Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='zadra']Dzwoniła dziewczyna z Warszawy zainteresowana adopcją Filipa.Wysłałm Anuli meila do niej w celu przesłania dokładniejszych informacji o naszym pupilku.Zobaczymay co ztego wyniknie.[/QUOTE] Pani głównie chodzi czy nie wypada włos,a ja nie wiem.Jeżeli podciągnąć Filipunia pod sznaucerka to wyczytałam gdzieś,że im nie wypada włos,ale Filipunio nie jest rasowcem w 100%,że trudno mi zagwarantować czy nie będzie wypadał włos.Kurcze niby proste pytanie a dla mnie tak trudne.
  2. [quote name='MARCHEWA']Dziewczyny,macie propozycję jaką karmę zakupić dla Filipka i ile kg powinno wystarczyć na miesiąc na takiego pieska?[/QUOTE] Oj! to bardzo trudne,ponieważ nie każdy pies je to co się kupi.Ja kupuję minimalną ilość i częstuję,jaka smakuje wtedy kupuję większą ilość.Na pewno potrzebuje drobnej karmy bo bardziej jest przyswajalna i nie kolorowej-farbowanej.Przeważnie na opakowaniu jest,że do 10kg wagi psa i na taką trzeba zwrócić uwagę.Może Krakvet ma jakieś promocje,ostatnio zamawiałam i nie płaciłam za przesyłkę.
  3. A ja chcę napisać,że Filipunio mój skarbeczek ( bo często do niego się tak zwracam i wtedy patrzy mi tak prosto w oczy z pełnym zaufaniem i mam wrażenie uwielbieniem) pięknie porósł sierścią.Jego sierść ma ponad centymetr długości jest lekko falowana,w kolorze głębokiej czerni,lekko przepleciona srebrem i bardzo lśniąca,jednym słowem przepiękna.Szkoda,że nad Polkowicami unoszą się ciemne chmury powodujące deszcz bo bym chętnie popstrykała trochę fotek w słońcu ujmując to co takie jest piękne i cieszy oko.
  4. [quote name='zadra']Wielkie dzięki!!!![/QUOTE] Ja też kłaniam się w pas!
  5. [quote name='BUDRYSEK']nadal nie mozna zalozyc mu obrozy :( wszyscy sie Go boja bo podobno skacze ale mi pokazuje tylko zabki[/QUOTE] To rzeczywiście chyba w tym wypadku tylko ratuje DT albo czas aż się wyciszy bo i tak bywa.
  6. [quote name='BUDRYSEK']raczej szybko do ds nie trafi :([/QUOTE] A czemu tak sądzisz Budrysku,przecież dwa domki są zainteresowane PONem.
  7. [quote name='Kofeina']fajnie by bylo jakby trafil chocia na dt moe by mu zapal d zycia wrocil...[/QUOTE] Wrócił by,wrócił tylko dla niego trzeba poświęcić trochę czasu.Zaglądam do PONa.Mój tymczas ma mieć sprawdzany domek na dniach,jak będzie wszystko okey i by pojechał do domku to zaraz bym zabrała go,no chyba,że trafi się w tym czasie do DS.
  8. [quote name='zadra']Pani dzwoniła do mnie rano z pytaniem o wizytę przedadopcyjną.Zaleciłam cierpliwość!!![/QUOTE] Czekamy na malawaszkę aż znajdzie chwilkę czasu lub kogoś innego zwerbuje do wizyty.
  9. Marchewa chyba Asia podziwiam Cię za to co robisz.Dla mnie jesteś niesamowitym człowiekiem.Wielkie dzięki to za mało napisane!!!
  10. [quote name='MARCHEWA']Super;) Czyli do tej pory mamy takie deklaracje stałe: Anula 50zł Bogusik 20zł Marchewa 30zł Razem:100zł Czekamy na wiadomośc od Magenki ile dokładnie potrzeba na hotelik i ile nam brakuje.[/QUOTE] Jeszcze olga7 zaoferowała deklarację stałą 10zł,że w sumie stałych 110zł. A kto będzie skarbnikiem?
  11. Jeżeli mogę coś napisać to:uważam za bardzo dobre rozwiązanie dla Soni.Sonia będzie miała swój dom i swoją ukochaną Pańcię u,której będzie miała najlepszą opiekę bo jak zrozumiałam Pani jest samotną osobą.Oczywiście dla samotnej osoby na emeryturze utrzymanie chorego pieska to jest bardzo duży ubytek w budżecie domowym.Zapewnienie Soni Vetorylu to jej życie bez tego umrze.Myślę,że nawet jak zabraknie pieniążków na Vetoryl to można nadrobić to bazarkiem,tylko ktoś by musiał wziąć na siebie ten obowiązek dopilnowania Vetorylu aby Pani miała.Może malawaszka przekaże Vetoryl,ponieważ jej Pepa dwa dni temu czy trzy pożegnała się z naszym światem,a więc by był też jakiś zapas.Rozważcie to kochane cioteczki. Nasze posty mój i malawaszki nałożyły się na siebie.
  12. Kiedyś jedyny raz w życiu miałam sposobność łapać pieska na parkingu,wiem co to jest i nie udało się.Jest to bardzo skomplikowane jak pies jest nie ufny a tak jest w wielu przypadkach.Dziewczyny wielki szacun dla Was wszystkich i dobre myśli może się uda.
  13. [quote name='Bogusik']Oczywiscie,ze tak!Wlozylas swoje cale serce i czas w to zeby Filipek stal sie takim jaki jest dzieki Tobie teraz!Juz sie bardzo do Ciebie przywiazal...wiec i tak taka rozlake przezyje...i dlatego wlasnie potrzebuje cieplego,pelnego milosci i cierpliwosci domku...Mam nadzieje,ze taki sie znajdzie...[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję bo inaczej mojego kochanego Filipunia nikomu nie wydam.Nie ma innej opcji.
  14. A ktoś go dowiezie do tych Katowic?
  15. Jak widzę te gołe dechy to mnie szlag trafia....taki wystrzyżony pies potrzebuje jakiegoś koca albo chociażby szmaty!
  16. Marta masz zapchaną skrzynkę.
  17. Na razie nic nie pisałam tylko trochę działałam.Jest jeden potencjalny domek,który chce Filipka,domek nie sprawdzony a musi być dokładnie sprawdzony ponieważ jest trochę ale.....Do drugiego domku poszły fotki i opis,domek od Javeny zobaczymy.Ja szukam dla Filipunia domku,ludzi o dobrym sercu i uczuciowych ponieważ Filip tego najbardziej potrzebuje.
  18. Tak bo to bardzo ciężkie jest rozstanie - coś o tym wiem.
  19. A ja jeszcze od Bogusik nie dostałam odpowiedzi,muszę poczekać aż wejdzie na dogo ale myślę,że zadeklaruje moja kochana siostrzyczka coś.
  20. Teraz już będzie miała domek stały do końca swoich dni a z nowym Pańciostwem i otoczeniem da sobie radę.Oczywiście miesiąc dla adoptujących i dla Gusi będzie obfitował w różne niespodzianki ale później mam nadzieję będzie wszystko okey.Wszystkiego dobrego Gusieńko w nowym,stałym już na zawsze domku!
  21. [quote name='Javena']To zupełnie jak mój. Jak mnie nie ma, to lezy cały czas pod drzwiami. Własnie o takiego im chodzi. Teraz sa wakacje ,to są w domu ,ale potem szkoła praca .Te 8 godz trzeba by czekac. Ich poprzedni piesek też był tak nauczony. Bede dzwonić ,zobaczę .Nie wiem tylko ,gdzie Wy mieszkacie. Ja mieszkam blisko Oświecimia.Oni 10 min drogi ode mnie. Bo zapewne ,jesli sie zdecydują ,to będą chcieli pojechac.[/QUOTE] Mieszkam w Polkowicach woj.dolnośląskie około 100km za Wrocławiem w kierunku Zielonej Góry.To trochę daleko ale dla chcącego nic trudnego.Po mojego byłego tymczasowiczka Państwo przyjechali z Włocławka.Jak Państwo nie będą go chcieli oglądnąć na żywo to jest możliwy transport np.do połowy drogi.
  22. [quote name='Javena'].Anula ,a jak jest z zostawaniem w domu. Czy zostaje bez problemu ? Chyba ,ze zawsze ktos jest ,więc cieżko sprawdzic[/QUOTE] Filipek jak ja się ubieram już wie,że wychodzę i idzie na swoje posłanko,często na kanapę i kocyk i leży spokojnie do momentu aż ja nie wrócę,nie niszczy w domu ogólnie jest bardzo spokojnym psem.Filipek jest raczej psem jednego człowieka tj.TZ toleruje ale jest bardzo za mną.Ta wiadomość jest od TZ jak mnie nie ma, nie ma też psa w domu.
  23. Spróbujmy porozsyłać wątek i znów by trzeba było zmienić tytuł,że zbieramy na hotelik.Mój deklarowicz Leo szykuje się do domku,wiadomo będzie w sobotę lub niedzielę.Jeżeli pojedzie do domku deklaruję 50zł i jeszcze pójdę na żebry do mojej siostrzyczki.
  24. To w takim razie jaka decyzja -zbieramy na hotelik.Mamy dwa tygodnie.
  25. [quote name='magenka1']jeśli chodzi o Olsztyn to myślę, że 300 max,[/QUOTE] A jest miejsce i co to za hotelik? Przepraszam nie doczytałam koniec sierpnia to trochę długo.
×
×
  • Create New...