Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Pluszowego niech kupią, będzie najgrzeczniejszy na świecie :angryy:
  2. Z "mojego" 1 bazarku brakuje jeszcze 3 wpłat... (jedną zapominalską zaraz ścignę ;) ) - powinno być ok 250 pln Z rybkowego mam już 90 pln :) Tak jak pisałam dostałam od 2 uczestniczek seminarium, na którym byłam, trochę pln - chętnie bym je wpłaciła bezpośrednio do lecznicy. Paula, jeśli wiesz w której była np sunia ze stodoły, to napisz mi na pw (jeśli mogę tam ja sama wpłacić) Te "długi" dobrze by było jakoś wyeksponować. Może na 1 stronę wrzucić, bo tu zaraz zginą w gąszczu postów.
  3. Uzbierałam na szkoleniu około 50 kg karmy, karton witamin (nie wiem jakich, nie odpakowałam ich jeszcze), pare zabawek oraz pln na dofinansowanie sterylki którejś suni (taka była prośba darczyńcy) oraz rozdałam ok. 80 ulotek. Były pytania o 1 %, więc mam nadzieję, że za tym pójdą i wpłaty :) Bardzo podobała się też strona Znajdek. Ale najbardziej podziwiano Panią Jolę za to co robi dla zwierząt :) Widzę, że porządki szły również pełna parą :) Czy tam potrzebna jest ziemia do wyrównania terenu, czy też można już stawiać na tym co jest panele ogrodzeniowe? Ja mam uzbierane pieniążki na 2 panele (Pani Jola prosiła, żeby je trzymać). Bo pamiętam jak Pani Jola mówiła, że chce zrobić wybieg dla psów. Czy te planu nadal aktualne?
  4. Ale wtedy z obydwoma chyba jechać? Bo czasem ze zdjęcia podoba się jeden pies, a w rzeczywistości, już na miejscu, serce wędruje do innego
  5. Super wiadomość :) Ale żeby nie zapeszać tfu, tfu ;) Niestety, nie znam nikogo kto mógłby pomóc w p/a :( W internecie znalazłam tylko hodowlę koni na Woli Soleckiej. Tak pomyślałam, że jak ktoś kocha konie to może i psy... Nie mam na razie innego pomysłu :roll:
  6. Dzięki na zaproszenie, ale niewiele mogę zrobić :(
  7. Dołączam się do ochów i achów ;) :)
  8. Ja też się cieszę, że już po :)
  9. :( szkoda, ale dla niego domek musi być na prawdę najlepszy :)
  10. Ooo czyli będziesz miała oko na sunieczkę :)
  11. Ale pannica nam wyrosła :)
  12. Odnośnie Pipi - jestem bedzo ciekawa czy z ogłoszeń, kto domek sprawdzał? Bo ona taka delikatniutka jest
  13. [quote name='UlaFeta']A ja nieustajaco pytam czy jedzie ktos w sobote do Joli?:mad:[/QUOTE] Ja w weekend znów na szkolenie jadę, ale mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre nie tylko mi ;) Zeszłym razem wróciłam z wyładowanym karmą samochodem :) Tym razem zbiórka na Znajdki ma być oficjalna. Jestem w trakcie drukowania ulotek (dzięki Paros :) ) które porozdaje podczas warsztatów :p
  14. Dwupaczku ;) do wypatrzenia do góry! kic :)
  15. Może Cię ktoś wreszcie wypatrzy...
  16. [quote name='handzia']Przelewam od razu za hotel za marzec 600 zł. Aktualny stan konta dziewczynek wynosi 0,89 zł[/QUOTE] Z bazarku, który jest w trakcie rozliczania, powinno być ok 85 pln. Jak mi wszyscy powpłacają to przeleję.
  17. mój głos też poszedł :) Aleksandra, filmik cudny :) tak samo jak sama Pipi oczywiście :)
  18. Oj tak, będziemy :) Pani Grażynko :glaszcze:
  19. Co prawda się tu nie odzywałam, ale po cichu podczytywałam sobie i bardzo się cieszę, że MIsio znalazł wreszcie swój domek (i to z tarasem ;) ) :) Ritko :loveu:
  20. Przykro mi, że tak się sprawy potoczyły... Swoją drogą trzymanie psa w kagańcu przez pare godzin w domu, żeby nie gryzło rzeczy czy też mebli to fatalne postępowanie. To tak, jakby wiązać dziecku ręce, żeby np. nie psociło :(
  21. Nie rozumiem... :( Widać, że Państwu zależy bardzo na suni. Jeśli Pani może jej gotować, to na pewno nie wychodzi to drogo (np. podroby, włoszczyzna i makaron - można nagotować gar i porcje pozamrażać) i wtedy można zrezygnować z suchej, podrażniającej żołądek karmy. A co do wychowania, to może udałoby się namówić dziewczyny z fundacji z Ursusa na małą pomoc? (Fundacja "Jak pies z kotem"). Co do sterylizacji, to chyba nic złego, że Pani szukała drogi do bezpłatnego zabiegu (nie chciała się od niego wymigać). Jeśli chodzi o wychownie to na pewno popełniono błędy, jednakże każdy je popełnia. Najważniesze, żeby chcieć współpracować i starać się to zmienić. Czy też decyzja już zapadła?
  22. Igam

    Katowice CACIB 2012

    [quote name='Ada_Mirra']Ja powinnam być z aparatem sobota i/lub niedziela :D to jak coś to mi pisać jakie ringi wstępnie mam obfocić :)[/QUOTE] Jeśli w sobotę to ring 3, godz. chyba 12.30, Lagotto Romagnolo, poproszę :)
×
×
  • Create New...