aa może odkopie wątek :) Gucio ma się super! koresponduje z jego właścicielką, ma towarzyszkę z naszego schroniska - zwie się Maja
mieszka też z jeżykami, wcześniej szczurkami ;
oczywiście zdjęć jest sporo, Państwo zajmują się fotografią, ja zapodam tylko parę :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/m1PRL6zwDLADoPfoG9puUtgnrF1HIV3tvhpFMbVF9W8=w831-h553[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VlWocj7L0Mw/U_7vemSgBrI/AAAAAAAAHMM/lu98HHP4Yak/s553-no/1473884_10201880156620798_1347087901_n.jpg[/IMG]
[COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica][SIZE=3][B] pieski były "twarzami" plakatu akcji charytatywnej zbiórki jedzenia dla schronisk przed świętami Bożego Narodzenia:)[/B][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--nTivxBKUTQ/U_7vctmofdI/AAAAAAAAHL0/lD2Ap2x_LRU/w392-h553-no/guttt.jpg[/IMG]