[quote name='ania91sc']A coś więcej na temat domku? :)[/QUOTE]
na razie cii, gdyby to ode mnie zależało:roll: ale decyduje mama, żeby nie było - nie dla mnie Mania:eviltong:
Gutek się spisał, był grzeczny:) nawet jak dziewczynka go przyszła głaskać to na komendę dawał jej łapki:razz: myślę, że gdyby właściciele go wykastrowali to pani spokojnie dała by radę z dzieckiem i psem...
[quote name='Klementynkaa']z FB
ja znam to miejsce i podjadę tam zobaczyć co i jak, czy ktoś chce i może się przyłączyć?[/QUOTE]
byłaś tam? u nas wszyscy na akcji na dolinie byli...