wysoki, łapy też się wiesze robią. Łobuz z niego niesamowity -kradnie nam wszystko, co możliwe, nawet córce ostatnio ukradł chleb z masłem i zjadł w 10 sekund. Jadłby chyba bez przerwy i to wszystko. No i na wadze to widać - calutkie 5 kg :D Na razie jesteśmy na Bricie i chyba przy nim zostaniemy, tylko chciałam dopytać, bo ja mu kupiłam zwykłego Brita, a może Wam chodziło o Brita care? Tu nowe kolorki: [URL=http://img72.imageshack.us/i/dsc08670h.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/518/dsc08670h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tu porównanie jego wielkości do jamnika: [URL=http://img695.imageshack.us/i/dsc08669qn.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4015/dsc08669qn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I nosek też ciemniejszy się robi: [URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc08663q.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7436/dsc08663q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/dsc08662.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9405/dsc08662.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. Ja dzisiaj odebrałam wyniki kupkowe Charliego i żadnych robali nie ma, nie potrzebne żadne dodatkowe odrobaczanie. Antybiotykowe zastrzyki skończyliśmy w niedzielę i po 15 maja mamy 2gie szczepienie. Zdjątka wstawimy na dniach, bo aparat pożyczyliśmy, ale chłopak się bardzo zmienia, rośnie , nosek mu czarnieje i zmieniają mu się kolorki sierści.
  23. Nawet mi się udało - wielkie dzięki. Ja już na tyyyle sposobów próbowałam, a to takie proste...
×
×
  • Create New...