-
Posts
398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iza!!!
-
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Iza!!! replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
O rany! Ale piękności:) Zaznaczam sobie temat :) A zdjęcie malucha leżącego z jedzonkiem powala z nóg... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Iza!!! replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
I ja skorzystam z zaproszenia Rodziców Maciusia :) Niestety na razie bardzo skromnie (to nieszczęsne bezrobocie...), ale co miesiąc 5 zł -
Chce wykupic psa ktory jest zamykany w lazience bo szczeka...
Iza!!! replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.allegro.pl/item922751266_ratlerek_suczka.html[/url] -
Chce wykupic psa ktory jest zamykany w lazience bo szczeka...
Iza!!! replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Tak sobie ten wątek z ciekawości obserwuję - Pan już obniżył cenę - "tylko " 300 zł chce za pieska... -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
Iza!!! replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Podnoszę do góry - może Evita sobie przypomni o psiaku... -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
Iza!!! replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
To jeżeli nawet taka drobna kwota się przyda, to ja deklaruję 10 zł miesięcznie. No chyba, że Gutek mi szczęście przyniesie i znajdę pracę, to podwyższę ;) -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
Iza!!! replied to magdola's topic in Już w nowym domu
O rajku! Ja tu wchodzę zdjęć poszukiwać a tu takie rzeczy... Możecie napisać, albo linka podać o co chodzi z tą Evitą? Ja miałam dać rzeczy na bazarek, ale jak juz miał miec właściciela, to poszły na bazarek dla Pipi. Pieniędzy też jej nie wysyłałam. -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
Iza!!! replied to magdola's topic in Już w nowym domu
I jak tam Maluszek w nowym domku? Niecierpliwie czekamy na fotki :) -
No to niestety nie mogłabym zabrać jej do siebie, bo mam 2,5 letnią córcię, która przyzwyczajona jest do całowania i tulenia psiaka i raczej ciężko by było dopilnować, żeby tego nie robiła, bo od urodzenia miała psiaczka, z którym mogła robić to bez ograniczeń i za przyzwoleniem psa.... Z resztą potrzeb psiaczka, to jakoś bym dała radę, bo na razie pracy nie mam to bym mogła z małą szaleć ;p a weekendowo miałaby do towarzystwa dobermanka i przy lepszej pogodzie ogród do biegania. Ale Niuńka jest prześliczna i myślę, że szybko znajdzie domek.
-
Dziewczyny, a czy mogłybyście mi przybliżyć te ratlerkowe cechy charakteru, o których piszecie? Nie miałam jeszcze do czynienia z ratlerkami. Bo piesek jest cudny, mogłabym zacząć przekonywać męża do tego Maleństwa, ale chciałabym mieć pewność, że będę w stanie spełnić Jej wymagania ;)
-
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
Iza!!! replied to magdola's topic in Już w nowym domu
No to jak już 2wdomku, to dobrze że się to tak szybko i dobrze skończyło :) Ja się już martwiłam, że go nie wydadzą ze schroniska albo już go nie będzie, że tak kręcili. Teraz czekamy na fotki małego kołtunka :D -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
Iza!!! replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Golden Evita']hura! Maluch juz u mnie![/QUOTE] A ten Twój kolega go bierze do siebie na stałe? Jak się maluch zachowuje? -
PILNE!!!!! Potrzebna osoba z Inowrocławia do wizyty poadopcyjnej!!!
Iza!!! replied to magdola's topic in Już w nowym domu
O rany! Co w tym schronisku się dzieje?!?! No cóż, poczekamy co z tego wyjdzie... A szkoda, bo Mały mógłby się już w domku przespać....