Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. tajna narada na szczytach wladzy czyli Niya i Azura knują ;) [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8177/sdghdg8.jpg[/IMG]
  2. Piekny i paskuda ;p [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1953/obraz001xy.jpg[/IMG]
  3. zrobilam wywiad na temat domku , generalnie bylo tak ze sasiadka pana z naszego osiedla ,ktory jest w temacie Gracjana powiedziala o nim swojej znajomej , tyle ze ja nawet nie pojde tam na wizyte bo pani ma lat 70 :/ a Gracek to przeciez mlody pies. sory ale wiek pani w tym wypadku przesadza sprawe
  4. Plicha wiadomo :) , rozmawialm z panem dzisiaj chyba z godzine na temat haszczakow :) , haha pan jest swietny ,mowi ze doczytal ze haszczaki pokonuja ogrodzenia i skomentowal to tak " o cholera moje ma 1,80 metra ,bede musial je podwyzszyc". Mru juz wie co i jak i bedziemy kombinowac bo wolalabym zeby sunia nie jechala z cieczka do domku a wiec w razie co jak sie nie uda wynegoocjowac przetrzymania jej to wyladuje u mnie na troche... o jezaaaaaa hahaha i znowu z 4 haszczakami na spacer , musze w porzadne hamulce chyba zainwestowac ;p;p
  5. no tak haszczak nie powinien trafiac do byle kogo :/..... platalam sie po necie i szukalam czy ktos nie szuka podobnej suni , ale nie wpadla mi taka w oko :(
  6. z okolic Otwocka , pan jest policjantem , wykazal sie wiedza o huskich , mieszkaja w domku ,sunia oczywiscie byla w domu a nie na zewnatrz.
  7. domek wstepna weryfikacje przeszedl , no ale ja juz pisalam co innego tek co innego na zywca kuuuurdeeee a nie da sie np.zarezerwoac suni ?? jest taka opcja ??
  8. kurcze mam chetnego na haszczaka ,najlepiej wlasnie sunie , ale wizyte bede miala dopiero na poczatku przyszlego tygodnia :/. Przez tel pan brzmi sensownie ,ale tel to tel a face to face to co innego
  9. przekaz , bo pomoc bedzie potrzeba przy adopcji szczeniaczkow , napisz mi na pw jej maila to podesle jej zdjecia psiorow
  10. Sylwija a wiec sytuacja wyglada tak Jakis czas temu pan tą sunie przygarnął , platala sie w okolicy jakis czas , zlitowal sie nad nia i zabral do siebie , podejrzewa ze sunia byla chyba bita. Sunia zaszla w ciaze sama z siebie , najzwyczajniej w swiecie uciekla panu i wrocila z prezentem. Sunie chcial tez oddac , bo wlasnie bal sie ze znowu bedzie za jakis czas ciezarna a on nie bardzo ma ochote. Poinformowalam pana o tym ,ze w marcu mozna psiaka taniej wysterylizowac , chetnie to zrobi bo chcialby sunie zostawic u siebie ,ale wlasnie tych ciaglych miotow sie bal. Sunia zostanie wysterylizowana i zosanie u pana , natomiast bedzie potrzebna nasza pomoc w wyadoptowaniu pozsotaje 5 szczeniat , jutro dostane fotki na emaila , nie sa to haszczaki bo sunia zostala dorwana przez jakiegos kundelka chyba . Jak psiaki wygladaja to sie okaze jak beda fotki
  11. cos sie postaram , zadzwonie moze do tych panstwa
  12. no dobra jest potencjalny dom dla jasnie ceserza Gracka , Doginka dala mi namiary , bede do pana dzwonic i rozmawiac :).
  13. no to trza tytul dopasowac Czekoladowy cesarz Gracjan czeka w schronisku - prosimy o deklaracje .... eeeeeee kiepsko mi to wychodzi kto ma jakis fajny pomysl na tytul watku ??? haloooooooooooooooooooooooooo
  14. no Miszencja wyglada kwitnaco :):):) , cudenko kochane Miszka ty żarloku !!!! bylo sie nie opychac !!!! A swoja droga to musimy sie jakos u mnie zgadac bo moja mlodziez jakis projekt czy cus ze zwierzetami w roli glownej chce uskuteczniac i mowi ze trzeba pogadac w jakims sensownym gronie
  15. kiepska jestem w tytulach ,ale moze cos w stylu Czekoladowy cesarz Gracjan czeka w schronisku na swojego aniola ....czy jakos tak moze ktos ma cos lepszego ?? nooooo kochani....
  16. no ja tez sprawdzam ,ale narazie zima ni ma Doginko tu sie zrobila kwadratura kola na Twoje zale byla taka odpowiedz to bylo wzajemne nakrecanie sie , to sa tzw.emocje i tyle. Mysle ,ze kazda juz napisala co mysli i czas temat zamknac w sensie nie psa tylko wlasnych zali. Stalo sie jak sie stalo , mleko sie rozlalo i mysle ze jakis pozytek z tego wynikl bo to byla lekcja z ktorej nalezy wyciagnac wnioski , kazdy wlasne. Teraz czas na Gracjana bo jakos mi nie pasuje zeby cesarz Gracjan siedzial za kratkami - TO SIE NIE GODZI !!!! achh Doginko trzeba by tytul watku zmienic
  17. pozabijam no a tak swoja droga na stronie palucha w kwarantannie jeszcze go nie ma :/ Doginko wiem ,ze troszczysz sie o chlopakow ,ale tak naprawde to nie jest cierpienie psow tylko ludzi , nam sie tylko tak zdaje ze psy sie mecza i cierpia , a tak naprawde doskonale wiedza ze ich pozycja jest niezachwiana. Jak bralam pierwszego tymczasa to sie trzeslam co Niya i Setka na to , ze sie beda baly bo inny pies a teraz maja w oczach " jeeezuuuu znowu jakis , ale luz przyszedl -pojdzie".
  18. poki co musimy szukac hoteliku i chyba zaczac jakies deklaracje na wszelki wypadek moze zaczac zbierac ,zeby nie zostac z reka w nocniku
  19. na stronie palucha wpsach na kwarantannie jeszcze go nie ma jakby dalo rade z tym hotelikiem i osoba ktora deklarowala oplate za 1 miesiac dalej jest chetna , to jak minie kwarantanna moge po niego jechac i go stamtad wyciagnac ( mam nadzieje ze bez problemow)
  20. mysle ,ze to zlezy na kogo sie trafi i jaki ten ktos ma danego dnia humor niestety :/ z moja haszczaczka nie mialam problemu dali mi ja z buta nie wnikajac , z drugim tak samo ,ale wiem ze czesto sa problemy z zabraniem psa stamtad potem zabieralam jeszcze stamtad dwa psiaki i jedyne co to pan skomnetowal "no no rodzina sie powieksza" , mialam fart i tyle ze akurat trafilam na moment . No ba pewnie ze nikt nie bedzie mowil ze piesek dla kogos , biore dla siebie i czesc pracy rodacy
  21. wiem wiem ,ale probowac chyba zawsze warto , moze uda sie znalezc chetnego na niego i wyciagnac chlopaka stamtad ....moze jestem niepoprawna optymistka ,ale kto nic nie robi....
  22. no to mam nadzieje ,ze pani pojedzie za nim na paluch nie ma co teraz tracic czasu na dyskusie , teraz mozemy chociaz monitorowac go w miare mozliwosci na paluchu i probowac szukac mu domu
  23. wejdzicie w galerie i Saffron a potem Shaffron adult :O sobowtor jak nic :O:O
×
×
  • Create New...