Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. No i ja przygoniłam do Liwi.Liwia była obcinana czy też nie bo wydaje mi się,że ma jakiś krótki włos niż na fotkach ze Schroniska.
  2. Napisałam do Kuba 123 prośbę o wizytę.Czekam na odpowiedź.ZuziaM-masz namiary na tą Panią gdyby Kuba123 zgodziła się na przeprowadzenie wizyty w Mysłowicach?
  3. Jeżeli Ciocia Bogusik się zgodzi to wyślę Kolinkowi przepiękne ubranko granatowe,grube (golfik)zrobiony własnoręcznie przez Bogusik.No i czy Ciocia Koska życzy sobie takie ubranko?Do tego mogę jeszcze dołączyć przeciwdeszczowy płaszczyk.
  4. Ewuś!Ja też bardzo,bardzo dziękuję w imieniu swoim za opiekę nad Lwią i za wiadomości.Dzisiaj przed Liwią ciężki dzień.Trzymam kciuki.
  5. Szkoda,że Pani Ania nie wchodzi na dogo,byśmy mieli wieści z pierwszej ręki.Misiu jestem przy tobie myślami.
  6. Ja też zaglądam do Łezki i oczekuję informacji o pozostałych pieskach.Gdyby sunia trafiła do domu stałego to by było super.Widzę,że Fundacja jest otwarta na wszystkie propozycje.
  7. Wstawiłam naszego Murzynka na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215132[/url]
  8. Z Mysłowic jest Kuba123 - świetna dziewczyna - z Fundacji Sos Dla Zwierząt. I _Mona. Nie wiem czy Kuba zagląda na Dogo, ale namiary na Nią są na stronie Fundacji :smile:
  9. Przecież wyniki miała w normie co się dzieje,może gdzieś poszukać Kliniki z dobrym wetem.Misia teraz nie może umrzeć!
  10. W mojej pamięci zawsze pozostanie Kola-Kolinek-Kolunio.
  11. [quote name='Monika L']Udało mi się załatwić transport dla Lamy :):):) Jeszcze tylko dokładnie musze porozmawiac i pewnie bedziemy sie ugadywac na termin :)[/QUOTE] Cudownie!Moniko zadzwoń do Schroniska i zarezerwuj sobie sunię.Podoba mi się-dopięłaś swego.Na to wygląda że zależy Tobie na Lamie.Gratulacje!
  12. To co teraz pozostaje szukać kogoś na wizytę przed/a.Wynika z tego,że Pani jest samotna i posiada kawalerkę czy też wynajmuje kawalerkę,ponieważ to bardzo istotne bo musi być zgoda właściciela na przyjęcie psa.Trzeba będzie kogoś poszukać doświadczonego w sprawdzaniu domków.Dobrze by było aby Denisek znalazł domek przed zimą.
  13. Dostałam odpowiedź od martka1982 bardzo proszę,dziewczyny skontaktujcie się z Martą. [B] Odp: Prośba [/B] [INDENT] jasne, nie ma sprawy, zajmę się tym potrzebuję: tekstu do 400znaków łącznie ze spacjami i nr telefonu pełnych danych osoby, której oni wyślą fakturę i która opłaci ogłoszenie, czyli imię,nazwisko i pełen adres oraz jej numer telefonu zdjęcie określcie również dzień w jaki ma się ukazać ogłoszenie (w piątki jest drożej) jak tylko to dostanę wysyłam do nich, oni mi napiszą czy termin mają wolny i wtedy ja wam napiszę kiedy ukaże się ogłoszenie. może tak być? [/INDENT]
  14. Napisałam do hop! i do martka1982 prośbę o umieszczenie Deniska w Metrze na Wrocław.Może zgodzą się go umieścić.Zobaczymy!
  15. [quote name='ewtos']Jak jest z tym problem to ja mogę ją wykąpać przed zabiegiem ale musiałaby dojechać trochę wcześniej do Olsztyna.[/QUOTE] Ewuś!Może skontaktuj się z Sylwią aby mała wcześniej trafiła do Ciebie na kąpanko bo po zabiegu niestety nie będzie mogła być kąpana aż całkiem nie zagoi się rana,a na pewno wymaga kąpania-wiadomo jak jest w Schronisku.
  16. [quote name='rencia42']Trzymam kciuki żeby udało się gdzieś w normalne miejsce szybko go zabrać.[/QUOTE] No i na cito go odpchlić.On ma te uszy takie poranione chyba od drapania,a jeszcze nie wiadomo jak wygląda jego skóra jak pcheł roje i chyba kleszczy,a ta buda woła o pomstę do nieba-co to jest!
  17. [quote name='magenka1']tak sunia w poniedziałek trafi w ramiona Anuli :)[/QUOTE] Tak oby wszystko ułożyło się po naszej myśli to Liwia zawita do mnie i będziemy jej szukać na spokojnie bardzo dobrego domku.
  18. [quote name='Monika L']Własnie w tym rzecz, że najbliższa rodzina mieszka za Warszawą :( Bardzo nam zalezy żeby znalazł sie ktoś chetny do przewozu sunieczki,fajnie by bylo gdyby znalazl sie przewoz taki w kilku etapach ale nie znam nikogo kto by mogł ja przewiezc :( w razie czego my bysmy mogli ja odebrać z Katowic, Bytomia lub Zabrza...Fajnie by bylo gdyby znalazl sie ktoś kto by pomogl...:)[/QUOTE] Wiem,że też można przewozić pieski PKP i jest to o wiele mniejszy koszt jak samochodem.Za bilet psa się płaci jak się nie mylę 4zł.Lama jest malutka i nie było by problemu przewiezienia jej PKP.Na wątku transportowym przeczytałam,że jest taka możliwość tylko trzeba się bardziej rozejrzeć.I myślę,że też zapytać o transport płatny Brodnica-Ruda ŚL.
  19. A może uderzyć do Gminy o pomoc dla psów i również dla Pani Ali.Może by pomogli w zakupie karmy i chociaż opału.Przecież te psy są chyba z tej Gminy,że powinni pomóc w jakiś sposób.Co ta biedna kobieta ma zrobić a psom przecież trzeba dać jeść.To wszystko jest straszne.
  20. [quote name='zuziaM']Zdjecia od Dagi sa swietne i Denisek wlasciwie sie nie zmienil. No ... moze troche na gorsze, bo zakrapiam mu uszka tym olejkiem z rumianku i innych ziolek, a on jest troszke tlusty, wiec wiadomo, jak wygladaja uszka Deniska. Wiec moze zdjec poki co nie bedzie nowych. Zagladam tu za kazdym prawie razem, kiedy jestem na dogo, ale nic nowego sie nie dzieje.[/QUOTE] Wydaje mi się,że nie należy wciąż wpuszczać do uszów leków czy olejków nie przemywając ich Vetridermem Otex.Vetriderm Otex ma za zadanie oczyszczenie ucha z pozostałości po już niedziałającym leku czy olejku,po zastosowaniu tego po 20min należy dopiero na świeże czyste osuszone ucho wpuścić krople.Można całe ucho przetrzeć wacikiem i wtedy sierść na uchu nie jest sklejona czy też brudna. Dziewczyny-może by się przydała wizyta u weta Deniska aby sprawdził te jego uszy w jakim są stanie i czy nadal potrzebne są jakieś leki,krople.Pies nie czuje się komfortowo z wciąż mokrymi uszami a tym bardziej jak teraz zaczyna się pogoda jesienna i wiatry.
  21. Nigdy nie zrozumiem ludzi.Pies powinien mieć obrożę i adresówkę.Skoro stać człowieka na psa dlaczego zapomina on o tak błahym zakupie a jednocześnie tak ważnym w razie zaginięcia.W końcu to wydatek paru złotych a obyło by się bez sensacji i zaangażowania tylu dobrych ludzi,którzy chcą włączyć się w pomoc maluchowi.
  22. Pisze,że pies uciekł.Może by warto odszukać psa i właściciela,który winien jest za to co się stało.Pies może wrócić sam do właściciela i co go czeka?-powtórka!
  23. A kto by mógł zrobić allegro dla maluszka!I tak trzeba malucha odrobaczyć a później musowo zaszczepić.Dołożę się do szczepień-chociaż tak pomogę.
  24. No chyba,że Państwo by pokryli koszt transportu płatnego no i domek by musiał spełnić wszystkie oczekiwania opiekunów Lamy.
  25. Dodałam Fifunia na wątek Kudłaczy w potrzebie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page239[/url]
×
×
  • Create New...