Jump to content
Dogomania

saphira18

Members
  • Posts

    8359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by saphira18

  1. Agnieszka jutro dam ci dane fundacji (chociaż masz je na umowie - bo do faktury NIP potrzebny), ale jutro wszystko ustalimy co i jak. kazano mi zadzwonić po południu do schroniska więc czekam, widziałam wczoraj tą ranę... poprzedni podopieczny też miał taką ranę (kolega go dziabnął), byłam u niego po 2-3 miesiącach w odwiedziny - dalej ma ślad...
  2. [quote name='ewes']jej nie osiwiejemy :multi:[/QUOTE] a ja myślałam że to sen;) :evil_lol:
  3. [quote name='ewes']chodziło mi o dzisiaj bo Cie nie było :eviltong: a tak odbiegając od tematu :evil_lol: -> jedziesz w sobotę na doline? :cool3: dostaniesz coś, czy bezpsowa będziesz? :eviltong:[/QUOTE] ale spamujemy:p no dobra to raz ostatni;) jadem, ale nie wiem ile będę, i pewnie bez psa, bo w ciemno jakiegoś nowego na dolinę bym nie wzięła - takie przeczucie jakieś
  4. co do pracy do w nocy więc luz;) jeszcze ustalimy wszystko bo u mnie trzeba z dnia na dzień planować:evil_lol: a gofry jak przetestuje na rodzinie:p ażeby was nie otruć
  5. mnie nie pytaj:shake: i to musiało się na dniach stać, a Miśko pewnie nie zareagował, bo to bardzo opanowany dżentelmen :)
  6. te psy czarne to zmora:shake: dobrze, że nic poważnego wam się nie stało
  7. Aga super wygląda! teraz to białasek:lol: Ania - kupy to on o dziwo miał ładne w schronisku, więc może źle nie będzie co do łapki - pracownik powiedział że dzisiaj jak go zobaczyli to kulał, wet go oglądał - zapisane ma, że pies go ugryzł ( sąsiad obok z boksu podobno zdolny do tego...) jutro mam dzwonić i pytać co dalej, bo wet podał jakiś zastrzyk i nie wiadomo czy nie trzeba będzie kontynuować tego
  8. tyle energii miała w schronisku a w domu większość czasu śpi:) niewiarygodne :lol:
  9. no i Miśko pojechał:) 3mamy kciuki żeby chłopak był grzeczny i współpracował w czasie kąpieli czekamy na wieści Agnieszka:multi:
  10. Delma, Ryguś, dużo tego szczęścia! :multi: Bądź grzeczna kobito!:)
  11. ciotki jak będą potrzebne ogłoszenia dla Uszatka piszcie do mnie na pw, chętnie zrobię pw dlatego żeby mi nie umknęło
  12. poczytałam ... podpisuję się pod wpisami ani91sc i ewes, ponieważ byłam u Pani Ireny jak zawoziliśmy tam Batona ale troszkę się pogubiłam, pod czyją opieką jest teraz Riko? nie chodzi mi o DT, kto pilotuje sprawę?
  13. a to nie zazdroszczę decyzji i zaciskam mocno :kciuki:
  14. 3mam kciuki żeby wyniki badań były pomyślne :kciuki:
  15. co u Sagi? domek bliżej ?:cool3:
  16. fajnie że masz taki dobry kontakt:) Ania dawałaś jej frykasy w schronisku to teraz grymasi w domu:p
  17. piękne zdjęcia:) od razu widać że inny aparat [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ITkAIhLWS7E/UQfmfkYG57I/AAAAAAAAews/7iRB98lsDzM/s720/DSC00359.JPG[/URL] :loveu:
  18. do sierpnia się wyrobimy:) będę go stale ogłaszać jak tylko Agnieszka dostarczy tekst i zdjęcia (a może Mojita zrobi?:cool3:) 3mam kciuki i czekam z niecierpliwością na czwartek
  19. [quote name='soboz4']Kevin jutro idzie do domu!!! Domek podobno świetny, Basia idzie od razu na wizytę przed i adopcyjną![/QUOTE] bardzo bardzo się cieszę :multi::multi::multi:
  20. zaciśnięte :kciuki: stawiam, że Nusia albo kota się będzie bała, albo będzie się chciała z nim bawić:) a poza tym kot rezydent nie jest taki bezbronny:evil_lol:
  21. 3 nie przyniosła szczęścia librze - bo było na stronie schroniska nie? czy się mylę :cool3:
  22. 10, 12? :eviltong: za dużo zdjęć zostawiłaś nam do wyboru;)
×
×
  • Create New...