-
Posts
8359 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by saphira18
-
Oaza spokoju - zaniedbany, chudy Miśko, już w swoim domku!
saphira18 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Agnieszka jutro dam ci dane fundacji (chociaż masz je na umowie - bo do faktury NIP potrzebny), ale jutro wszystko ustalimy co i jak. kazano mi zadzwonić po południu do schroniska więc czekam, widziałam wczoraj tą ranę... poprzedni podopieczny też miał taką ranę (kolega go dziabnął), byłam u niego po 2-3 miesiącach w odwiedziny - dalej ma ślad... -
[quote name='ewes']jej nie osiwiejemy :multi:[/QUOTE] a ja myślałam że to sen;) :evil_lol:
-
[quote name='ewes']chodziło mi o dzisiaj bo Cie nie było :eviltong: a tak odbiegając od tematu :evil_lol: -> jedziesz w sobotę na doline? :cool3: dostaniesz coś, czy bezpsowa będziesz? :eviltong:[/QUOTE] ale spamujemy:p no dobra to raz ostatni;) jadem, ale nie wiem ile będę, i pewnie bez psa, bo w ciemno jakiegoś nowego na dolinę bym nie wzięła - takie przeczucie jakieś
-
Oaza spokoju - zaniedbany, chudy Miśko, już w swoim domku!
saphira18 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
mnie nie pytaj:shake: i to musiało się na dniach stać, a Miśko pewnie nie zareagował, bo to bardzo opanowany dżentelmen :) -
A chciałem być jamnikiem... KARBON znalazł DOM!
saphira18 replied to choba's topic in Już w nowym domu
te psy czarne to zmora:shake: dobrze, że nic poważnego wam się nie stało -
Oaza spokoju - zaniedbany, chudy Miśko, już w swoim domku!
saphira18 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Aga super wygląda! teraz to białasek:lol: Ania - kupy to on o dziwo miał ładne w schronisku, więc może źle nie będzie co do łapki - pracownik powiedział że dzisiaj jak go zobaczyli to kulał, wet go oglądał - zapisane ma, że pies go ugryzł ( sąsiad obok z boksu podobno zdolny do tego...) jutro mam dzwonić i pytać co dalej, bo wet podał jakiś zastrzyk i nie wiadomo czy nie trzeba będzie kontynuować tego -
Oaza spokoju - zaniedbany, chudy Miśko, już w swoim domku!
saphira18 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
no i Miśko pojechał:) 3mamy kciuki żeby chłopak był grzeczny i współpracował w czasie kąpieli czekamy na wieści Agnieszka:multi: -
Delma - skrzywdzona przez los, JUŻ W DOMU
saphira18 replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Delma, Ryguś, dużo tego szczęścia! :multi: Bądź grzeczna kobito!:) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
saphira18 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
ciotki jak będą potrzebne ogłoszenia dla Uszatka piszcie do mnie na pw, chętnie zrobię pw dlatego żeby mi nie umknęło -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
saphira18 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poczytałam ... podpisuję się pod wpisami ani91sc i ewes, ponieważ byłam u Pani Ireny jak zawoziliśmy tam Batona ale troszkę się pogubiłam, pod czyją opieką jest teraz Riko? nie chodzi mi o DT, kto pilotuje sprawę? -
Saga- malutka, terierkowata sunia ZNALAZŁA DOMEK
saphira18 replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
a to nie zazdroszczę decyzji i zaciskam mocno :kciuki: -
Całkiem zwykła Misia przegrała wyścig o życie TM
saphira18 replied to soboz4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
3mam kciuki żeby wyniki badań były pomyślne :kciuki: -
Saga- malutka, terierkowata sunia ZNALAZŁA DOMEK
saphira18 replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
co u Sagi? domek bliżej ?:cool3: -
Oaza spokoju - zaniedbany, chudy Miśko, już w swoim domku!
saphira18 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
do sierpnia się wyrobimy:) będę go stale ogłaszać jak tylko Agnieszka dostarczy tekst i zdjęcia (a może Mojita zrobi?:cool3:) 3mam kciuki i czekam z niecierpliwością na czwartek -
[quote name='soboz4']Kevin jutro idzie do domu!!! Domek podobno świetny, Basia idzie od razu na wizytę przed i adopcyjną![/QUOTE] bardzo bardzo się cieszę :multi::multi::multi:
-
zaciśnięte :kciuki: stawiam, że Nusia albo kota się będzie bała, albo będzie się chciała z nim bawić:) a poza tym kot rezydent nie jest taki bezbronny:evil_lol:
-
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
saphira18 replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
3 nie przyniosła szczęścia librze - bo było na stronie schroniska nie? czy się mylę :cool3: -
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
saphira18 replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
10, 12? :eviltong: za dużo zdjęć zostawiłaś nam do wyboru;)