-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Dzielna dziewczynka :) ... była bidulka tak zestresowana i zmęczona, że przespała pięknie noc jak to dzieciak. Jak już się u Was zadomowi, to z pewnością pokaże cały wachlarz swoich możliwości ;) Collie to cudowna, dystyngowana i wrażliwa rasa, miejmy nadzieję że mała Lola, odziedziczyła sporo po swej rasowej mamie czy tacie (?).
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymaj się jamniorku ... tyle osób dodaje Ci sił ... musi byc dobrze !!!!! -
niespełna roczna suczka owczarek niem. po wypadku JUZ W NOWYM DOMU
Ewanka replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Piękna na pierwszą :) -
Jak się miewa Tofinia ... odwiedzacie suczynkę?
-
Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom
Ewanka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak minęła nocka .... jak czuje się dzisiaj malutka? -
[quote name='paula82']mądra psinka u dobrych mądrych ludzi szybko pojmie jak cywilizowany pies powinien się zachować. Jak minęła noc? Poranny spacerek z Bulkiem, czy osobno? Polubili się choć trochę, czy Bullisław dalej sfochowany?.[/QUOTE] ... też jestem ciekawa ;)
-
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Teresa jest dla mnie GURU m.in. w sprawach naturalnych terapii, a Jej działania są wyjątowo skuteczne ... jestem też jak najbardziej ZA tym, by malutka poszła do Teresy na DT-lecznicze, jeśli tylko jest taka możliwość. Natomiast do kogo pójdzie na DS, to chyba jeszcze trochę za wcześnie decydować, nie rozwiązana jest jeszcze sprawa tatuażu, nie wiadomo jak długo potrwa leczenie itp. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Pozdrowienia dla Lenki :):)[/QUOTE] Dziękujemy za pamięć ... Lenusia pozdrawia serdecznie wszystkie cioteczki :loveu: -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Jak minęła noc naszej kochanej suni??? Trzymam mocno kciuki, oby każdy dzień był lepszy od poprzedniego :) -
Super, że jdziecie ze słodziakiem do weta :) ... filmik cudny, na nim Duszek wygląda na zdrowego, cieszy się, biega, ale brzuszek ma nadal za duży, tak mi się przynajmniej wydaje ... IVV ma rację, brzuszek powinien być miękki i niebolesny, a nosek chłodny. Trzymam kciuki za dobre wyniki i zdrówko Duszka Casperka !!!
-
[quote name='kama210']... na razie mamy 100 zł podarowane przez IVV - więc przeznaczymy te pieniądze na konsultacje i badania ...[/QUOTE] ... myslę, że to dobra decyzja ... maluszek najważniejszy :)
-
Myślę, że warto się temu przyjrzeć dokładniej ... nie wiem, co sądzą inne cioteczki, ale ostatnio sporo czytam o różnych zaniedbaniach, które potem mszczą się na psiakach.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dorotko, chyba masz rację ... Lenka jest bardzo nerwowa i lękliwa, zaczęłam dawać jej KALM AID, (o którym wcześniej wspominałam), zobaczymy z jakim skutkiem. Mam resztkę po Zorbie, u nas kosztuje ok. 50 pln, może przez internet gdzieś jest taniej , muszę poszukać. Lenka dostaje też witaminki, bo jednak była baaaardzo szczuplutka, no i nie wiemy co jadla w poprzednim miejscu. tu znalazłam taniej : [URL]http://vetlandia.pl/pl,product,390978,nowosc,kalm,aid,250,ml.html[/URL] -
Ja też tak uważam, tak jak wcześniej pisałam, przecież ten brzuszek nie był ok. ... byłabym znacznie spokojniejsza, gdyby obejrzał go jakiś sensowny wet. Lepiej dmuchać na zimne, niż potem żałować, gdy będzie za późno!
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
Ewanka replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='magdola']A jak! :D Pieski zdobyly w sumie 3 zlote i 1 srebrny:) A Lizi miala tyle ludziów...:P[/QUOTE] Moje szczere gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
Ewanka replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prześliczne grzywki :) -
Myszatki do góry :)
-
[quote name='Aimez_moi']Pocieszam sie tylko ta mysla, ze jest mu lepiej niz na ulicy..... Jak sobie przypomne jak wygladal to........ ojej.[/QUOTE] Oczywiście, że tu ma lepiej ... regularne posiłki ... ciepłe słowo i dłoń człowieka :)
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdrowiej kruszynko .... teraz bedzie juz tylko lepiej !!!!!!!!!!!!!!!! -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Na tym ostatnim zdjęciu robi 'słodkie oczy' do kogoś z aparatem ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Niedługo będą nowe zdjęcia ... :) Lenusia nadal świetnie bawi się z Zorbą i czuje się u nas jak u siebie. Śpi na fotelu w sypialni, a Zorba w przedpokoju ;) ... wolę, by w nocy byli osobno, bo czasem potrafią mieć inne zdanie ;) Natomiast Lenusia zdecydowanie nie lubi obcych (!!!) , nawet nasi goście są zawsze obwarczeni i obszczekani ... myślę, że ona się boi i dlatego zanim jeszcze kogoś zobaczy to wybiega z domu z warczeniem i szczekaniem, a gdy już się zorientuje, że na zewnątrz nikogo nie ma i wszystko jest ok, to biega już spokojnie, bawi się, uwielbia aportować :) Niestety nadal sporadycznie sika w domu, wczoraj w dużym pokoju, dzisiaj w łazience na piętrze, a ostatnie kilka dni wcale (albo nie znalazłam ;) ) ... nie wiem dlaczego, bardzo dużo czasu oba psy spędzają z nami na zewnątrz ... mimo to sika w róznych miejscach w domu. To dla mnie zagadka ... może macie jakiś pomysł, jak ją oduczyć takich zachowań. -
[quote name='Aimez_moi']Brzunio.....jest juz ok.....:) Dostal tabletki na robalki...... nie wiem za ile trzeba powtorzyc...... Najgorsze jest to, ze sam siedzi na tej dzialce........[/QUOTE] Cieszę się, że brzuszek już ok :) .... też mi go strasznie go żal ... widocznie musi jeszcze troszkę poczekać na swoje szczęście ;)
-
Jamnik Bruno odszedl juz za TM :( spij spokojnie kruszynko
Ewanka replied to conceited's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże ... brak mi słów ........... straszny bidulek .......... :(:(:( -
West-ka z PSEUDO. Już szczęśliwa w Nowym Domku u masuimi33!:)
Ewanka replied to Tia's topic in Już w nowym domu
Ufff, to świetna wiadomość, dzięki :) ... chociaż tyle dobrego, że natychmiastowy zabieg sunię ominie. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Ewanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Bardzo dobrze , że to wszystko piszesz, to samo dotyczy ewentualnego DS. Nie sztuka żeby pies pojechał i wrócił po tygodniu. Tak myślę o tym sikaniu. Żeby nie sikał w tym akurat miejscu, to można czymś spryskać co dla niego niedobrze pachnie, ale gorzej jak się wtedy do pokoju np przeniesie.[/QUOTE] On chyba chce pokryć zapach płynu do mycia podłogi swoimi siuśkami ... może zmień płyn ;) ... a tak poważnie ... wiem od alergologa, że np. zapach po mieszkającym kiedyś kocie, znika dopiero po ok. 7 latach ... moze coś mu tam jednak źle pachnie ... jakas konkurencja(?)