-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ewanko, jesli Lenka dostanie cieczke to czy masz mozliwosc separacji Lenki od Zorby??[/QUOTE] no wlasnie NIE MAM ... przezylismy horror z cieczka Dosi, wtedy bylo lato, wiec Zorba nocami byl glownie na dworze, ale tak strasznie wyl i szczekal i skakakl na drzwi wejsciowe, co udzielalo sie suczkom, nie spalismy ze dwa tygodnie :( ........ o innych atrakcjach nie wspominam (zniszczeniach) .. naprawde zaczynam myslec, czy by nie poszukac dla Lenusi awaryjnego dt, ona ma deklaracje, wiec chyba nie bedzie wiekszego problemu . -
[quote name='Shania']to musze historię na koncie sprawdzić...a teraz nie bardzo mam czas..postaram się pomału to zrobic...[/QUOTE] tak najprosciej ... skopiuj sobie historie i zobaczysz jak to potem ulatwi gospodarowanie finansami ... bedzie wiadomo, co, kiedy, od kogo i ... na co poszlo.
-
[quote name='Shania']doszły pieniążki od bela1-29, 50[B] potem poprawię w 1 pości[/B]e dziewczyny pomocy teraz..sunia uciekła [url]http://www.dogomania.pl/threads/195585-Zagin%C4%99%C5%82a-sunia-w-Katowicach...Pomocy!!!!!?p=15648081#post15648081[/url][/QUOTE] Shaniu, jak juz bedziesz uzupelniac pierwszy post , to dopisz koniecznie (!!!!) [B]daty wszystkich [/B]przelewow ... bedzie duzo klarowniej i latwiej dla wszystkich zorientowac sie w aktualnym stanie finansow.
-
co tu pisac, biedne malenstwo ... podniose ja chociaz .........
-
wstawilam Dosienke tu ... http://www.dogomania.pl/threads/195568-Warszawa-dom-dla-suczki-psa-średniej-wielkości?p=15647624#post15647624
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Miejmy nadzieje, ze bedzie ok.[/QUOTE] tez mam taka nadzieje :) wstawilam Lene ......... moze tam jest jej szczescie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195568-Warszawa-dom-dla-suczki-psa-średniej-wielkości?p=15647624#post15647624[/URL] -
Czy to hotelik domowy?
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Tez bym nie wierzyla Alinie S:angryy::angryy::angryy: Obseruj Lenusie .[/QUOTE] [B]obserwuje 24h/dobe ;) [/B] ... gdyby jednak miala cieczke, to albo ją, albo Zorbe, trzeba bardzo pilnie przeniesc do innego dt -
[quote name='kasia14']Niekoniecznie do 200zł. Jako, że jesteśmy stałymi deklarowiczami z obarczus nam przysługuje zwrot 100%! Tylko, że początkowo była mowa o tym, że 200zł będzie kosztował zabieg i o taką kwotę poproszono. Zaraz zapytam, czy dostaniemy więcej ale według regulaminu sterylek nie powinno być problemów. ... to prawda, bo pierwotnie sterylke mial robic nasz miejscowy wet, ale po przemysleniu sprawy i zebraniu relacji ... zdecydowalam, ze sterylka powinna odbyc sie w Plocku, gdzie na miejscu maja wszysko co potrzeba, w razie czego...... tfu tfu.
-
[quote name='Asior']ależ ona jest cudna :loveu: gdybym nie miała dwóch, a choć jednego to bym się nawet nie zastanawiała :)[/QUOTE] ... tez o niej stale mysle ... ale ciotki w stolicy chca chomiczka zatrzymac :cool3:, wiec niestety odpadamy w przedbiegach :placz::placz::placz: ... a moze z czasem obnizą wymagania ???
-
bardzo sie ciesze, ze masz suczynki na oku :) ... one same sobie nie poradza!
-
... no wlasnie trzeba to koniecznie doprecyzowac, na jaka kwote bedzie zwrot ??? a ile ma byc na fakturze ??? itp. dobrze, ze mamy jeszcze poltora tygodnia, to wszysko sie wyjasni ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Niekotrzy ludzie tak jak nie powinni miec dzieci, to moze inni lub ci sami tez nie powinni miec zwierzat.[/QUOTE] ... cos w tym jest :/ ... a ja nadal czekam cierpliwie na koniec listopada, niestety troche nie dowierzam AlinieS w spr. sterylki, a w poprzednim listopadzie miala cieczke, do nas przyszla 29 maja, ale nie wiemy czy i kiedy miala wiosna (???) Lenusia ostatnio bardziej sie wylizuje ......... trzymajcie kciuki, moze to nic nie oznacza, wszak to znana higienistka ;) -
Przepiekny ... moje niespelnione on-kowe marzenie :)
-
[quote name='furciaczek']Ojjj to szczesliwa slicznotka, fajnie ze trafila na taki domek:loveu: Allegra nie sciagalam, moze ktorys szczeniak ze schronu by sie spodobal??[/QUOTE] no pewnie ........ a moze by tam podmienic fotke ???
-
[quote name='sonia71']dobra wiadomości:multi: to miód na serce psiary co nie Ewanka:loveu:[/QUOTE] [SIZE=3]oj, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak[/SIZE] :loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:
-
Wet z pewnoscia chce gotowke, tu nie ma zwyczaju wizyt ''na kreche'' ... ja zaloze ze swoich pieniedzy, tak chyba bedzie dla wszystkich wygodniej. Koszt bdzie oscylowal ok. 250- 270 pln ... dochodza leki, kaftanik itp. ... mozna zadzwonic do kliniki i dopytac co i jak, ja tez dzwonilam tam 'anonimowo' ;) Dobrze, ze jest jeszcze troszke czasu, to wyjasni sie jaka suma ma byc na f-rze ;) ... a swoja droga nie wiem czy oni wystawia taka ''czastkowa'' f-re (???)
-
Dostalam maila od Halinki - Panci Mollinki - :) [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslateblue]''Witam, Molly ma się bardzo dobrze[IMG]http://poczta.onet.pl/0[/IMG] biega, szaleje na dworku zaczepia większość psiaków i ludzi, chce się z każdym bawić. W domku odnalazła się prawie idealnie jak są wszyscy to chce się bawić,oraz miziać...robi podchody aby móc choć na chwilkę powylegiwać się na wyrkach. Jest pełna życia i wigoru .[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslateblue]a oto kilka fotek z ostatnich 24h...z czasem będzie więcej i lepszej jakości.''[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/336/7a2469668a6594b8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/343/92cc4e5b8678c573med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/355/c8a8f70e5185d9cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/355/9b22cd06f060d9d3med.jpg[/IMG][/URL]
-
Piękna psica ... domki powinny sie o nią bic :)
-
Pamietam, ze juz o to pytalam , ale gdzies mi ta stronka sie zlosliwie schowala :D ... na wszelki wypadek skopiuje to tutaj ;) Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt ul. Rynek 3 27 - 600 Sandomierz [FONT="]NIP:[/FONT][FONT="] 864-17-77-063[/FONT] Bank Spółdzielczy [FONT=Arial]98 9429 0004 2001 0014 6001 0002[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]tytuł:[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4]"'Nick' - akcja sterylizacja"[/FONT]
-
Dostalam mms-a od Panci Mullinki , Halinki... sunia szczesliwa, radosna i jak zwykle piekna :) niestety nie moge z komorki wgrac zdjecia, poczekamy na fotki mailem