Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Cioteczki ... jak nic się nie wydarzy, to jutro Lenka przyjedzie do nas do dmu :) ... mam nadzieję, że dobrze zniesie przeprowadzkę, postaram się o pełną dokumentację fotograficzną pobytu suni pod naszym dachem. Teraz sobie uświadomiłam, że muszę naszykować jej posłanie, kupić miski itp. ... no to biorę się do pracy ;)
  2. Podnoszę Białaska ... może komuś skradnie serce :)
  3. Świetne maluchy, fotki urzekające :)
  4. [quote name='gusia0106'](...) Ale się denerwuję. Nie podejrzewałam, że będę aż tak ;) Twardzielem miałam być cholera ;)[/QUOTE] JESTEŚ twardzielem z wrażliwą duszą ... pamiętam chwile mrożące krew w żyłach ... wychodziłaś ze wszystkiego z podniesioną głową!!! ... a czytelnicy (ja) na miękkich nogach ;)
  5. Dzisiaj czwartek ... czekamy na wieści, ale mam nadzieję, że to jednak nie jest bardzo poważna choroba.
  6. Bardzo się cieszę, że psiakowi nic nie dolega :) ... na fotkach wyglądał na bardzo cierpiącego, a może po prostu był głodny i czuł się osamotniony? Trzeba go jak najszybciej wyciągnąć z Palucha.
  7. Biedny psiak, oby trafił nareszcie w bezpieczne miejsce ... trzymam mocno kciuki :)
  8. Żeby nie zapeszyć ... tfu, tfu ... dalej kciuki zaciśnięte !!!!!! Marlej znormalniał przez te 7 miesięcy, a wydawało się to na początku zupełnie niemożliwe ... Gusia jesteś wielka !!!!
  9. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to właśnie utworzyłam nowy wątek tymczasu "U Ewanki". Zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186462-U-Ewanki-tymczasowy-domek-(płatny[/URL]) [B]Cena od 10-16 pln/doba.[/B]
  10. Wspaniale, że są już bezpieczne :) ... ciekawe, jak minęła im noc, mam nadzieje, że smacznie spały po dniu pełnym wrażeń.
  11. Co słychać u przystojniaka, jak wrażenia po spotkaniu? Zaciskam kciuki od wczoraj ;)
  12. Biedna malutka Lenka ... jestem w szoku :(
  13. Najważniejsze, to go tam zlokalizować .... ale martwię się też bardzo o jego zdrowie ... wyglądał na bardzo cierpiącego, nie wiadomo, czy wpadł pod samochód, czy przydarzyło mu się co innego ... cały czas o nim myślę.
  14. Maluchy słodkie cudeńka :) , rzeczywiście szkoda by było stracić taką okazję zaprezentowania szczeniorkow szerszej publice !
  15. [quote name='Ewa Marta']A będzie jeszcze dzisiaj?[/QUOTE] Mamy nadzieję, że dzisiaj !
  16. [quote name='Abrakadabra']Dostałaś zdjęcia sunieczki i Misiaczka? Te haszczaki to takie pół-haszczaki :), ale Ci wyślę...[/QUOTE] Wstaw tutaj maluszki ... psiaczek na fotce wyżej - cudny! :)
  17. Śmiesznie wygląda bez ubranka ;) ... na szczęscie czuje się już lepiej.
  18. No właśnie, wiele słyszałam o tym, co tam się dzieje i przyznam, że nie mam odwagi pójść do schronu ... :(
  19. Co słychać u naszego przystojniaka ... chyba odwiedza Państwa? ... bardzo czekamy na relację!
  20. To jakaś tragedia ... nie zdawałam sobie sprawy, że to AŻ TAK wygląda :(
  21. Masz rację, ale teraz najważniejsze jest jego zdrowie (!!!) ... ciekawe, czy tam zajmą się nim rzetelnie???
  22. Biedny psiak, rzeczywiście wygląda na bardzo obolałego, a żuchwa, może zwichnięta, bidulek. Czytam, że już w schronie, szkoda psiaka ... może chociaż tam go zbadają i zrobią rtg. (???)
  23. [quote name='Kar0la']Fajnie, że wizyta umówiona. Tylko, że sunia ma chyba czas do piątku, a wizyta w piątek wieczorem...[/QUOTE] Oby zdążyła z tą wizytą ... śliczna sunia powinna leżeć na kanapie, a nie w kojcu :)
  24. [quote name='Tora&Faro']Wpłynęły pieniążki od Wisełki - 30 zł:loveu: Jeszcze moment i zbieram się po chłopaków:)[/QUOTE] To mali szczęściarze ... zbliża się koniec ich tułaczki :)
×
×
  • Create New...