-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej Misiu i biegaj do swojego domku :) -
Zagubiona czarnulka mix chow-chow teraz MISIA już w swojej chałupce
Ewanka replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
Ogromnie się cieszę !!!!!!!!!!!! ...... i też czekam na foty :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo'](...) Nie można jej tam na siłę zamykać, przynajmniej na początku, bo zrazi się i będzie problem. A jak z załatwianiem potrzeb w domu? Uspokoiło się trochę?[/QUOTE] Oczywiście, że Jej nie zamykam w klatce ... jeszcze nawet nie weszła cała, tylko do połowy ;) .... klatka spokojnie stoi i nabiera mocy prawnej ;) ... mam nadzieję, że Lenusia ją zaakceptuje i będzie to Jej ulubiony azyl. Wydaje mi się, że problem załatwiania się w domu zanika, wprawdzie znalazłam siuśki w pokoju, ale to chyba odosobniony przypedak. [B]UWAGA :) .... minął tydzień pobytu Lenki na wczasach u Ewanki[/B] (od 28 maja) :):):) ... ale ten czas galopuje, Lenka czuje się już jak u siebie w dmu ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']No to się cieszę, że klatka zdążyła przed wyjazdem :) Lenka musi się z nią zaprzyjaźnić, to tylko kwestia czasu. Uśmiechnięty pyszczek Lenki na zdjęciach poprawia mi humor![/QUOTE] Lenka omija na razie klatkę szerokim łukiem ;) Wkładamy tam smakołyki, kość wapniową, zabawki , a ona łapie to w pyszczek i ucieka jak najdalej. Uśmiecha się za to często, to naprawdę radosny psiak :) -
Zagubiona czarnulka mix chow-chow teraz MISIA już w swojej chałupce
Ewanka replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
Co słychać u orientalnej piękności? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ale pobyt w lecznicy też kosztuje niestety, i to o chyba więcej niż w hoteliku.[/QUOTE] Niestety, to prawda, ale czasem ratuje psu życie. Śliczna ta czarna , a jasna widać, że zadziora, choć ma bardzo słodki pycholek :) Myślałam, że jest malutka, a ona chyba średnia? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj kurier przywiózł dla Lenusi wieką paczkę .......... :crazyeye: ... a w niej piękną nowiutką klatkę kenelową, która bardzo przyda się Lence w podróży ... klatka akurat mieści się pod stolikiem w pokoju Ewanki, więc spokojnie może sobie tam stać, nikomu nie przeszkadzając. Lenka na razie z wielkim dystansem podchodzi do prezentu ;) ... zachęcana wieloma smakołykami weszła przednimi łapkami, tylne cały czas czujnie na dywanie, a potem szybko wycofała się ze zdobyczą w pyszczku ;) [B]DZIĘKUJEMY cioci Natalijo !!!!!!!!!!!!!![/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/301/7cd29066e4b8e60amed.jpg[/IMG][/URL] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Masz rację ..... :( ........... szkoda psiaka, jedyne co mi przychodzi do głowy to przetrzymać go kilka dni w lecznicy i potem szybka akcja deklaracje + bazarek = dt lub hotelik. Tu była identyczna akcja : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183475-Kochany-Paxik-już-w-nowym-domku.-Powodzenia-słodziaku[/URL]-) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Ewanka replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
;) ... jak braliśmy Zorbę był też w strasznym stanie, uciekał na widok człowieka i trzeba było przenosić go przez próg ponad pół roku, bo bał się wejść i wyjść z domu , a wtedy ważył 17 kg. Dziadunio rozwinie jeszcze skrzydła, gorąco mu tego życzę !!! :) Nawet myslałam, czy nie zaproponować mu wczasów ... ale z tego co czytam, on ma już swoje plany na przyszłość ;) -
Jestem cioteczki :) Do Sochaczewa mam ok. 20 km ....... jednak na Dogo mam za krótki staż i zero doświadczenia. Chętnie pojadę, ale w towrzystwie kogoś, kto zna ten "fach" ... umie wypytywać , prześwietlać , oceniać ....... itp. itd. ... na wątku pomocy ... m.in. Neigh , Alfabia (z tego co pisze mieszka bardzo blisko Sochaczewa) - obie - wizytacja domów
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Oj, przydalaby się wizyta u weta, żeby chociaz powyjmował kleszcze i zaszczepil .... oby psiak nie miał babeszjozy. Psiak trochę w typie PON-a. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Rozmawialam Z Mysza, zyje i wszystko ok:)[/QUOTE] ufffffffff, w tv wyglądało to naprawdę groźnie. Maja w górę! -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Ewanka replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Też myślę, że w domowych warunkach malutki Dziadunio odzyska urtraconą radość życia ... oby jak najprędzej. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Oby decyzja była dla Majeczki pozytywna :) Martwię się, czy nie zalało Myszy... wczoraj kataklizm w Jej rejonie. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zgadnijcie, kto tu rządzi ? ................ :):):) ... dominant zdominowany ... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/301/17b41687304d38d3med.jpg[/IMG][/URL]