Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. To bardzo ciekawe ... zbierajmy informacje, [B]może jeszcze ktoś ma doświadczenia z psimi probiotykami?[/B]
  2. [quote name='ania z poznania']Wiemy! Sunia jest łagodna, bawi się z psami dziewczyny, u której teraz jest. [B]Ewanko, a jaki byłby koszt miesięczny tego PDT? [/B] Niezawodna Ciocia Jenny19 zrobi sunieczce pakiet 42 ogłoszeń, Becia, możesz mi podać namiar telefoniczny, na kogo mają być?[/QUOTE] Z tego co wiem, obecnie to ok. 12-15zł/doba, zależy jaki psiak ... to niestety sporo, a deklaracji brak :(
  3. Zaglądam do suni i dzieciaczków, też myślę, że szczeniorki szybko znajdą domki, są śliczne :) Trzeba tylko intensywnie oglaszać, a mamuśka chyba do DT. Stodoła chroni od wiatru, ale nie od mrozu - chociaż różne bywają stodoły. Czy coś więcej wiemy o suni? jak do ludzi, do psów, czyłagodna czy warczy???? itp. itd. Mam zaprzyjaźnione PDT w Warszawie, ale sunia nie ma deklaracji :( ... najlepsze by oczywiście było BDT, tyko skąd je wziąć na cito?
  4. [quote name='Chiquita&DeeDee']Bardzo chętnie... my się często całujemy:D hihih[/QUOTE] hahaha, to normalne w szczęsliwej rodzince :)
  5. No pewnie, nikt tu nie ma żadnych wątpliwości :p:p:p
  6. (:(:(:(:(:(:( masakra, nie do wiary .....................
  7. [quote name='ida47']To Kika za 20 zl:lol:[/QUOTE] [CENTER] [SIZE=4][COLOR=red]Ogłaszam, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]że nasza kochana sunia Babilunka ....[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]od dzisiaj OFICJALNIE nosi imię[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B] :loveu: ......KIKA...... :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] :laola: :cunao: [/CENTER]
  8. [quote name='jaanna019']Zmierzę dokładnie jak wrócę do domu. Fajnie jest wiedzieć, że tyle osób kibicuje Kikuni :)[/QUOTE] ... no i co najmniej drugie tyle kocha ją platonicznie :D
  9. Najwspanialesze gremlinki na świecie ;) ... wycałuj je od ciotki :loveu:
  10. Kciuki zaciśnięte za zdrówko Wikusi, a filmik świetny, normalnie walka brytanów :D .....szkoda, ze nie słychać odgłosów :p
  11. [quote name='Poker']Słodka malucha. Mnie się Kikunia bardzo podoba.Miałam sunię o tym imieniu, moją pierwszą najukochańszą w świecie, jedyną. Umarła na moich rękach 40 lat temu, a ludzie do dziś na całym świecie pamiętają ją. Może to imię przyniesie jej jeszcze więcej szczęścia,, bo już ma go sporo dzięki temu ,że ją wyciągnęłyście z boksu.[/QUOTE] Oby "nasza" Kikusia też była szczęśliwą psinką , mam nadzieję że tak będzie :) ........... tyyyyyle ciotek i jeden wujek trzymają kciuki, to musi pomoc ;) Och, jaki cudny kombinezonik :) może będzie dobry, trzeba zmierzyć sunię dokładnie.
  12. och, jak dawno mnie tu nie było ... jak się miewasz Braszko, czy sterylka już blisko ?
  13. Dzień dobry malutka Kropeczko :) zaraszam na wierualny spacerek ;) wybacz, ale straszne rzeczy dzieją się na tym najpiękniejszym ze światów ...... cytuję: [COLOR=purple]Napisał [B]natalau99[/B] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/showthread.php?p=17979866#post17979866"][COLOR=purple][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/COLOR][/URL][COLOR=purple] [/COLOR] [COLOR=purple]Kochani, sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj ten link gdzie sie da ! Tu chodzi o życie wyobraź sobie jagby to ciebie uśpili! ;(([/COLOR]
  14. Witaj Kamulko :) wybacz kochana, ale natknęłam się na takią tragedię :( cytuję: [COLOR=purple]Napisał [B]natalau99[/B] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/showthread.php?p=17979866#post17979866"][COLOR=purple][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/COLOR][/URL][COLOR=purple] [/COLOR] [COLOR=purple]Kochani, sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj ten link gdzie sie da ! Tu chodzi o życie wyobraź sobie jagby to ciebie uśpili! ;(([/COLOR]
  15. Cudny psiak :) sorry, ale kolejna tragedia, tym razem ... zbiorowa :( cytuję z wątku kieleckiego: [COLOR=purple]"Kochani, sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj ten link gdzie sie da ! Tu chodzi o życie wyobraź sobie jagby to ciebie uśpili! :( "[/COLOR]
  16. [quote name='natalau99']Kochani, sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj ten link gdzie sie da ! Tu chodzi o życie wyobraź sobie jagby to ciebie uśpili! ;(([/QUOTE] :(:(:( będę rozsyłać !
  17. Piękny malutki pekińczyk, strasznie smutny, mam nadzieję, że nie cierpi, czy dostaje jakieś leki - znieczulacze? CO się z nim dzieje, gdzie teraz przebywa?
  18. To i ja się przywitam i czekamy na fotki :)
  19. O, to radosne wieści :) ... wie królewna co dobre ;) .... głaski dla słodkiej Negritki :)
  20. [quote name='filodendron']Dajcie mi adres na pw - gdzie ten puder posłać.[/QUOTE] [quote name='jaanna019']Puder to najlepiej do mnie.[/QUOTE] O, widzę, że sprawa pudru już domówiona :) ważne, żeby chudzinka babinka nie cierpiała już więcej !
  21. :multi::multi::multi:To są najwspanialsze wieści o poranku, wspaniała proludzka sunia :loveu::loveu::loveu: [COLOR=blue][B]Jaka decyzja w sprawie imienia dla suni ???[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Czy zostaje [COLOR=red]KIKA[/COLOR] ... czy szukamy dalej ??? ;)[/B][/COLOR]
  22. Witaj Negritko :) ... jak minęła noc, mam nadzieję że już bez nocnych spacerków, daj się wyspać naszej Obrączuś.
  23. Witaj Dosieńko :) Piechcie, a może to jednak nasza hrabianka, raczyła dać się sfotografować jakiemuś paparazzi :D
  24. Cudne fotki , dziewczyny rewelacyjne :loveu::loveu::loveu: ... żeby tylko im zdrówko dopisywało. Ktoś pytał o hotel, jakby była sytuacja krytyczna, to mamy zaprzyjaźniony PDT w Warszawie, w razie awarii obie lub jedna mogłaby tam iść. Info w moim podpisie.
×
×
  • Create New...