Jump to content
Dogomania

saphira18

Members
  • Posts

    8359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by saphira18

  1. [quote name='soboz4']to już jest bardzo wysoka kwota, wiem że wszyscy wzbraniają się przed schroniskiem, ale często to naprawdę najlepsze wyjście.[/QUOTE] zgadzam się z wypowiedzią soboz, rozważcie też taką opcje
  2. nadzieje trzeba mieć zawsze, cieszę się że Misia szczęśliwa w DT a nie w schronisku... i liczę na tą lepszą diagnozę
  3. zapisuję, ale na razie nic nie wymyśle...
  4. czyli spokojnie mogę zmienić tytuł... Powodzenia Misiaku! ale ci się dom trafił i 3maj się Aga, krótko bo niewiele ponad tydzień, ale pewnie będzie Ci brakować kudłacza:lol:
  5. świetnie że na reszcie się udało! :multi:
  6. zapisuje mini owczarka
  7. [quote name='ania91sc']Widzieliśmy dziś jak chodził za Tobą krok w krok w parku oczywiście z luźną smyczą :)[/QUOTE] no to jest się czym chwalić :)
  8. handel wymienny, nóż się w kieszeni otwiera... zapisuję przy okazji
  9. zapisuję i będę obserwować
  10. śliczne zdjęcia! a Aza się zadomowiła, uśmiechnięta od ucha do ucha
  11. to dobre informacje, powodzenie Nuka!
  12. z Zabrza jest [h=1]__Lara[/h] ... może będzie mogła iść na wizytę, albo kogoś poleci?
  13. chyba to jeszcze nie do końca sukces... kiedy możemy spodziewać się pewnej decyzji? oczywiście kciukasy zaciśnięte :kciuki:
  14. jakby ktoś napisał nowy tekścik dla Misi to porobię ogłoszenia
  15. kibicuje pręgusowi i 3mam :kciuki:
  16. poszukuje kogoś z centrum kto by mógł odebrać i zawieźć do schroniska korki (dokładnie z gimnazjum nr 2 Katowice) do tej pory ja to robiłam, ale niestety na razie muszę odpuścić schron... a ferie się zaczną, więc tak najlepiej do piątku, jakby ktoś mógł odebrać jak co proszę o pw
  17. soboz kontakt dałam na ciebie 1.[URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-i-spokojny-pies-misko-szuka-domu-ID2fdgz.html[/URL] - czeka na akceptacje 2.[URL]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/piekny-i-spokojny-pies-misko-szuka-domu-l36207.html[/URL] 3.[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/piekny-i-spokojny-pies-misko-szuka-domu-21744517.html[/URL] 4.[URL]http://www.adin.pl/[/URL] - czeka na moda 5.[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misko,82519[/URL] 6.[URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=5566[/URL] 7.[URL]http://www.adopcje.org/[/URL] - czeka na moda 8.[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149750/Piekny-i-spokojny-pies-Misko-szuka-domu/[/URL] 9.[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/katowice/piekny-i-spokojny-pies-misko-szuka-domu-454290559[/URL] 10.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69252,Lw==.html[/URL] 11.[URL]http://www.eoferty.com.pl/piekny_i_spokojny_pies_misko_szuka_domu_313894.html[/URL] 12.[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekny-i-spokojny-pies-Misko-szuka-domu-id58868.html[/URL] 13.[URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/piekny-i-spokojny-pies-misko-szuka-domu,WwIi[/URL] 14.[URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/6461-piekny-i-spokojny-pies-misko-s.html[/URL] 15.[URL]http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/piekny_i_spokojny_pies_misko_szuka_domu,90ui[/URL] 16.[URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50794/piekny-i-spokojny-pies-misko-szuka-domu/[/URL] 17.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art14717,misko.html[/URL] 18.[URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/19535,Piekny-i-spokojny-pies-Misko-szuka-domu.htm[/URL] 19.[URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piekny-i-spokojny-pies-misko-szuka-domu/56243[/URL] 20.[URL]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/43591/piekny_i_spokojny_pies_misko_szuka_domu[/URL]
  18. na razie muszę trochę odpuścić, ale dajcie znać kiedy zacząć ogłaszać Misiaka, żeby się w dt nam nie zasiedział chłopak Aga dzięki za opiekę !
  19. wstawiam zdjęcia które otrzymałam na maila od pani (dziękuje:)), jakby ktoś miał ochotę pooglądać :cool3: od ucha do ucha [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yD9NScl7sh0/UQ7YjCM2rlI/AAAAAAAABIs/-PsdXTAkYkI/s764/SAM_0247.JPG[/IMG] :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TZOHu5jZ52Y/UQ7YpXQ8J8I/AAAAAAAABJI/xK7zj7VkCwk/s679/SAM_0314.JPG[/IMG] ja tu pilnuje! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LqPStH2CV3U/UQ7YsLTgDoI/AAAAAAAABL4/Bl7EVYMtj6M/s700/SAM_0442.JPG[/IMG] przyszłaś to miziaj:eviltong: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DHiBnY3HsFg/UQ7YuomXmCI/AAAAAAAABMA/AauqFyO7YQE/s700/SAM_0471.JPG[/IMG] teraz to częsty widok! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KTShjWdMbZY/UQ7YuqZuVcI/AAAAAAAABMI/0xGlvR8UlgQ/s700/SAM_0469.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...