Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Gusia już chyba niedługo wraca i będą najnowsze wieści ... ciekawe jak Marlejuch zniósł burzę???
  2. Zdrowiej Misiu i biegaj do swojego domku :)
  3. Ogromnie się cieszę !!!!!!!!!!!! ...... i też czekam na foty :)
  4. Agnieszko, jesteś bardzo dzielna :) Może Twoje Dziewczyny żle znosza przedłużającą się deszczowa wiosnę ... ludzie też mają gorszy nastrój ;) ... może rzeczywiście wypróbuj te feromony, slyszałam o nich dużo dobrego, w wielu przypadkach były skuteczne.
  5. Fotki bardzo by pomogły ... nawet słabe, zrób chociaż komórką.
  6. [quote name='natalijo'](...) Nie można jej tam na siłę zamykać, przynajmniej na początku, bo zrazi się i będzie problem. A jak z załatwianiem potrzeb w domu? Uspokoiło się trochę?[/QUOTE] Oczywiście, że Jej nie zamykam w klatce ... jeszcze nawet nie weszła cała, tylko do połowy ;) .... klatka spokojnie stoi i nabiera mocy prawnej ;) ... mam nadzieję, że Lenusia ją zaakceptuje i będzie to Jej ulubiony azyl. Wydaje mi się, że problem załatwiania się w domu zanika, wprawdzie znalazłam siuśki w pokoju, ale to chyba odosobniony przypedak. [B]UWAGA :) .... minął tydzień pobytu Lenki na wczasach u Ewanki[/B] (od 28 maja) :):):) ... ale ten czas galopuje, Lenka czuje się już jak u siebie w dmu ;)
  7. Dstałam info od Agnieszki, że są u weta i Kuleczka jest właśnie szyta, rana okazała się głęboka ............... :( Jak Aga wróci, to na pewno szczegółowo opisze efekty walk plemiennych.
  8. [quote name='natalijo']No to się cieszę, że klatka zdążyła przed wyjazdem :) Lenka musi się z nią zaprzyjaźnić, to tylko kwestia czasu. Uśmiechnięty pyszczek Lenki na zdjęciach poprawia mi humor![/QUOTE] Lenka omija na razie klatkę szerokim łukiem ;) Wkładamy tam smakołyki, kość wapniową, zabawki , a ona łapie to w pyszczek i ucieka jak najdalej. Uśmiecha się za to często, to naprawdę radosny psiak :)
  9. Co słychać u orientalnej piękności?
  10. ... tylko nie na Paluch ... szkoda psiaka ! ............. podnoszę wątek, może ktoś go zauważy.
  11. Piękna suńka Mała ... ech, jak by tu ją wyciągnąć ze schronu? Widzę, że nie mogę czytać tego wątku, wszystki te psinki wzięłabym pod swoj dach.
  12. [quote name='Dogo07']Ale pobyt w lecznicy też kosztuje niestety, i to o chyba więcej niż w hoteliku.[/QUOTE] Niestety, to prawda, ale czasem ratuje psu życie. Śliczna ta czarna , a jasna widać, że zadziora, choć ma bardzo słodki pycholek :) Myślałam, że jest malutka, a ona chyba średnia?
  13. Dzisiaj kurier przywiózł dla Lenusi wieką paczkę .......... :crazyeye: ... a w niej piękną nowiutką klatkę kenelową, która bardzo przyda się Lence w podróży ... klatka akurat mieści się pod stolikiem w pokoju Ewanki, więc spokojnie może sobie tam stać, nikomu nie przeszkadzając. Lenka na razie z wielkim dystansem podchodzi do prezentu ;) ... zachęcana wieloma smakołykami weszła przednimi łapkami, tylne cały czas czujnie na dywanie, a potem szybko wycofała się ze zdobyczą w pyszczku ;) [B]DZIĘKUJEMY cioci Natalijo !!!!!!!!!!!!!![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/301/7cd29066e4b8e60amed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Śliczna sunia,nie widac po niej traumy schronu ... czy wiadomo o niej cos więcej, np. jak długo tam przebywa?
  15. Masz rację ..... :( ........... szkoda psiaka, jedyne co mi przychodzi do głowy to przetrzymać go kilka dni w lecznicy i potem szybka akcja deklaracje + bazarek = dt lub hotelik. Tu była identyczna akcja : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183475-Kochany-Paxik-już-w-nowym-domku.-Powodzenia-słodziaku[/URL]-)
  16. ;) ... jak braliśmy Zorbę był też w strasznym stanie, uciekał na widok człowieka i trzeba było przenosić go przez próg ponad pół roku, bo bał się wejść i wyjść z domu , a wtedy ważył 17 kg. Dziadunio rozwinie jeszcze skrzydła, gorąco mu tego życzę !!! :) Nawet myslałam, czy nie zaproponować mu wczasów ... ale z tego co czytam, on ma już swoje plany na przyszłość ;)
  17. Wobec tego ... czekam na sygnał, czy będę potrzebna :)
  18. Jestem cioteczki :) Do Sochaczewa mam ok. 20 km ....... jednak na Dogo mam za krótki staż i zero doświadczenia. Chętnie pojadę, ale w towrzystwie kogoś, kto zna ten "fach" ... umie wypytywać , prześwietlać , oceniać ....... itp. itd. ... na wątku pomocy ... m.in. Neigh , Alfabia (z tego co pisze mieszka bardzo blisko Sochaczewa) - obie - wizytacja domów
  19. Oj, przydalaby się wizyta u weta, żeby chociaz powyjmował kleszcze i zaszczepil .... oby psiak nie miał babeszjozy. Psiak trochę w typie PON-a.
  20. [quote name='Ellig']Rozmawialam Z Mysza, zyje i wszystko ok:)[/QUOTE] ufffffffff, w tv wyglądało to naprawdę groźnie. Maja w górę!
  21. Też myślę, że w domowych warunkach malutki Dziadunio odzyska urtraconą radość życia ... oby jak najprędzej.
  22. Oby decyzja była dla Majeczki pozytywna :) Martwię się, czy nie zalało Myszy... wczoraj kataklizm w Jej rejonie.
  23. Wspaniałe wieści , a fotki rewelacyjne :) ... teraz tylko kochający domek dla Vikusi. Ściskamy kciukasy !!!
  24. Zgadnijcie, kto tu rządzi ? ................ :):):) ... dominant zdominowany ... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/301/17b41687304d38d3med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...