Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. Plicha ona do pana podchodzi jak najbardziej , ale z tego co mowil to nie ma opcji zeby dala sie wsadzic do samochodu bez walki , ona go zna i ma zaufanie ale niestety jest troche dzikusem i nie ma szans zeby jej nawet obroze zalozyc. Jest jeszcze jedna opcja "glupiego jasia" jej dac , to powinno byc do ogarniecia bo to szybki ruch i po krzyku. A wet koniecznie musi ja zobaczyc i tak jak SBD sugerowala , mysle ze to usg jest niezbedne
  2. Zoja tez na to licze , a nawet wiecej jestem pewna ze sie dogadaja Chociaz tak czy siak nalezy sie liczyc z tym ,ze dzieciaki beda mialy stracie bo niestety ktos w stadzie musi rzadzic. U mnie za kazdym razem jak zjawia sie nowy pies w domu jest spiecie na ostro , Niya musi pokazac deliwentowi kto tu jest alfa i dochodzi do pacyfikacji , nie nalezy sie tym przejmowac taka walka pozornie wyglada groznie , psiaki krzywdy sobie nie robia a sytuacja jest wyjasniona raz na zawsze :)
  3. pewnie nauczyc na smyczy to pikus sunia teraz najpilniejsza ,guz jest paskudny ... nie bedzie latwo bo sunia dzikawa jest
  4. dobra dobra nie zmieniajcie tematu , ma byc o psiakach a nie o mnie :P
  5. no ja też, czekamy na resztę. :P Na razie 4:0 dla Lupo. :D
  6. no to wybierajcie Lupo Rufi Orso moze jeszcze jakie propozycje ? narazie w pierwszym poscie wpisalam Lupo zeby bylo latwiej rozrozniac ,ale to zawsze moge zmienic
  7. [quote name='elmira']Mnie najbardziej ruszyło, jak te psy na fotkach atakowały tą delikatną blondynkę;) Hehehehe[/QUOTE] jaka delikatna , jaka delikatna :evil_lol: .... hehe Elmira to tylko pozory na potrzeby zdjęc :p naprawde to ja jestem :diabloti:
  8. zeedytowalam post nr.1 , jesli macie uwagi i sugestie co powinno byc tam jeszcze napisane to walcie bo ze mnie redaktor kiepawy nieco , kazda uwaga mile widziana. Poki co jak widac obfocone tylko 3 psiaki , sa jeszcze dwa ,jeden piesek i 1 sunia - co najgorsze sunia prawdopodobnie jest matka karmiaca niedawno urodzone male , ale gdzie sie z nimi skitrala tego niestety nie wiadomo :(
  9. No niestety domek sie nie nadaje dla haszczaka niestety , wyluszczylam panu to co o haszczakach powinien wiedziec i sam sie nawet zgodzil ze no tak , to chyba nie pies dla nich ,pan lubi psy "karne" ....heh no wlasnie haszczak i karnosc - o niebiosa !! ;) Samo miejsce w sensie posesja panstwa niestety nie gawarantowala zupelnie tego ,ze haszczak z niej nie czmychnie w pogoni za swoimi sprawami. Generalnie panstwo nie za wiele wiedzieli o rasie min. chcieli psa ktory jak z sama pania zostanie to jak bedzie ktos szedl ,to bedzie szczekal. Panstwo zostali juz na miejscu przez nas uswiadomieni ,ze to absolutnie rasa nie dla nich
  10. dziekuje super paniom fotografkom :):):) Psiakolce sa przeboskia !! a Kumpel fakt wpychal sie na sile do glaskania przed szorsciaka , slodkie sa i kochane , balam sie ze beda dzikusy a tu sie okazje ze to super slodziaki. Doginko dla szorsciaka przyszlo mi do glowy imie Lupo .ale niech sie tez reszta wypowie :):)
  11. no dobra bylysmy silna grupa pod wezwaniem obfocic psiaki , na miejscu niestety byly tylko trzy starsza sunia , wielkosci do lydki z olbrzymi guzem na brzuchu , ona niestety bardzo nieufna omijala nas szerokim lukiem i jej dwaj koledzy ,ktorzy przeciwnie do niej pchaly sie nam do rak. Ok.2 letni chlopak ,ktory dostal od nas na imie kumpel , mieszanka na moje oko haszczaka z rotkiem , niesamowicie miziasty i przyjacielski , taki misio do glaskania i do brania na rece (!) heheheh ,powaga ! Drugi szate i pysio ma terierowate a posture basseta :D , tez miziak i calusnik ,obcalowal mnie i Kaasik dokumentnie , generalnie chlopcy nadaja sie do adopcji z buta , no tyle ze trzeba je oczywiscie bedzie nauczyc co zas smycz i ze swoje potrzeby zalatwiamy nie gdzie popadnie tylko ladnie idziemy na spacerek i tam robimy co potrzeba
  12. Zoja haszczaki tak maja , nie zawsze sa dzentelmenskie ,ale tu nalezy brac tez pod uwage ze jest w przytulisku i moze byc troszke zestresowany , one z natury nie sa nieprzyjazne do innych zwierzat w normalnych "domowych warunkach" , jesli pies im sie nie spodoba to go po prostu omijaja ,walac ignora.
  13. Abrakadabra jakby trzeba bylo pomocy w sprawdzeniu domku pod katem haszczaka to jestem do uslug
  14. Doginko suuuper by bylo :):) , takie dwie panie fotografki to sukces murowany :):) heh widze ,ze nie tylko ja po nocach nie spie lurde z tymi chusteczkami jednego pod uwage nie wzielam ... a moze one boja sie ludzi i co po chusteczce jak pies zwiewa ... trzeba sie bedzie dopytac tego pana jutro czy one bojazliwe , zrszta pewnie sami sie przekonamy
  15. trzeba sie baaaaardzo ladnie usmiechnac do siostry Mru :):) , ona ladnie wyszywala min.dla Czorta -Seniora-Oskara , tylko wprpwadzic to male ulepszenie w postaci zawiniecia brzegi i zszycia tak zeby nasunac na obroze :)
  16. jak sie zrobi takie nasuwane na obroze to moze sie utrzymaja ... tak by bylo dwa w jednym , zapora dla pchel i reklama ;p
  17. hmmm cos mi zaswitalo w glowie , nie wiem czy to do konca trafione ,ale moze warto sie nad tym zastanowic .... moze by tak tym psiakom zalozyc obroze ( przeciwpchelne bo na takie normalne to zaraz by sie ktos polaszczyl) a do nich przyczepic te chusteczki szukam domu jakies jaskrawe zeby sie w oczy rzucaly. Takie jak mru robila tylko w wersji zmienionej , w sensie zeby zalozyc brzeg i zszyc tak zeby je nie przywiazywac a zalozyc na obroze, na odwrocie markerem napisac nr tel z prosba o info ,zeby zadzwonic jak ktos by psa przygarnal ....eeee to tak mi wpadlo teraz do glowy
  18. No to sterylka bedzie cos za okolo miesiac , mam prosbe moze uda nam sie chociaz czesciowo wspomoc Malgosie bo dziewczyna zostala bez pracy ,a koszt steryli niestety ze wzgledu na to ze wszystko podrozalo to nie tak jak mialo byc 100 zl tylko 200 zl , moje wetki rozloza to na raty z tym nie ma problemu ,ale jakby sie nam udalo cos dozrucic w tej sytuacji byloby fajnie. Ach no i zdjecia dziewczyny :) , to takie duzo cos to nie noga od stolu tylko kosc , generalnie kazde ma swoja ale bija sie o jedna :D [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/424/suniasrebrna.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6407/suniasrebrna2.jpg[/IMG]
  19. Elmira no ba :) sama Twoja obecnosc to juz pomoc :) , a przydac sie mozesz w "naganianiu" wątkowiczow np :)
  20. tak swoja droga meldowac sie pliz Ci co sie zjawia jutro , bo sie pogubilam kto bedzie :p , napewno bede ja ;p
  21. Awit my tam pewnie troche czasu spedzimy , jak dotrzesz na 15 to tez spoko
  22. hehe a ja jestem posrodku :D
  23. 18.02.2010 (czwartek) o godzinie 11 - godzina zero - akcja jajko dobiegnie konca :D
×
×
  • Create New...