-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Imbir smutny,styrany życiem.Od 29.04.20 już w Hoteliku.15.05.20 - Imbir [*]
Anula replied to Anula's topic in Psy do adopcji
Na tym zdjęciu Imbirek jest cudny,taki Pan Pies. Haniu,wyczesujesz Imbirka?Chodzi o to aby nie dopuścić do następnych kołtunów.Szczególnie tył chyba jest podatny na dredy. -
Teraz powinien być prawidłowy link. https://www.olx.pl/oferta/iwo-cudny-mlody-maly-piesek-CID103-IDDhOJZ.html#2718637d07;promoted
-
Fionka - młoda, urocza sunia o bursztynowych oczach
Anula replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A nie może być młody piesek mały Iwo? Jest z M.(śląsk) https://www.olx.pl/oferta/iwo-cudny-mlody-maly-piesek-CID103-IDDhOJZ.html -
Ostatnio Bogusik załatwiła bardzo fajny transport dla Bixi,Reszki i kici.Zamość-Nowa Sól za 400zł.P.Maciek dowiózł bezpiecznie zwierzaki na miejsce.Jest z Katowic i zajmuje się transportem.Tola bardzo chwaliła tego pana.Może z nim ustalić transport?Namiary ma Tola.Tola poznała pana osobiście a więc jest to jakaś gwarancja.My w przyszłości będziemy z tego transportu korzystać.
-
Tysia,autentycznie tylko jest jedno zdjęcie główne.Nic z tego nie rozumiem bo w edycji są wszystkie. https://www.olx.pl/nowe-ogloszenie/edit/580523731/?bs=myaccount_edit&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=index Co mogę zrobić? Może od nowa zrobić ogłoszenie bo to jest edytowane po innym psiaku?
-
Iwo na razie jest promowane ogłoszenie do 12.05.20 ale później przedłużę.Jak znajdzie Iwo domek proszę dać mi znać to podmienię na innego psiaka. https://www.olx.pl/oferta/iwo-cudny-mlody-maly-piesek-CID103-IDDhOJZ.html
-
Imbir smutny,styrany życiem.Od 29.04.20 już w Hoteliku.15.05.20 - Imbir [*]
Anula replied to Anula's topic in Psy do adopcji
Dzisiaj Imbir został zaszczepiony na choroby zakaźne. Animonda doszła, chłopak zajada ze smakiem. Zapłaciłam fakturę za weta 193 zł, za olekardin poproszę 16,70 (w załączeniu faktura zbiorcza za 3 x olekardin). Razem 209,70. Faktura opłacona 209,70zł. -
Dobrze.W tej chwili kontakt jest na Bożenkę,zaraz zmienię na Ciebie.
-
Dobrze,to w takim razie poproszę o nr.telefonu do p.Kasi aby podmienić w ogłoszeniu.Ogłoszenie będzie dalej szło.
-
Jakoś tak mętnie jest napisane.Czy Tofik ma DS,ponieważ wciąż ogłaszam Tofika i mam zapytania o niego,odsyłam do Bgra z zapytaniami.Czy mam usunąć ogłoszenie?