NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Piekny i paskuda ;p [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1953/obraz001xy.jpg[/IMG] -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
zrobilam wywiad na temat domku , generalnie bylo tak ze sasiadka pana z naszego osiedla ,ktory jest w temacie Gracjana powiedziala o nim swojej znajomej , tyle ze ja nawet nie pojde tam na wizyte bo pani ma lat 70 :/ a Gracek to przeciez mlody pies. sory ale wiek pani w tym wypadku przesadza sprawe -
Plicha wiadomo :) , rozmawialm z panem dzisiaj chyba z godzine na temat haszczakow :) , haha pan jest swietny ,mowi ze doczytal ze haszczaki pokonuja ogrodzenia i skomentowal to tak " o cholera moje ma 1,80 metra ,bede musial je podwyzszyc". Mru juz wie co i jak i bedziemy kombinowac bo wolalabym zeby sunia nie jechala z cieczka do domku a wiec w razie co jak sie nie uda wynegoocjowac przetrzymania jej to wyladuje u mnie na troche... o jezaaaaaa hahaha i znowu z 4 haszczakami na spacer , musze w porzadne hamulce chyba zainwestowac ;p;p
-
przekaz , bo pomoc bedzie potrzeba przy adopcji szczeniaczkow , napisz mi na pw jej maila to podesle jej zdjecia psiorow
-
Sylwija a wiec sytuacja wyglada tak Jakis czas temu pan tą sunie przygarnął , platala sie w okolicy jakis czas , zlitowal sie nad nia i zabral do siebie , podejrzewa ze sunia byla chyba bita. Sunia zaszla w ciaze sama z siebie , najzwyczajniej w swiecie uciekla panu i wrocila z prezentem. Sunie chcial tez oddac , bo wlasnie bal sie ze znowu bedzie za jakis czas ciezarna a on nie bardzo ma ochote. Poinformowalam pana o tym ,ze w marcu mozna psiaka taniej wysterylizowac , chetnie to zrobi bo chcialby sunie zostawic u siebie ,ale wlasnie tych ciaglych miotow sie bal. Sunia zostanie wysterylizowana i zosanie u pana , natomiast bedzie potrzebna nasza pomoc w wyadoptowaniu pozsotaje 5 szczeniat , jutro dostane fotki na emaila , nie sa to haszczaki bo sunia zostala dorwana przez jakiegos kundelka chyba . Jak psiaki wygladaja to sie okaze jak beda fotki
-
cos sie postaram , zadzwonie moze do tych panstwa
-
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
no dobra jest potencjalny dom dla jasnie ceserza Gracka , Doginka dala mi namiary , bede do pana dzwonic i rozmawiac :). -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
no to trza tytul dopasowac Czekoladowy cesarz Gracjan czeka w schronisku - prosimy o deklaracje .... eeeeeee kiepsko mi to wychodzi kto ma jakis fajny pomysl na tytul watku ??? haloooooooooooooooooooooooooo -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no Miszencja wyglada kwitnaco :):):) , cudenko kochane Miszka ty żarloku !!!! bylo sie nie opychac !!!! A swoja droga to musimy sie jakos u mnie zgadac bo moja mlodziez jakis projekt czy cus ze zwierzetami w roli glownej chce uskuteczniac i mowi ze trzeba pogadac w jakims sensownym gronie -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
kiepska jestem w tytulach ,ale moze cos w stylu Czekoladowy cesarz Gracjan czeka w schronisku na swojego aniola ....czy jakos tak moze ktos ma cos lepszego ?? nooooo kochani.... -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
no ja tez sprawdzam ,ale narazie zima ni ma Doginko tu sie zrobila kwadratura kola na Twoje zale byla taka odpowiedz to bylo wzajemne nakrecanie sie , to sa tzw.emocje i tyle. Mysle ,ze kazda juz napisala co mysli i czas temat zamknac w sensie nie psa tylko wlasnych zali. Stalo sie jak sie stalo , mleko sie rozlalo i mysle ze jakis pozytek z tego wynikl bo to byla lekcja z ktorej nalezy wyciagnac wnioski , kazdy wlasne. Teraz czas na Gracjana bo jakos mi nie pasuje zeby cesarz Gracjan siedzial za kratkami - TO SIE NIE GODZI !!!! achh Doginko trzeba by tytul watku zmienic -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
pozabijam no a tak swoja droga na stronie palucha w kwarantannie jeszcze go nie ma :/ Doginko wiem ,ze troszczysz sie o chlopakow ,ale tak naprawde to nie jest cierpienie psow tylko ludzi , nam sie tylko tak zdaje ze psy sie mecza i cierpia , a tak naprawde doskonale wiedza ze ich pozycja jest niezachwiana. Jak bralam pierwszego tymczasa to sie trzeslam co Niya i Setka na to , ze sie beda baly bo inny pies a teraz maja w oczach " jeeezuuuu znowu jakis , ale luz przyszedl -pojdzie". -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
poki co musimy szukac hoteliku i chyba zaczac jakies deklaracje na wszelki wypadek moze zaczac zbierac ,zeby nie zostac z reka w nocniku -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
na stronie palucha wpsach na kwarantannie jeszcze go nie ma jakby dalo rade z tym hotelikiem i osoba ktora deklarowala oplate za 1 miesiac dalej jest chetna , to jak minie kwarantanna moge po niego jechac i go stamtad wyciagnac ( mam nadzieje ze bez problemow) -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
mysle ,ze to zlezy na kogo sie trafi i jaki ten ktos ma danego dnia humor niestety :/ z moja haszczaczka nie mialam problemu dali mi ja z buta nie wnikajac , z drugim tak samo ,ale wiem ze czesto sa problemy z zabraniem psa stamtad potem zabieralam jeszcze stamtad dwa psiaki i jedyne co to pan skomnetowal "no no rodzina sie powieksza" , mialam fart i tyle ze akurat trafilam na moment . No ba pewnie ze nikt nie bedzie mowil ze piesek dla kogos , biore dla siebie i czesc pracy rodacy -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
wiem wiem ,ale probowac chyba zawsze warto , moze uda sie znalezc chetnego na niego i wyciagnac chlopaka stamtad ....moze jestem niepoprawna optymistka ,ale kto nic nie robi.... -
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
no to mam nadzieje ,ze pani pojedzie za nim na paluch nie ma co teraz tracic czasu na dyskusie , teraz mozemy chociaz monitorowac go w miare mozliwosci na paluchu i probowac szukac mu domu