-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
gratuluję, piękny szczęśliwy psiak :) -
[quote name='Joodith']Pięknie się zadomowiła :)[/QUOTE] [SIZE=3]Wspaniała dziewczynka trafiła do wspaniałej Rodzinki :multi::multi::multi:[/SIZE]
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj przystojniaku ... bardzo się cieszę, że chłopak trochę odpuścił z szalenstwami ... będzie dobrze :) -
[B]Dostałam maila od Halinki i Mulinki :p [/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][I]Witam serdecznie:)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][I]Właśnie minął tydzień od przeprowadzki Molinki do duzego miasta.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][I]Sunia czuje się rewelacyjnie. Na długich spacerkach chętnie bawi się z sąsiadami a zwłaszcza z podobną do niej roczna sunią. Dziś Molly poznała panią weterynarz, pani doktor stwierdziła że piesek zasługuje na 6. rozwija się prawidłowo, i ma charakter dominatora zarówno zabaw jak i w domu:)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][I]Wczoraj molly cały dzień szalała z naszym wnuczkiem, polowała jak moze mu podkraść smaczne smakołyki, on ją naśladował i ganiał do upadłego. molly zaakceptowała małego filipka i pozostałych członków rodziny,[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][I]pilnuje swoich zabawek oraz nocnego posłania, jednak jak tylko ma możliwość korzysta z błogiego lenistwa na mięciutkiej kanapie:)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][I]pozdrawiamy Halinka I Molly[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/362/1d065324786ffbb6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/363/374ec031de0d8dc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/346/0565d85c35c98aa3med.jpg[/IMG][/URL]
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Ewanka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
kolejne biedaki ... zapisuję wątek ... czekamy na fotki -
[quote name='piechcia15']podaj linka poczytam sobie karma zapłacona[/QUOTE] Super, wielkie dzieki !!! :) ......... odpowiednia krma dla Dosi to podstawa jej zdrowia.
-
[quote name='Akrum']Dosiu kochana, jak to dobrze, że jesteś w takim wspaniałym dt... Znów kolejna afera się rozplątuje tym razem z dt u kikou... - mam nadzieję, że tam zarzuty okazą się tylko wyssane z palca i prawda okaże się zupełnie inna i psiaki mają na prawdę dobrą opiekę...[/QUOTE] o, matko, to niemozliwe ... o kikou slyszalam same superlatywy... co sie stalo????????
-
Hmmm, musialabym przekopac sie przez watki obu dziewczyn... jak to bylo, moze zjadla Dosia, a moze dokonczyla za nia Lenka, trudno mi teraz powiedziec, ale postaram sie to wysledzic ;) ... w kazdym razie niw ma w domu zadnej karmy niezjedzonej ;) ... Zorba mial zawsze swoja oddzielna, potem Lenka chyba poltora lub dwa miesiace jadla karme Zorby ... bez sledztwa sie nie obejdzie ;) ... bo pamiec nieusluzna.
-
[quote name='obraczus87']Ewanko, a może ta karme, któa kupiłam kiedyś spróbowac dac Lence?? U Leny nie ma kasy na karme, a karma tylko niepotrzebnie leży. W niektórych Dt psy sa karmione dużo gorsza karma i jakos zyją. A Lena nie ma problemów z żołądkiem..[/QUOTE] U nas nie ma zadnej ''wolnej'' karmy, nie wiem, ktora masz na mysli? Lenka dlugo jadla karme Zorby, bo nie dostawala zadnej od ciotek, a cos musiala jesc, to moze i tamta zjadla (?) ... jaka to byla karma?
-
Kciuki baaaaaaaaaardzo potrzebne ... Dosia jest wyjatkowo delikatna, no i placzka pierwszej klasy ;) ... lub spiewaczka, jak kto woli ;)
-
Karma Dosi to: NUTRA NUGGETS - LAMB MEAL &RICE super premium - 15 kg http://www.krakvet.pl/nutra-nuggets-lamb-meal-rice-15kg-p-385.html
-
[quote name='Joodith']Miłość kwitnie jak Wasze piękne kwiatuszki :)[/QUOTE] Tez mam taka nadzieje ... ale Halinka sie nie odzywa ..... szkoda, jakies nowe fotki by sie przydaly !!!
-
karmy mamy na ok. tydzien :( .... najlepiej by bylo zamowic przed tym weekendem :/
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
odwiedzam i trzymam kciuki za dobry domek dla Tosienki :) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiedzialam kiedy przyjsc ............ wspaniala wiadomosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piekna bedzie szczesliwa ... czegoz chciec wiecej ;) -
podrzucę Dosinkę ... może ktoś się dołoży do karmy ??? :cool3:
-
oby udalo sie jak najszybciej !!!!!!!!!!!! ... trzymam mocno kciuki za siotrzyczki naszej slodkiej Molly :loveu:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi sie , ze mozna zrobic zmiane ... Lenka ma zdrowy zoladek, powinna dobrze zareagowac na zmiane karmy :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']A jaką karmę je teraz Lenka??[/QUOTE] to jst karma, ktora kupila, na moja prosbe Lilek, w gabinecie wet w Plocku, byla dosc droga, worek 150, ale Lenka nie ma po niej gazow ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/357/96ca01490702ec39med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/362/9bf254e2b1a81204med.jpg[/IMG][/URL]