-
Posts
398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iza!!!
-
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Mnie wet powiedział tak - jeśli będzie on przeszkadzał, to można usunąć tylko ten, o którym mówisz, bądź cały paliczek, tzn ten rozdwojony. Myślę, że obecnie jakieś zabandażowanie pomoże, żeby tego nie rozerwał - u mnie ledwo chodził, dlatego pewnie nie zauważyłam, że sprawia mu to jakąś trudność.[/QUOTE] Mogłabym po prostu dywan zwinąć, ale nawet w zabawie może sobie go naruszyć, więc spróbujemy zakleić, a wet swoje zdanie powie jak go tewraz zobaczy i będę wtedy myśleć. -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']jak się cieszę, że dojechał cały i zdrowy! super:-) dobrze widzieć go wyłożonego na dywanie:-) obejrzyjcie sobie płytke dvd:-)[/QUOTE] Płytka obejrzana, ale pewnie jeszcze za jakiś czas do niej wrócę, bo dużo tam informacji i pewnie nie wszystko będę pamiętała, dziękuję :) -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
O, to mnie uspokoiłaś, bo myślałam że ten wilczy to wyżej jest. Samym usunięciem się nie martwię, tylko, żeby nie trzeba było tego pod narkozą robić. Chyb spróbuję mu to jakoś zaklejać czy bandażować, bo widzę, że on już był naruszony i nie chciałabym, żeby go sobie urwał. -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Maluch przespał te kilka godzin nocy bez problemu. O 5 wstawał mój mąż, więc się obudził, pochodził po mieszkaniu i z radością zauważył, że w drugim pokoju jest jeszcze "mini ludź" i zaczął piszczeć, żeby wstawała:) Śniadanko zjadł w sekundę, była kooopa (mały a może takie duże kupska robić...). Siku stara robić się na gazetki, trafność 80% :D Oczywiście wszystko próbuje gryźć, ale upomniany od razu sobie przypomina, które zabawki są jego :) Było pierwsze kilkanaście minut samotności w domku (ja córkę do przedszkola zaprowadziłam) i nie było żadnego pisku, a nawet okazało się, że w legowisku tez da się spać (bo tak to tylko środek dywanu). [URL="http://img14.imageshack.us/i/dsc08395q.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4135/dsc08395q.jpg[/IMG][/URL] Za mną chodzi krok w krok. Jedyne co mnie delikatnie martwi to to, że u jednej tylnej nóżki ma jakby rozdwojoną poduszeczkę z dodatkowym paznokciem (coś jak szósty palec u noworodka) i czasami zahaczy tym o dywan i wtedy trochę kuleje.:-( mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu pójdziemy do weta, żeby to obejrzał. [URL=http://img85.imageshack.us/i/10512575.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/720/10512575.jpg[/IMG][/URL] -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
A futro to grubaśne jak na Syberię. No i te kręcone rzęsy i wąsy...cudo:) -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Więcej zdjęć porobię jutro, jak się wyszaleje, bo na razie to na zdjęciach najlepiej wychodzi ogon i podłoga... -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
No i jest :D:D:D Słodziak straszny i wulkan energii:D Na dzień dobry nasikał na dywan ;p Na jedzenie rzuca się, jakby miał miesięczną głodówkę, a nie jednodniową - a że dostaje po kilka kulek, to się wskrabuje do góry po jeszcze... Kochany jest, przywitał nas, jakby nas dooobrze znał. W podróży był bardzo grzeczny. Zaraz wkleję zdjęcie:) [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc08393d.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7051/dsc08393d.jpg[/IMG][/URL] -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Dzięki, w razie czego będę pisać i prosić o rozszyfrowane :) Mały już niedługo będzie u mnie - strasznie się ten czas wlecze... -
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
Iza!!! replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Witam, dziękuje za zaproszenie. Stałej deklaracji nie dam rady, ale w kwietniu kilka groszy jednorazowo będę mogła dać. Śliczne dziewczynki są, szybko domki znajdą, jak już się uda je zabrać... -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Próbowałam dzwonić do pana od transportu, ale nie odbiera. Napisał mi smsa że jeszcze nie może odebrać, mam zadzwonić jutro, ale maluch ma transport na pewno. Na mój prosty rozum Pan powinien być po Charliego ok 12-14, bo w Łodzi powinien być ok 20-22, a Zumi pisze, że z Łodzi do Zamościa jedzie się ok 6 godzin. Chyba, że coś pomieszałam... -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jak tylko się z Panem dogadam to będę pisała:) Głupio mi i przepraszam, że nie wpadłam na pomysł pozyskania numery telefonu w tak prosty sposób... -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Transport aktualny :D Późnym wieczorem dogadam szczegóły, bo Pan nie mógł teraz rozmawiać. -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
O dziękuje:) -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Masz rację. zaraz zapytam na tamtym wątku. -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Tak, na poniedziałek się zgodził -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jeżeli ten transport się odezwie to problemem będzie już tylko dogranie wszystkiego w czasie i miejscu, ale to sie da zrobić. -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
No niestety dostałam tylko wstępną wiadomość, że jest możliwy, ale to było w czwartek wieczorem i od tej pory cisza, więc nie wiem czy jest to transport na 100%... -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Iza!!!, czyli z Wawy byłabyś w stanie psa we własnym zakresie zabrać? Dziś jest jakiś transport z Zamościa, ale nie wiem, czy na szybko uda nam się wszystko zorganizować - jak nie, to wtedy można płatny na trasie Wawa-Zamość-Wawa zorganizować... Zawsze taniej, niż Łódź-Zamość-Łódź.[/QUOTE] Do Warszawy mogłabym pojechać pociągiem, ale dzisiaj to już nie zdążę. A od osób z płatnego transportu dostała 2 odpowiedzi: Łódź - Zamość - Łódź i Warszawa - Zamość - Warszawa to ten do Łodzi jest dużo tańszy, a z Łodzi mam już poniedziałek za darmo. -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Może faktycznie poszukaj transportu gdziekolwiek w stronę Gdyni. Bo do Warszawy jest już znacznie bliżej i w ciągu jednego dnia bym zdążyła pojechać w tą i z powrotem. Sytuacja jest o tyle pilna, że Ty nie możesz zbyt długo trzymać malucha i nie możemy czekać w nieskończoność na dogodny transport. -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Chyba nie jestem tak odważna:shake: Transport od Łodzi nie jest problemem, jedzie zaufana osoba - podwiezie mi malucha pod sam dom... -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Natalia przykro mi, ale osobiście nie dam rady - to jest spora odległość, sama ani samochodem ani pociągiem w taką podróż po prostu nie odważę się pojechać.Jakby nie kombinować, będzie to trwało ok 20 godzin w obie strony... -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Ja też się najbardziej tym transportem martwię - już mało czasu zostało, a ten płatny transport mi nie odpisuje na maila, nr telefonu też nie mam :( A może któraś z was ma numer telefonu to tej osoby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179317-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-paliwa[/url] -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Tak, oczywiście - dam znać. Na razie z tym transportem z Zamościa mam tylko kontakt mailowy, więc trochę powoli to idzie :) -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Litterko w porządku będzie jak już dotrze do domku :) Stresuję się tym transportem łączonym, żeby wszystko zgrać. Dziękuję Ci bardzo za miłą wizytę PRZED i zapraszam ciotki na wizytę PO:)