-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[quote name='Cantadorra']Wiecie co? Dziwię się, że jeszcze go nie rozwalił. Mój pies tak długo walił w ściany, murki, schody, aż kołnierz pękał. A wcale dużo czasu mu to nie zajmowało. Także aż dziwne, że Welshyk niczego takiego nie robi? Chwała mu za to oczywiscie.[/QUOTE] Bo to jest mądry chłopak, tylko się trochę pogubił.
-
[quote name='mestudio']Witam i zapraszam na niewielki bazarek dla Molly, może uda się uzbierać trochę pieniążków. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194057-Ro%C5%9Bliny-ogrodowe-ostatni-raz-w-tym-roku!!!-Do-15.10.?p=15497533#post15497533[/URL][/QUOTE] [B]Ale wspaniała niespodzianka ... :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:[/B] ... i trafiłaś w mój czuły punkt ... :eviltong: ... mam wielki ogrod, ale dopiero od trzech lat i wydałam na rośliny maaaaasę peniędzy, ale jakaż to frajda tworzyć piękne miejsca w swojej własnej przestrzeni ... wspaniały bazarek i czterema łapami muszę się trzymac fotela, by tam wszystkiego nie kupić :diabloti: ... mam masę irysów fioletowych, w kolorze gencjany, gdyby byli zainteresowani to bardzo chętnie przekażę kilkanaście na bazarek dla psiaków. Mam też mnóstwo świerków srebrnych i zielonych (całą plantację kupiłam razem z domem), ale tu odbiór i wybór (!!!) musiałby być osobisty ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Lepsze te baki niz latajce Koopale:evil_lol::cool3::evil_lol::cool3:[/QUOTE] O, zdecydowanie, przynajmniej nie trzeba wyrzucać garderoby .. ;) Wracając, spotkaliśmy u znajomych, cudne maleńkie, chyba tygodniowe kociaki ... za jakiś czas będą szukały domków .... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/185/a3dcc6b2f6545eccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/345/edde7181759cf358med.jpg[/IMG][/URL] -
Właśnie wróciliśmy z Sannik (12km) od naszego nowego weta ... :) ... obejrzał dokładnie i stwierdził że najprawdopodobniej jest to niezłośliwy włókniak, nie przyrośnięty do żadnego narządu wewnętrznego ... należy obserwować ... tak czy siak, dobrze by było usunąć przy sterylce, ale paniki nie ma. Pochwalił, że nie sterczą jej już tak bardzo wszystkie kosteczki, tylko troszeczkę ;) ... opowiadałam mu jak tragicznie było na początku. Pokazałam fotkę dzisiejszego Mr Qpala, oględał przez lupę hihihihi (w komórce) i kształt pochwalił, ale kolor, hmmmm ... oj, bladziutki facecik :evil_lol: ... zalecił przez kilka dni sylimarol (1x1) ... zobaczymy czy poskutkuje. koszt wizyty, ze zniżką dla naszych kochanych bezdomniaków, 15 pln ... moja benzynka gratis :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy ... uffffffffffffffffffffffffffffffffff [B]Lenusia zaszczepiona przeciw wirusówkom :multi::multi::multi:[/B] ... dziewczynki zwiedzają gabinet, a potem ... :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/350/ecf19c2924243f6dmed.jpg[/IMG][/URL] Lena siedziała na kolanach TZta w samochodzie, żeby bylo jak najbardziej humanitarnie :p ..... ... wet wyszedł do nas i błyskawicznym ruchem zaszczepił Lenkę, zdążyła jednak dziabnąć TZta do pierwszej krwi, ale obyło się bez fruwających przed oczami Qpali, jedynie śmierdzące bąki, ale to przecież zupełna drobnostka ..... :evil_lol: [B]koszt szczepienia 40 pln[/B] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ciotki, za 15 min wyjeżdżamy, klatka w pogotowiu, bierzemy dwie, Lenkę na szczepienie i Dosię - konsultacja guzka ... brrrrrrrrrrrr -
Nie zdejmuj kołnierza !!!!!!!!!!!!!!!!! ... niech się chłopak przyzwyczai, że w domku się nie broi, może mu to na dłużej w pamięci zostanie, a ćwiczenia swoją drogą .... ja bym nie zdejmowała :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, błagam ... trzymajcie kciuki, jedziemy z Lenką na szczepienie ... brrrr ... ostatnio pogryzla Tz-ta, o sikaniu i kupkaniu na ubranie nawet nie wspominam ... jak i o nowych spodniach, które z racji powyższego wylądowały w śmietniku :angryy: -
Witaj Azuniu ... oby ten właściwy domek szybko się pojawił :)
-
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Witajcie maluchy :) -
To wspaniała wiadomość ... trzymam kciuki, oby to był TEN domek :)
-
[quote name='Joodith']Już jakiś czas temu doszłam do podobnych wniosków :) Ewanko bardzo przyjemnie czyta się Twoje relacje, są rzeczowe, pełne ciepła i sympatii, a ponadto bardzo częste, co chyba nas wszystkich bardzo cieszy :)[/QUOTE] Dzięki :oops:
-
Niedługo będziemy jechać do weta na szczepienie suczek, więc Dosia też pojedzie z nami i zobaczymy co powie doświadczony wet. Karmę Dosia wcina z wieeeelkim apetytem, zostało jeszcze prawie 10 kg , więc na ponad miesiąc, po 20 dkg dziennie, czasem troszkę więcej ;) ... na wszelki wypadek dzisiaj kupiłam dla Zorby też jagnięcinę z ryżem, więc jakby zabrakło dla Dosi, to mogę jaj dać awaryjnie troszkę od Zorby ;)
-
[quote name='mestudio']Jutro:-). Mogę jedynie napisać, że jest to spłacenie długu wobec Jo37, która pomogła mi zaszczepić kilka maluchów na początku roku za co jestem jej bardzo, bardzo wdzięczna.[/QUOTE] Wobec tego czekam cierpiwie do jutra na rozwikłanie zagdki .... :)
-
[quote name='mestudio']Jestem tu na zaproszenie Jo37 i mam misję do wykonania:-), spróbuję się wywiązać z obietnicy jak najlepiej.[/QUOTE] To brzmi bardzo intrygująco, może uchylisz rąbka tajemnicy ... ;)
-
[quote name='mestudio']Zaznaczam sobie wątek.[/QUOTE] Zapraszamy częściej :)
-
Cudny psiak ... czas chyba zmienić tytuł ;)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Ewanka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Mnie szczegolnie utrudnia korespondencja z ciotkami ktore nie wiadomo skad sa??? Jak mam prosic o sprawdzenie domku jak nie wiem z jakiego regionu Polski jest dogomaniaczka??? Nie wiem czy to taka tajemnica...troche dziwne...mh , za to zauwazylam cioteczki zagraniczne pisza skad z Polski i gdzie aktualnie mieszkaja...brawo...[/QUOTE] Masz rację, mam takie same spostrzeżenia ... może nie jest konieczna nazwa wsi ;) , ale chociaż region. -
Bardzo się cieszę :)
-
Jest spory, ma może ze 3 cm średnicy, trudno zmierzyć bo jest nieregularny, raczej podłużny. Biedna Dosiunia, może rzeczywiście coś ją zżera od środka i nie pozwala przytyć i rozkwitnąć. Kochana sunia jest taka spokojna i usuwająca się w kącik, żeby nikomu nie przeszkadzać ... dzisiaj koopa była prawie normalna ... jedynie kolor jasny, bez zmian.
-
Będę ją pilnie obserwowac dziś i jutro, też myślę, że to za wcześnie, może to przypadek ... jutro zobaczymy czy ma nieproszonych lokatorow ;) ********************************************* [SIZE=1]EDIT:[/SIZE] Ech, cioteczki, nic nie mówiłam, ale nasza malutka krówka troszkę pachnie ;) ... a codziennie pakuje mi się do łóżka, właściwie na łóżko, bo przykryłam pościel kapą w ochronnych barwach, co widać na fotkach ;) ... nie kąpałam jej, bo przecież brała antybiotyk i czuła się marnie, a teraz to odrobaczanie ... jeszcze zaczekam 48 godzin i jak się nic nie zdarzy, to słodka Mulinka wskoczy do wanny ... bardzo jestem ciekawa czy lubi wodę :evil_lol: Jest taka kochana, że serce mi mięknie ... teraz leży obok , ja klepię do Was, a ona trzyma pycholek na mojej stopie i śpi sobie słodko :loveu:
-
Na błękitnej plaży dzisiaj zobaczyłam taki słodki obrazek :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/345/67c94bc5b22e8deamed.jpg[/IMG][/URL] Na spacerku, Mulinka długo szukała miejsca, gdzie zostawić pomiątkę ... po wiadomej tabletce ;) ... chodziła na smyczy, bo nie chciałam przegapić tej chwili ... :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/345/b43295b5277c062emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/349/de0475143a6d9d02med.jpg[/IMG][/URL] wyprawa uwieńczona pełnym sukcesem :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/349/afd2b2dffa445645med.jpg[/IMG][/URL] ... kilka białych "ziarenek ryżu", więc jednak coś ... ale chyba nic większego niepokojącego nie było, a może jeszcze będzie później ... ???
-
Odkąd Dosia jest u nas, guzek prawie podwoił swą objętość :placz: (na fotce sunia stoi na dwóch łapkach)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To świetnie, do listopada niedaleko ;) ... tak mi się marzy dla Lenki domek z ogródkiem, bo w bloku ona chyba nie bylaby szczęsliwa. Skoro Pani ma domek to wieeeeeeelki plus :) ... Lenka jest bardzo czujna i jak wspominałam łowna, więc do domku w sam raz :) .... niestety obszczekuje obcych, oby Pani się nie zraziła po pierwszej wizycie ... bo potem, na codzień, Lenusia jest prawdziwym aniołkiem, jest najmniej kłopotliwa ze wszystkich moich tymczasow.... zgodna, pogodna zawsze zadowolona, wszystko jej smakuje i tylko patrzy, czy człowiek jest z niej zadowolony :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wczoraj miałam jeden telefon w sprawie Lenki. Pani się w Niej zakochała, ale mieszka w Holandii...[/QUOTE] Lenka jest taka fajna i tylko jeden telefon ??? :roll: ... Holandia nie jest tak daleko, więc może warto dokładnie sprawdzić tę ofertę ... przecież sporo ludzi tam jeździ. Jeszcze do jej zalet można dodać fakt, że jest bardzo łowna ... złapała małą myszkę, która wbiegła do domu.