-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Przyjechala ciocia LIlek i Dosia dostala zastrzyk przeciwbolowy i antybiotyk, oczywiscie plakala bidulka bardzo ... potem grzecznie poszla na siku, teraz lezy i odpoczywa i ..... przesyla ciociom i wujkom (!) wielkie buziaki i podziekowania za kciuki i cieple mysli, ktore pomogly jej przetrwac te trudne chwile :loveu::loveu::loveu:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Wlasnie zobaczylam w kalendarzu , ze dzisiaj sa ..... [COLOR=magenta][B][FONT=Georgia][SIZE=4][I]imieniny LENY [/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=magenta] :BIG:[/COLOR][/SIZE] [B]Lenusiu, wszystkiego najlepszego, cudownego domku Ci zycze !!!!!!!!!!!![/B] [B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/CENTER] -
czesc dziewczynki :) ... no to teraz juz z gorki, jeszcze kilka dni i beda sie czuly jak w domu.
-
[quote name='Akrum']Oj psinki, psinki kochane... Jestem dzisiaj niewyspana, Łatek pchał się co chwilę na moją twarz i tak zasypiał, a ja biedna.. żal mi było go zwalać - tak słodko pomrukiwał :oops: no i tak cierpliwie z nim leżałam :)[/QUOTE] :) ... wyobrazam to sobie ... musialo cudnie wygladac ;)
-
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Toniczku ... to dzisiaj? ... trzymamy mocno kciuki!!! -
witajcie o poranku .................... noc minęła własciwie spokojnie, Dosia napiła sie wody dopiero o godz 2.00 ... noca chwilami popiskiwala, spala i bdzila sie na zmiane ... jakos dotrwalysmy do rana (ja nie zmróżylam oka) ... rano nie wstala, dzisiaj nie robila jeszcze siuu ... ale wieczorem porzadnie sie wysikala. Lilek przyjdzie kolo 11-tej i da zastrzyk Synulox. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, prosze .... trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!! ************************************************************ koszt: 250zł plus kaftanik 20zł ... lacznie 270pln ... faktura ma pzyjsc poczta, bo drukarka nie dzialala
-
16:33 ......... dopiero teraz Dosia przestała popiskiwać i usnęła .......... wypoczywaj malutka !
-
Żabka w najukochanszym domku,Zwireczka w kochanym domku:0:)
Ewanka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
słodziaki, tylko strasznie smutno, że są w takim miejscu .................... -
to nie jest Nutra ... znaczy dla Lenki ;)
-
Przyszła karma, jeden worek, tylko teraz nie wiem, czy to dla Dosi czy dla Lenki :/
-
No to teraz będzie już z górki ... najważniejsze zrobione :) ... jaki on jest cudny :)
-
Nareszcie dotarłam do dzieciaków ... najważniejsze, że już są bezpieczne :) ... hurrraaa !!! :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenusia zachowuje się dzisiaj nad podziw spokojnie ... mądra dziewczynka :) -
Dostala przeciwbólowe, ona jest bardzo wrazliwa, wiec może płacze po tych stresach ......... ... bidulka, cały czas popiskuje i kręci się , nie może się ułożyć ...widocznie ją jednak boli :(
-
... coś czuję, że czekają mnie teraz bezsenne noce ... Dosiulka między łóżkiem a szafami
-
Dostała "na wynos" zastrzyki SYNULOX ... na 5 dni do podawania podskórnego ........ .... cały czas leży tuż obok mnie i płacze .. a ja nie wiem, jak jej pomóc :( cały brzuszek ma zabandażowany i na to kubraczek .......... bidulka !!!!!!!!!!!
-
Właśnie przyjechali !!!!!!!!!!!!!! Dosia bidulka w kubraczku i z zawiązanym pycholkiem, bo dziabnęła Tz-ta jak zakładał jej (razem z lekarzem) kubraczek ... leży w klatce , oczywiście otwartej obok mojego łóżka, jak jej rozwiązałam pyszczek to głośno zapłakała, a teraz cichutko popiskuje .......... malutka kruszynka. Sunia Lilkowej, też na szczęście dobrze zniosła operację!!! BARDZO DZIĘKUJEMY LILEK ZA TRANSPORT DOSI NA STERYLKĘ !!!! :loveu:
-
Ufffff, już po ...... ..... teraz Dosiulka odpoczywa, a operowana jest sunia Lilek ... tez trzymajmy za nią kciuki !!!! najbliższe dni bedą trudne, debiutuję w tej roli... pierwsza sunia , ktora jest u nas sterylizowana ... oby wszystko poszło dobrze!!!
-
Dzięki dziewczyny .... co za dzien ................. ........ nie sądziłam, że aż taaaaak będę to przeżywać ..................... Dosieńko, trzymaj się kochanie, słoneczko nasze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Dosiunia leży już na stole operacyjnym ....... po zastrzyku bidulka wymiotowała, to podobno norma ... buuuuuuuuuu waży 12 kg, czyli moja stara waga jest do d ... bo u mnie już jakiś czas temu tyle ważyła, a teraz przecież wyraźnie przytyła. wet jednak zdecydował, że usunie jej guzek i dwa sutki :( ... martwię się o Dosieńkę bardzo ........
-
[quote name='Andzike']Akrum, ale super działacie ! Normalnie o wszystkim myślicie! Bardzo się cieszę, że to "koniec" szczeniorków! I oby żadnych więcej w schronisku... Za każdym razem jak patrzę ma mojego paniczyka, który jest bardzo nieszczęśliwy jak musi wyjść z domu na deszcz, myślę o tych co zostały :([/QUOTE] dokładnie to samo myślę ....... .... nasz Zorba i Dosia jak jest mokro, to nie wychodzą prawie wcale, a te bidy tam siedzą i nie mają żadnego wyboru :( [B]Akrum & spółka .... jesteście wielkie !!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]