Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Na tym zdjęciu Imbirek jest cudny,taki Pan Pies. Haniu,wyczesujesz Imbirka?Chodzi o to aby nie dopuścić do następnych kołtunów.Szczególnie tył chyba jest podatny na dredy.
  2. Teraz powinien być prawidłowy link. https://www.olx.pl/oferta/iwo-cudny-mlody-maly-piesek-CID103-IDDhOJZ.html#2718637d07;promoted
  3. Haniu,a co wet mówił o szczepieniu,powinien być jakiś plan szczepień,odrobaczeń?
  4. Od naszej Kochanej Nadziejki z jej bazarku nadeszła wpłata 58zł. Nadziejko z całego serca dziękuję za pomoc.
  5. Tola,bardzo podziękuj w naszym imieniu p.Magdzie za paczkę.I powiedz,że jest cudną osobą o wspaniałym serduszku.
  6. A nie może być młody piesek mały Iwo? Jest z M.(śląsk) https://www.olx.pl/oferta/iwo-cudny-mlody-maly-piesek-CID103-IDDhOJZ.html
  7. Myślę,że tak.P.Maciek jeździ codziennie.Sporo osób z jego transportu korzysta.I istotna sprawa w razie łączonego to są to Katowice.Warto o takim przewoźniku pamiętać.
  8. Ostatnio Bogusik załatwiła bardzo fajny transport dla Bixi,Reszki i kici.Zamość-Nowa Sól za 400zł.P.Maciek dowiózł bezpiecznie zwierzaki na miejsce.Jest z Katowic i zajmuje się transportem.Tola bardzo chwaliła tego pana.Może z nim ustalić transport?Namiary ma Tola.Tola poznała pana osobiście a więc jest to jakaś gwarancja.My w przyszłości będziemy z tego transportu korzystać.
  9. Tysia,autentycznie tylko jest jedno zdjęcie główne.Nic z tego nie rozumiem bo w edycji są wszystkie. https://www.olx.pl/nowe-ogloszenie/edit/580523731/?bs=myaccount_edit&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=index Co mogę zrobić? Może od nowa zrobić ogłoszenie bo to jest edytowane po innym psiaku?
  10. Dzisiaj pieniążki nadeszły.Serdecznie dziękujemy za pomoc dla Bixi.
  11. P.Agato ba rdzo dziękujemy za pomoc finansową.Wykorzystamy ją dla szczeniaczka Bixi z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/351875-bixi-piesek-8-tygodniowe-szczenię-w-tarapatach/
  12. Iwo na razie jest promowane ogłoszenie do 12.05.20 ale później przedłużę.Jak znajdzie Iwo domek proszę dać mi znać to podmienię na innego psiaka. https://www.olx.pl/oferta/iwo-cudny-mlody-maly-piesek-CID103-IDDhOJZ.html
  13. Dzisiaj Imbir został zaszczepiony na choroby zakaźne. Animonda doszła, chłopak zajada ze smakiem. Zapłaciłam fakturę za weta 193 zł, za olekardin poproszę 16,70 (w załączeniu faktura zbiorcza za 3 x olekardin). Razem 209,70. Faktura opłacona 209,70zł.
  14. Dobrze.W tej chwili kontakt jest na Bożenkę,zaraz zmienię na Ciebie.
  15. Mój psiak też miał kiedyś anginę i kaszlał a do tego było dziwne przełykanie śliny.Wet pierwsze co to zaglądnął do gardła,następnie go osłuchał i przepisał antybiotyk.Jeżeli Tonik ma przepisany antybiotyk to powinien jemu pomóc.
  16. Dobrze,to w takim razie poproszę o nr.telefonu do p.Kasi aby podmienić w ogłoszeniu.Ogłoszenie będzie dalej szło.
  17. Jakoś tak mętnie jest napisane.Czy Tofik ma DS,ponieważ wciąż ogłaszam Tofika i mam zapytania o niego,odsyłam do Bgra z zapytaniami.Czy mam usunąć ogłoszenie?
  18. Jeszcze z tego co wiem tym transportem jedzie Mittsu od Murki sunia do DS we Wrocławiu.
  19. Nadeszła stała deklaracja od helli za V.Bardzo,bardzo dziękuję.
×
×
  • Create New...