Jump to content
Dogomania

Iza!!!

Members
  • Posts

    398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iza!!!

  1. Dobrze, w miejsce Poli wstawiam Płomyka (poproszę o tekst do jego ogłoszenia i w miarę możliwości zdjęcia - zawsze to szybciej będzie :) ale jak nie, to po wątkach poszukam)i Alutkę ustawiam na koniec kolejki.
  2. Czyli do ogłaszania mam: OZZY KROPKA ALUTKA POLA MONA MISIO LUKA PUNIA JAMNISIA Zgadza się?
  3. A masz teksty do ogłoszeń i zdjęcia psiaków? To bym trochę porobiła im ogłoszeń.
  4. Pipi a które z psiaków które są u Ciebie potrzebują ogłoszeń? Bo bym na bazarku im pakieciki zamówiła.
  5. O rany! Ale piękności:) Zaznaczam sobie temat :) A zdjęcie malucha leżącego z jedzonkiem powala z nóg...
  6. Oooo super wieści :) Szczęściarz z niego:)
  7. [quote name='Evelin']... na jego miejscu też byłabym zadowolona..dlaczego??? pytajcie Pipi i Randy :)...[/QUOTE] A ja chce wiedzieć cóż to za powód do zadowolenia ma Kusy :) Oczywiście pomijam szczęście codzienne spowodowane towarzystwem i opieką Pipi :)
  8. Dziewczyny a tych mebelków to wypatrujcie też na stronie [url]www.gratyzchaty.pl[/url] - tam ludzie za darmo różności oddają - również meble, tylko kwestia transportu zostanie. P.s. Mam nadzieję, że można takie adresy stron tu na forum podawać i mnie nikt za to nie zbanuje;p
  9. I ja skorzystam z zaproszenia Rodziców Maciusia :) Niestety na razie bardzo skromnie (to nieszczęsne bezrobocie...), ale co miesiąc 5 zł
  10. Że też takim .... nie szkoda czasu i kasy na telefony tego typu.... Lepiej by coś konstruktywnego w życiu zrobił, a nie nerwy dobrym ludziom psuje... Nie przejmuj się nim Pipi.
  11. [url]http://www.allegro.pl/item922751266_ratlerek_suczka.html[/url]
  12. Tak sobie ten wątek z ciekawości obserwuję - Pan już obniżył cenę - "tylko " 300 zł chce za pieska...
  13. Podnoszę do góry - może Evita sobie przypomni o psiaku...
  14. To jeżeli nawet taka drobna kwota się przyda, to ja deklaruję 10 zł miesięcznie. No chyba, że Gutek mi szczęście przyniesie i znajdę pracę, to podwyższę ;)
  15. Ja tam godzę się na to, co Pipi postanowi, Ona najlepiej wie na co kasa potrzebna tym psiakom i kotom.
  16. O rajku! Ja tu wchodzę zdjęć poszukiwać a tu takie rzeczy... Możecie napisać, albo linka podać o co chodzi z tą Evitą? Ja miałam dać rzeczy na bazarek, ale jak juz miał miec właściciela, to poszły na bazarek dla Pipi. Pieniędzy też jej nie wysyłałam.
  17. A jakiej firmy ta karma najlepiej? i jaki rodzaj?
  18. Dziewczyny, a czy mogłybyście podać linki, gdzie kupujecie karmy dla sfory Pipi? Bo ja w tym temacie zielona jestem. Tak, żeby było i tanio i zdrowo ;)
  19. I jak tam Maluszek w nowym domku? Niecierpliwie czekamy na fotki :)
  20. No to niestety nie mogłabym zabrać jej do siebie, bo mam 2,5 letnią córcię, która przyzwyczajona jest do całowania i tulenia psiaka i raczej ciężko by było dopilnować, żeby tego nie robiła, bo od urodzenia miała psiaczka, z którym mogła robić to bez ograniczeń i za przyzwoleniem psa.... Z resztą potrzeb psiaczka, to jakoś bym dała radę, bo na razie pracy nie mam to bym mogła z małą szaleć ;p a weekendowo miałaby do towarzystwa dobermanka i przy lepszej pogodzie ogród do biegania. Ale Niuńka jest prześliczna i myślę, że szybko znajdzie domek.
  21. Dziewczyny, a czy mogłybyście mi przybliżyć te ratlerkowe cechy charakteru, o których piszecie? Nie miałam jeszcze do czynienia z ratlerkami. Bo piesek jest cudny, mogłabym zacząć przekonywać męża do tego Maleństwa, ale chciałabym mieć pewność, że będę w stanie spełnić Jej wymagania ;)
  22. No to jak już 2wdomku, to dobrze że się to tak szybko i dobrze skończyło :) Ja się już martwiłam, że go nie wydadzą ze schroniska albo już go nie będzie, że tak kręcili. Teraz czekamy na fotki małego kołtunka :D
  23. [quote name='Golden Evita']hura! Maluch juz u mnie![/QUOTE] A ten Twój kolega go bierze do siebie na stałe? Jak się maluch zachowuje?
  24. O rany! Co w tym schronisku się dzieje?!?! No cóż, poczekamy co z tego wyjdzie... A szkoda, bo Mały mógłby się już w domku przespać....
×
×
  • Create New...