NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Plicha ona do pana podchodzi jak najbardziej , ale z tego co mowil to nie ma opcji zeby dala sie wsadzic do samochodu bez walki , ona go zna i ma zaufanie ale niestety jest troche dzikusem i nie ma szans zeby jej nawet obroze zalozyc. Jest jeszcze jedna opcja "glupiego jasia" jej dac , to powinno byc do ogarniecia bo to szybki ruch i po krzyku. A wet koniecznie musi ja zobaczyc i tak jak SBD sugerowala , mysle ze to usg jest niezbedne
-
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Zoja tez na to licze , a nawet wiecej jestem pewna ze sie dogadaja Chociaz tak czy siak nalezy sie liczyc z tym ,ze dzieciaki beda mialy stracie bo niestety ktos w stadzie musi rzadzic. U mnie za kazdym razem jak zjawia sie nowy pies w domu jest spiecie na ostro , Niya musi pokazac deliwentowi kto tu jest alfa i dochodzi do pacyfikacji , nie nalezy sie tym przejmowac taka walka pozornie wyglada groznie , psiaki krzywdy sobie nie robia a sytuacja jest wyjasniona raz na zawsze :) -
zeedytowalam post nr.1 , jesli macie uwagi i sugestie co powinno byc tam jeszcze napisane to walcie bo ze mnie redaktor kiepawy nieco , kazda uwaga mile widziana. Poki co jak widac obfocone tylko 3 psiaki , sa jeszcze dwa ,jeden piesek i 1 sunia - co najgorsze sunia prawdopodobnie jest matka karmiaca niedawno urodzone male , ale gdzie sie z nimi skitrala tego niestety nie wiadomo :(
-
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
No niestety domek sie nie nadaje dla haszczaka niestety , wyluszczylam panu to co o haszczakach powinien wiedziec i sam sie nawet zgodzil ze no tak , to chyba nie pies dla nich ,pan lubi psy "karne" ....heh no wlasnie haszczak i karnosc - o niebiosa !! ;) Samo miejsce w sensie posesja panstwa niestety nie gawarantowala zupelnie tego ,ze haszczak z niej nie czmychnie w pogoni za swoimi sprawami. Generalnie panstwo nie za wiele wiedzieli o rasie min. chcieli psa ktory jak z sama pania zostanie to jak bedzie ktos szedl ,to bedzie szczekal. Panstwo zostali juz na miejscu przez nas uswiadomieni ,ze to absolutnie rasa nie dla nich -
dziekuje super paniom fotografkom :):):) Psiakolce sa przeboskia !! a Kumpel fakt wpychal sie na sile do glaskania przed szorsciaka , slodkie sa i kochane , balam sie ze beda dzikusy a tu sie okazje ze to super slodziaki. Doginko dla szorsciaka przyszlo mi do glowy imie Lupo .ale niech sie tez reszta wypowie :):)
-
no dobra bylysmy silna grupa pod wezwaniem obfocic psiaki , na miejscu niestety byly tylko trzy starsza sunia , wielkosci do lydki z olbrzymi guzem na brzuchu , ona niestety bardzo nieufna omijala nas szerokim lukiem i jej dwaj koledzy ,ktorzy przeciwnie do niej pchaly sie nam do rak. Ok.2 letni chlopak ,ktory dostal od nas na imie kumpel , mieszanka na moje oko haszczaka z rotkiem , niesamowicie miziasty i przyjacielski , taki misio do glaskania i do brania na rece (!) heheheh ,powaga ! Drugi szate i pysio ma terierowate a posture basseta :D , tez miziak i calusnik ,obcalowal mnie i Kaasik dokumentnie , generalnie chlopcy nadaja sie do adopcji z buta , no tyle ze trzeba je oczywiscie bedzie nauczyc co zas smycz i ze swoje potrzeby zalatwiamy nie gdzie popadnie tylko ladnie idziemy na spacerek i tam robimy co potrzeba
-
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Zoja haszczaki tak maja , nie zawsze sa dzentelmenskie ,ale tu nalezy brac tez pod uwage ze jest w przytulisku i moze byc troszke zestresowany , one z natury nie sa nieprzyjazne do innych zwierzat w normalnych "domowych warunkach" , jesli pies im sie nie spodoba to go po prostu omijaja ,walac ignora. -
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Abrakadabra jakby trzeba bylo pomocy w sprawdzeniu domku pod katem haszczaka to jestem do uslug -
Doginko suuuper by bylo :):) , takie dwie panie fotografki to sukces murowany :):) heh widze ,ze nie tylko ja po nocach nie spie lurde z tymi chusteczkami jednego pod uwage nie wzielam ... a moze one boja sie ludzi i co po chusteczce jak pies zwiewa ... trzeba sie bedzie dopytac tego pana jutro czy one bojazliwe , zrszta pewnie sami sie przekonamy
-
hmmm cos mi zaswitalo w glowie , nie wiem czy to do konca trafione ,ale moze warto sie nad tym zastanowic .... moze by tak tym psiakom zalozyc obroze ( przeciwpchelne bo na takie normalne to zaraz by sie ktos polaszczyl) a do nich przyczepic te chusteczki szukam domu jakies jaskrawe zeby sie w oczy rzucaly. Takie jak mru robila tylko w wersji zmienionej , w sensie zeby zalozyc brzeg i zszyc tak zeby je nie przywiazywac a zalozyc na obroze, na odwrocie markerem napisac nr tel z prosba o info ,zeby zadzwonic jak ktos by psa przygarnal ....eeee to tak mi wpadlo teraz do glowy
-
No to sterylka bedzie cos za okolo miesiac , mam prosbe moze uda nam sie chociaz czesciowo wspomoc Malgosie bo dziewczyna zostala bez pracy ,a koszt steryli niestety ze wzgledu na to ze wszystko podrozalo to nie tak jak mialo byc 100 zl tylko 200 zl , moje wetki rozloza to na raty z tym nie ma problemu ,ale jakby sie nam udalo cos dozrucic w tej sytuacji byloby fajnie. Ach no i zdjecia dziewczyny :) , to takie duzo cos to nie noga od stolu tylko kosc , generalnie kazde ma swoja ale bija sie o jedna :D [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/424/suniasrebrna.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6407/suniasrebrna2.jpg[/IMG]
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
hehe a ja jestem posrodku :D -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
18.02.2010 (czwartek) o godzinie 11 - godzina zero - akcja jajko dobiegnie konca :D