NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
hehe spoko bardzo waleczna byla :D:D o matko ludzie przez chwile sie zastanawilam co to za zdjecia Niyi sa :O:O:O:O [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://husky.lt/design/shaf2.jpg&imgrefurl=http://husky.lt/en/sibes/shaffron&usg=__bm1FKvSPk-PxA-P0wp9LUrpEzus=&h=251&w=250&sz=19&hl=pl&start=13&um=1&itbs=1&tbnid=BopclebNK5mWSM:&tbnh=111&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Dsaffron%2Bfortunatus%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26tbs%3Disch:1"]http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://husky.lt/design/shaf2.jpg&imgrefurl=http://husky.lt/en/sibes/shaffron&usg=__bm1FKvSPk-PxA-P0wp9LUrpEzus=&h=251&w=250&sz=19&hl=pl&start=13&um=1&itbs=1&tbnid=BopclebNK5mWSM:&tbnh=111&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Dsaffron%2Bfortunatus%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:-Pl:-official%26tbs%3Disch:1 [/URL]
-
nooo Jadzia z Niya wlasnie stoczyly chyba 5-o minutowa walke i to o co ?? ...... o resztki podsmazonej bulki tartej ,ktora na moment zostawilam na stole na patelni :p Ale mialam widowiski te sie szarpaly a ja z Nikonem siedzielismy i patrzy,a Setka robila za podpuszczacza ,podskakiwala wokol nich i robila halas :d. Futra posypalo sie co niemiara ...bedzie mniej do szczotkowania hehe ;p;p , teraz jasnie panie liza rany wojenne
-
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
Doginko tak jak napisalam w smsie , oferowalam ze moge zabrac go do siebie na dwa trzy dni pod warunkiem ,ze bedzie zlatwiony hotelik i bedzie pewnosc ze on tam pojedzie. Nie moglam ryzykowac ze zostane na dluzszy czas z 5 psami , 5 kotami , praca i ogarnieciem dwoch nastolatek bo wiem ,ze nie tyle psychicznie co fizycznie nie dalabym rady. Szkoda ,ze nie wykorzystalac potencjalu dogomani , osoby obecne na watku probowaly pomoc ,ok nie poradzilas sobie z sytuacja i to zapewne kazdy rozumie ( tak sadze ) ,ale po to wlasnie jest to forum ,ze skoro ktos sobie nie radzi to mu sie pomaga. Mialas szczescie bo znalazla sie "z buta" osoba ktora chciala zaplacic za miesiac z gory hoteliku , skoro nie bylo miejsca w hotelu trzeba bylo poszukac platnego DT ,tylko tyle , transportem i cala reszta pewnie zajelibysmy sie tu wszyscy wspolnie , nikt nie zostawilby Cie samej z problemem. Super ,ze nie zostawilas psiaka w parku ,ze wyciagnelas do niego reke ,przykro ze nie dalas rady , ale to Ci akurat wolno i nikt za to nie ma pretensji , zla jestem tylko za to ,ze nie chcialas wykorzystac okazji jaka sie nie kazdemu trafia , bo wiekszosc musi ciulac deklaracje na pierwszy miesiac, To tyleo odemnie , mam nadzieje ze moja przedmowczyni nie uzna tego za jezdzenie po kims ... -
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
heh no to trzymam kciuki zeby tak bylo :) -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
wtorek jest jutro...... dobra uj niewazne pies mnie interesuje .... moja propozycja jest taka Sylwia dzwon do tego piekielnego hoteliku a jak bedzie haslo ze trzeba poczekac z dwa trzy dni to biore go do siebie , na dluzej nie dam rady bo mam zageszczenie okrutne i rekonwalescenta w domu ,ale jakos dam rade -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
SBD moze musimy to przepic bo ja juz tez sie pogubilam , moze za trzezwym wzrokiem patrzymy :D -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
a czemu jest kontrowersyjny ?? pytam bo jestem nie w temacie hmm moze ja sie cichcem zamelinuje gdzies na tych dzialkach kolo nas i bede nielegalny hotelik dla psow prowadzic , bylo by na miejscu .... ;p, bo u mnie w chalupie to juz nie ma gdzie szpilki wcisnac :/ -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
heheh nooooo kurde to ten hotelik otwiera okno na swiat , dawajcie tam ta pralinke to do afryki pojedzie i bedzie swiat z kilimandzaro podziwial ;p;p -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
w urzedzie gminy jest xero tam gdzie zdjecia do dowodow robia , głownym wejsciem i przed schodami po prawo -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
no fajniutki chopaczek :) no ja mu sie nie dziwie ,ze nie trawi ...daj spokoj tak z futrem ?? co innego jakbys go oskubala i z ryzem ugotowala ;p;p Jak bylam na spacerze wczoraj tez podpytywalam ludzi -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
kuuuuu....rza stopa prowadzicie takie bla bla bla ,wziela nie wziela , zle zrobial ,dobrze zrobila psu trzeba pomoc znalezc jego miejsce a nie dywagowac nad ukladami pies--ludzie pies-pies bo przeciez wiadomo ze on U DOGINKI NIE ZOSTANIE !!! HALOOOOO to nie watek ludzki tylko psa w potrzebie !!!!!! -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no czuc tego nie bylo zupelnie , przeciez tyle rak go dotykalo i gdyby nie to ze wetka akurat w tym miejscu chwyciala skore miedzy palce do zrobienia zastrzyku , to dalej bysmy pewnie nawet nie wiedzieli ze chodzi z czyms takim w srodku -
jutro podejde z panem do stadniny pod skaryszakiem po siano do budy dla psiakow , SBD dzieki dobra kobieto za wywiad :):) Kuuuurdeeeeeeee musimy sie za nie zabrac no !!!!! kto jest dobry w pisaniu tekstow fajnych o psiakach ....plizzzzzzzzzzzzzz i jacys ogloszeniodawcy by nam sie tu przydali mozee...... Noooooo robimy cus czy nie ?? :/
-
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
psiak jest sliczniutki , widzialam go dziaiaj na spacerze z Dogonka i szczerze mowiac myslalam ze jest wiekszy :O a tak naprawde to niewielki piesek i to wygladajacy jak pralinka :) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
heheh Dora no wiesz musi miec meski stroj , jakby to taki facet wygladal w zielonym fartuszku:p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
heheh Dora no wiesz musi miec meski stroj , jakby to taki facet wygladal w zielonym fartuszku ;p;p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no to macie miejsce po tym pocisku na tym drugim zdjeciu , wlasnie tam siedzial ten srut czy cos tam :/ -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
kombatant podczas zasluzonego odpoczynku :p [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8884/kombatanth.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8403/kombatant2.jpg[/IMG]