Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Tak!- ten biedak mi nie dawał spokoju.Muszę mu pomóc.Jest zgoda Feluś - Filip tak go nazwę jeżeli będzie zgoda cioteczek po moim najukochańszym tymczasowiczku przyjedzie do mnie.Będzie miał wszystko na co mnie będzie stać,dojdzie do siebie i będziemy mu na spokojnie szukać najlepszego domku na świecie.Trzymaj się Felusiu jeszcze trochę i będziesz łóżkowym chłopakiem.
  2. Bardzo proszę o pełne dane do przelewu,ponieważ Bank mi nie przyjmie. Jeszcze moja kochana siostrzyczka zaoferowała 10 zł deklaracja stała. Będzie pod jednym nickiem - 30 zł stałej.
  3. A kiedy Feluś jedzie do hoteliku?Mają to być wpłaty jednorazowe czy też stałe? Czy ktoś może na wątku więcej napisać o psie?
  4. Tak trzeba wyciągać i to na cito i ściągać ciotki.Deklaracja stała 20zł na dzień dzisiejszy. http://img825.imageshack.us/img825/9205/89243052.jpg
  5. Dziewczyny-ja obserwuję Sonieczkę od początku wątku.Kurcze-najgorsze to,że mam problem z wetem tj.badaniami,mieszkam w dziurze.Z moją Cecylką jeździłam na badania ale podstawowe do Legnicy.W przypadku Cecylki Vetoryl był ustawiony zanim sunia trafiła do mnie ale dawka,którą zalecił wet była za duża.Sonia wymaga obserwacji i przede wszystkim dzielenia Vetorylu.Vetoryl sponsorowało schronisko,ponieważ jest dość drogim lekiem.Konsultowałam się z malawaszką i dzięki niej sunia czuła się świetnie.Vetoryl-kapsułkę wysypywałam na kartę od bankomatu w kształcie stożka następnie przyklepywałam,robiłam drugą kartą prostokąt i dzieliłam na trzy części lek.Myślałam o Soni i przypuszczałam,że może mieć zespół Cushinga dlatego nie proponowałam BDT,ponieważ nie mam możliwości badania poziomu hormonów.Gdyby sunia nie znalazła domu,musiałam bym jechać na badanie do Wrocławia a to jest 100km.Badanie wykonuje się co pół roku a w początkowej fazie podawania Vetorylu nawet co dwa miesiące.Sonia by była na bank u mnie ale ze względu na badania nie jestem w stanie zapewnić jej odpowiedniej opieki.
  6. Zaznaczam sobie bidulka.
  7. Propozycja BDT odrzucona.Suni będzie się szukać domku na miejscu.
  8. Zaproponowałam BDT - Jak na razie czekam na rozpatrzenie propozycji.
  9. Też czekam na wiadomości o małej.
  10. A może niech te pieniążki pójdą do Dotki,skoro TWIX zostaje u niej.Może przydadzą się Dotce na badania,karmę,leki bo wiadomo,że to już nie młody pies.Dotka dała mu DT a teraz dom.Dziękuję Dotka.
  11. Anula

    Metamorfozy

    To jest niesamowite i zarazem piękne - co może dać psu przebywanie w DT.Lucek przeszedł ogromną metamorfozę.
  12. I ja też kibicuję sunieczce - może się uda Soni mieć prawdziwy domek i wspaniałych opiekunów,którzy wyciągnął ją z tej choroby.
  13. Tu nie ma co prosić o rady tylko natychmiast do weterynarza bo może być za późno.
  14. Ja też mam na tymczasie Miśka nazwanego tak przez dziewczyny ale ja nadałam imię Filip,Filipek,ponieważ jak przebywał w schronie to wyglądał jak Filip z konopi.
  15. Anula

    Metamorfozy

    A to już na kolankach u swojej nowej Pańci.[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/40236379_img_0682.jpg[/IMG]
  16. Anula

    Metamorfozy

    Ja też pochwalę się moim Cudeńkiem.To fotka jak przyjechała do mnie ze schroniska.Taki łysolek.[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39887843_img_0545.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/39311803_img_0133.jpg[/IMG]
  17. Bardzo fajne imię Lucek - pasuje.A on tak bez zabezpieczenia przed drapaniem szwów.Mój by już dawno zjadł szwy razem z klejnotami.
  18. Warto by było może akurat się uda z tym Metrem.Ja u hop! wybłagałam to ogłoszenie i się udało.
  19. Moja tymczasowiczka Cecylka znalazła dom przez Metro.Pani ją wypatrzyła w Metrze.To ogłoszenie załatwiała hop!.Może uderzyć do hop! i poprosić ją o umieszczenie Guslawy w Metrze.Wiem,że umieszcza swoje psiaki w tej gazecie.
  20. [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  21. [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  22. [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  23. [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  24. [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
×
×
  • Create New...