Jump to content
Dogomania

Iza!!!

Members
  • Posts

    398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iza!!!

  1. [quote name='sacred PIRANHA']Iza!!! transporterek pożycze, całkiem niedawno dostałam pieniązki od jednej dogomaniaczki na bidulę wielką i właśnie kupiłam za nie transporterek w którym pojechała do wawy na leczenie(taki był warunek transportu ze sunia musi być w transporterku a wtedy nie było od kogo pożyczyć), transporterek mi odesłano żebym miała właśnie na takie cele więc nie ma problemu:-) czyli ten transport byłby na jaki dzień?[/QUOTE] O, w całym zamieszaniu zagubiłam to info o transporterku :) Bardzo fajnie, że jest, to proszę o pożyczenie go Charliemu (takiego wymogu nie ma, ale chyba tak będzie bezpieczniejszy). Odeślę go we wtorek, lub w środę - dobrze? Bo transport na poniedziałek umawiam.
  2. ladySwllow wyczyść, proszę troszkę skrzynkę, żebym mogła ci PW wysłać:) Z transportu skorzystam tego płatnego, bo już mało czasu a niczego innego na horyzoncie nie widać. Zaraz dogadam szczegóły transportu i dam znać:) A czy TŻ może nie być zadowolony z wybory swojej żony?[:diabloti:
  3. Rany, dziewczyny strasznie się cieszę :) Zaraz transport dogadam do końca. Już pisze PW :) Dziękuje Wam z całego serca!!! :*
  4. [quote name='Litterka']Do osób nieżywych psów nie wyadoptowujemy:diabloti:[/QUOTE] Jakieś dziwne te zasady....
  5. Jejku... jak ja na zawał tu padnę to będę automatycznie zdyskwalifikowana ;p
  6. Ja też :) Paznokcie z nerwów już obgryzione ;p
  7. Udało mi się znaleźć płatny transport na trasie Łódź - Zamość Łódź :) Więc jak się nic innego się nie znajdzie, to jakieś wyjście jest :) A czy byłaby taka możliwość, żebyście pożyczyły Charliemu transporterek? Odesłałabym go we wtorek/środę. Jeżeli nie, to czy mogłybyście mu taki kupić, a ja bym przesłała na niego pieniążki?
  8. No, tylko żeby jeszcze wizyta pomyślnie przebiegła ;)
  9. To ja sobie pozwolę na wątkach transportowych popytać
  10. Bo jak usłyszał hasło "Warszawa" to jakoś się nie cieszył ;p
  11. A może do Kielc byśmy poszukały transportu - to bliżej z Zamościa.
  12. A do Warszawy byście miały jakiś transport? Bo w Warszawie byłby dopiero ok 21/22
  13. [quote name='sacred PIRANHA']kurde no jak to skombinować nie wiem...z zamoscia do piotrkowa ok 300km;/ w dwie strony to 600 a za kase to straszliwie duzo wyjdzie buuu[/QUOTE] A ile by to wyszło? Może przekonam znajomego, że w warszawie fajnie jest i żeby zajechal:)
  14. No faktycznie, przez Warszawę nie jedzie.
  15. [quote name='sacred PIRANHA']a o wawe zahacza?[/QUOTE] Zaraz dopytam.
  16. [FONT=&quot]No to z wizytą załatwione:)[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]A co do transportu, to gadałam przed chwilą ze znajomym i to wygląda tak: z Katowic (jednak) wyjeżdża ok 16 (o 14 zaczyna jakieś spotkanie więc to tak mniej-więcej), a potem jedzie trasą Katowice - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Łódź[/FONT] [FONT=&quot]Mam nadzieję, że da się to jakoś zgrać.[/FONT] [FONT=&quot][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
  17. Możecie tez wspólnie mnie odwiedzić:)
  18. Ja mam do dyspozycji i sobotę i niedzielę i piątek po południu. Jeszcze jedna ciotka jest chętna mnie odwiedzić - Litterka :)
  19. Kurcze, cieszę się jak dziecko przed Wigilia:0 A może popytam osób z forum, którzy są z Trójmiasta czy mogliby mnie sprawdzić?
  20. Oczywiście z obowiązku kastracji zdaję sobie sprawę, prosiłabym tylko o podpowiedź kiedy trzeba będzie to zrobić :) Z witaminami, dobrą karma też nie widzę problemu, na weta tez pieniążki sie znajdą. Dostanie też chipa i adresatkę - w razie czego. Ja na razie bez pracy w domu siedzę, więc mogę mieć go pod okiem cały czas, uczyć, pilnować i zabawiać :) Weterynarza mam 100 m dalej, więc na rączkach na szczepienia będzie noszony. Psów ani kotów w domu nie mam, więc na socjalizację z psami może poczekać do czasu, gdy będzie po szczepieniach. Z sikania, gryzienia itp. mam nadzieję, że kiedyś wyrośnie :) Do samotności będę go przyzwyczajała stopniowo, bo mam nadzieję, że kiedyś pracę znajdę, więc muszę go nauczyć zostawania samemu bez stresu.A co do transportu to potrzebny by był tylko na poniedziałek do Katowic/Krakowa lub gdzieś na trasie, może Łódź? Jeżeli poniedziałek to za szybko, to wtedy do Gdyni, lub gdzieś w okolice. Oczywiście jeżeli trzeba będzie pokryję koszty :)
  21. [quote name='sacred PIRANHA']co do pytania czy rozwazamy adopcje tylko w lubelskim to raczej tak choć jesli dom byłby sprawdzony i zaufany i byłby transport napewno zostalby wzięty pod uwagę[/QUOTE] A czy ja mogłabym poprosić o sprawdzenie mnie, jako domu dla Charliego? Mieszkam w Gdyni, jest tu na forum sporo osób z Trójmiasta. Bo przedyskutowałam temat z mężem i chcielibyśmy zaprosić Charliego w nasze skromne progi:) Może mogłabym zadzwonić do którejś z Was, która podejmuje decyzję o adopcji? Co do transportu, to w poniedziłęk mój znajomy będzie jechał na trasie Katowice/Kraków - Gdynia i mógłby mi psiaka przywieźć.
  22. Witam :) Jestem w trakcie poszukiwania pieska i pytam tak czysto teoretycznie (jak na razie) - czy Charlie jest do adopcji tylko w okolicach Lublina/Zamościa, czy dopuszczacie możliwość transportu malucha gdzieś dalej - np. do Gdyni?
  23. Dziewczyny wieczorem uaktualnię opisy psiaków - niech tam będzie cała prawda i tylko prawda ;p Evelin pozwolę sobie tez przekopiować nowe zdjęcia psiaków i podokładać do ogłoszeń. Niestety bazarki ogłoszeniowe są zawieszone, bo za dużo chętnych było - pozostaje mi samodzielna robota;p
  24. Dzisiaj skończyłam robienie Allegro dla wszystkich psiaków które są u Pipi i czekają na nowy domek. Robiłam to po raz pierwszy i w razie błędów proszę o rady :) A to całe towarzystwo: [url]http://www.allegro.pl/item980630562_ozzy_pies_akrobata_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item981919036_plomyk_niech_swieci_dla_ciebie_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item981921991_kropka_sliczna_przylepa_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item981997529_mona_mala_sunia_z_wielkim_sercem_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item983223298_misio_sila_spokoju_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item983266525_luka_lekarstwo_na_smutki_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item983287159_punia_kocha_calym_sercem_do_adopcji.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item983326402_jamnisia_czeka_na_milosc_do_adopcji.html[/url] Jeszcze powystawiam ich na innych stronach i wykupię im bazarki na bezpłatnych portalach ogłoszeniowych.
×
×
  • Create New...