-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
A ten Pon z Cieszyna to nie podchodzi pod sznaucera,ma taką matową sierść,i kolor sierści,no ale może to na fotkach tak tylko wygląda.
-
Dzisiaj mieliśmy odwiedzinki rodzinki.Filipunio oczywiście obszczekał wszystkich - jakby nie.Przez chałupę przewaliło się w sumie osiem osób w tym dwoje malutkich dzieci -4latka i 2 latka.Dzieci nie przyzwyczajone do zwierząt.Filipek uciekał przed nimi,zagoniony w kąt odstraszał intruzów szczerząc zębule.Gdyby nasza nieuwaga chyba byłby skłonny ugryźć. Miałam duszę na ramieniu.Myślę,że nie nadaje się do tak małych dzieci.Byliśmy z gośćmi na lodach,oczywiście Filipunio też dzielnie maszerował ale zaproszenie na loda odrzucił.
-
My też mamy sublokatorka w łóżku,ma swoją już poduszkę przydziałową bo nie sposób było spać na jednym boku.
-
[quote name='pikola']Znalazlam takie ogloszenie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211231"]Poszukiwana/y duży, włochaty pies/sunia stróżujący do domu z ogródkiem!![/URL][/QUOTE] Państwu zależy na bardzo dużym psie a Pony mają 50cm w kłębie i waga 17kg to nie wiem czy można go zaliczyć do bardzo dużych psów.Praktycznie o Poniku nic nie wiemy jeszcze.
-
Ja dokładam resztę na fryzjera,tylko proszę o podanie konta na pw z pełnymi danymi.Obserwuję Ponika od początku,kurcze gdyby mój tymczasowik wyfrunął do nowego domku wzięłam bym go natychmiast na DT.
-
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Na odległość za wiele nic nie można zrobić - jedyna szansa w dogomaniakach w Lublinie.Może cioteczki się odezwą i wezmą sprawę w swoje ręce! -
[quote name='Tola']Przepraszam za zwłokę; dzisiaj byłam w Lublinie szukac Frajdy i zupełnie zapomniałam:oops:[/QUOTE] Wiem,że cały Lublin jest postawiony na nogi-wchodzę na wątek Frajdy a opis zabiegu przyjdzie w sam raz bo Filipek od dzisiaj dopiero zaczął chodzić na smyczy,wcześniej nie było mowy.
-
[quote name='Tola']Ja również gratuluję! Anula - to wielki sukces Twój i Filipka:) Zdjęcia cudne - jak ogłoszenia jeszcze nie gotowe to podeslę:) Zaśiadczeenie jutro wysyłam.[/QUOTE] TAK TO WIELKI SUKCES ! Nie mogę się nacieszyć ja i TZ - Filipek jest wielki,a za to,że się przełamał bardzo go kocham. Dzisiaj same dobre wieści -i zaświadczonko też dotrze -stokrotne dzięki.
-
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A może poprosić dogomaniaków i ich dzieci z Lublina aby oplakatowały cały Lublin i obrzeża.Tyle już czasu minęło,że sunia może być wszędzie,nie koniecznie koło ogródków działkowych.Kurcze szkoda suni. -
Oj! nie wiecie Kochane Cioteczki ile to mnie zdrowia kosztowało -bo co to byłby za pies,który panicznie boi się smyczy.Jest bardzo dobrze -drugi raz byliśmy na spacerku.Teraz będziemy chodzić sobie na spacerki jak przystało na prawdziwych spacerowiczów.A Filipek -klasa tak trzymać.Takie niby nic a tak cieszy!
-
Filipunio dzisiaj był na pierwszym prawdziwym spacerku.Uffff ! Zapięłam smycz -linkę podstępem i poszliśmy tj.nie poszliśmy tylko został wyniesiony poza bramkę na ulicę no i przez 10min.ani się ruszył,musiałam go parę razy pociągnąć i udało się.Filipek ruszył na normalny spacerek.Na początku szedł przy nodze,bardzo nie ufny do otaczającej go przestrzeni,następnie po pewnym czasie rozluźnił się i swobodnie szedł na smyczce podnosząc nogę pod krzaczki.Zrobiliśmy sobie z Filipkiem kilometrowy spacerek.Kochane Cioteczki nie wiecie jaki to dla mnie niesamowity sukces.Nigdy nie miałam piesia z tego typu problemami i miałam chwile zwątpienia czy ja sobie z tym poradzę.No ale udało się -huraaaa będzie dobrze! Będę z Filipkiem wychodzić co trzy,cztery godziny i powinien przełamać strach przed smyczą.Bardzo zależało mi aby Filipek był obyty ze smyczą ponieważ chcę w najbliższym czasie zaliczyć wizytę u weta,tylko czekam na opis zabiegu od weta z Zamościa.Filipek ma jeszcze nie ściągnięte wszystkie szwy -kilka zostało i te trzeba usunąć.
-
I jeszcze! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602861_img_1166.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602867_img_1163.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602875_img_1161.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602898_img_1150.jpg[/IMG]
-
Spróbuję z tym sznurkiem -dzięki za radę.Wróciliśmy wczoraj o 22.Chałupa stoi -nie rozniesiona.W chałupie brak demolki,wszystko na swoim miejscu.Jedynie jedzonko znikło.Zachowana czystość w domku.Filipek jak nas witał posiusiał się ze szczęścia.No super chłopaki się spisali. No i Filipkowo-Mikusiowe fotki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602792_img_1168.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602797_img_1162.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602827_img_1152.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41602856_img_1149.jpg[/IMG]
-
Nasz niunieczek -kręcidupka vel Filipek nie bardzo chce ciągnąć za sobą smyczkę,woli leżeć na swoim posłanku.Wieczorem odpięłam smyczkę aby chłopak mógł się spokojnie wyspać.Jaka była radość niespotykana Filipka,że wreszcie odpięto to co tak bardzo przeszkadzało.Jutro piesie zostają same w domku,ponieważ jedziemy na pogrzeb.Syn zaopiekuje się w kwestii wyprowadzania piesiów.Ciekawe jak chłopaki dadzą sobie radę sami w domku.
-
Filipek jak widać na fotkach od paru dni chodzi w szeleczkach -już się przyzwyczaił -dzisiaj została przypięta krótka smycz.Filipek przez dwadzieścia minut stał w bezruchu,jednym słowem sparaliżowało go.Nie pomogło wołanie,smaczki.Miałam chwile słabości i już chciałam mu odpiąć smycz ale uparłam się.Wskoczył na łóżko poleżał,później zawołałam go i zszedł na dół,położyć się na swoim posłanku przy nas.Trudno -musi zaakceptować smycz nie ma wyjścia.Będzie z nią chodził,aż do momentu gdy się przyzwyczai do niej,później będziemy uczyć chodzić na smyczy -innej opcji nie ma.Natomiast strach do wszystkiego i wszystkich bezpowrotnie minął.Jest kochany.TZ nazywa go" kręcidupka" bo tak fajnie kręci dupką.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzięki za info o Vetorylu.Jak będzie brakowało odezwę się. -
Allegro piękne! -może ktoś wypatrzy Leosia.Trzymam kciuki.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']Choroba...On jest umaszczony jak sznup...:([/QUOTE] Może umaszczenie ma jak sznupek ja nie wiem-jedynie ma bardzo długi włos i bardzo skołtuniony -gdybym miała wolne BDT nie zastanawiałabym się i go wyciągnęła ze Schroniska.No ale może go ktoś wypatrzy i pomoże! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W Szczytnickim Schronisku jest takie biedactwo - nic o nim nie wiem jedynie fotka. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/Tcg0AkzSXFI/AAAAAAAAAdw/0AJiFNxeha8/s512/5.JPG[/IMG] -
[quote name='magenka1']ale on jest fajny oj rozkocha na pewno nie jednego człowieka[/QUOTE] Ja też tak myślę,robi się coraz fajniejszy,już do TZ podchodzi na głaski,bardzo lubi mizianko.TZ nie skrzeczy,że nie może wyciągnąć nóg bo śpi u góry na swojej poduszce między nami.Gorzej będzie jak nowy dom nie będzie akceptował Filipka w łóżku.
-
J jeszcze jestem sobie taki Filipek. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41519713_img_1097.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41519720_img_1101.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41519727_img_1119.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41519733_img_1102.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/41519740_img_1103.jpg[/IMG]