Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. noo brawo :d Bari ma DS na forum alaskanow doczytalam no teraz niech mu tylko lapka sie naprostuje i pelnia szczescia :d
  2. jakie kosci , jakie kosci ???? !!!!!!! :crazyeye::angryy:
  3. nooo hehe uwazaj bo ja juz szafe otworzylam i dzisiaj mini wyciagnelam , zaczne uwodzenie kosu na maxa :D:D
  4. to ja tez tak mam na cale szczescie :)
  5. Kosu mi ....poczulam wiosne i sie zakochalam ;p ;)
  6. cudne sa , dalam je na warszawskie gumtree tylko cholewa rozpisac tom sie nie rozpisala :/
  7. to ja jak zawsze z opóżnieniem ....GRATULEJSZYN :):):):):)
  8. u mnie w uzyciu sa rozne , za rada moich wetek za kazdym razem dostaja inny preparat no i dodatkowo nosza obroże taką ze sredniej półki i póki co tfu tfu tfu odpukac ani razu zaden z moich psiakow kleszcza nie mial, W sumie to ja Niye i jej zapach podejrzewam o dzialanie przeciwkleszczowe ;p
  9. moje wetki mowia ze fripex i frontline w mazowieckim na kleszcze nie dziala .... wogole mowia ze za kazdym razem powinno sie zmieniac srodek na inny ,bo te paskudne kleszcze potrafia sobie wyrobic jakas odpornosc chyba
  10. [COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Tahoma][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie bede nikogo linczowac bo to dla mnie min,okazja zeby wymiziac takiego jednego rudzielca mruczacego i kolege Łapka :) [/FONT][/COLOR] [/FONT][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='kosu32'][B]NiJaSe[/B] Ty masz misję specjalną. Z tytułu że będziesz sąsiadować z Borysem, musisz Go wszędzie reklamować i pomagać w poszukiwaniu docelowego domku. A poza tym masz ze swoją "świtą" szaleć z Nim podczas spaceru. I co - pasi ???[/QUOTE] pfff a jak myslisz he ??? :evil_lol: ale jak mi sie cos uda to chociaz jednorazowo na niego jakis maly grosik dorzuce
  12. nooo mysmy ja z SBD na spacerze wczoraj spotkaly.... i zgadnij jaki byl temat ??:P:P:D
  13. a przy okazji mala Fifi trafi do domku :) wlasnie Kosu dalabys rade sie dowiedziec co tam ze strylka suni ? Pani do mnie dzwoni i sie dopytuje , juz na zakupy poleciala wyposazenie robic i sie doczekac nie moze
  14. acha ....ale z ta druga lapa nic sie nie bedzie dzialo ? a co Ci ludzie na to ? moze oni sie podejma z jakims swoim wetem ? nie wiem ja mam obiekcje zeby ta lapa niezoperowana potem czkawka mu sie nie odbijala i zeby potem nie bylo ze chca psa oddac bo cos nie tak ....
  15. a ja tak sobie mysle ,ze zle dobrego poczatki i tego bede sie trzymac .... mimo wszystko i MIMO WSZYSTKICH TYCH ktorzy nie mysla o psie tylko o sobie. I tak sobie mowie ze na pohybel...... Staszku wiesz co ten jedyny domek gdzies czeka na Ciebie :)
  16. rety jestem upa wolowa , Carominko przeslij mi fotki na maila bo te tutaj poucinane sa przeciez :p o nie , nie nic z tego 100 napewno nie , nie dociagne nie ma sily ;p;p , ale tak jeszcze ze 40 bede was swoja osoba meczyc
  17. uff jak dobrze ze Stasio nie zostanie na lodzie , rzymaj sie Stachu chlopie :) , zobacz ilu masz fanow :)
  18. a moze mnie ktos uswiadomic bo juz sie pogubilam , jak to z tymi jego lapami juz wszystkie operacje zakonczone ? czy jeszcze cos do poprawy ???
  19. Roleczko co Ty chcesz w koncu z haszczakami mieszkala tak ? a one tak lnieja :D:D:D
  20. no bo Obraczuś to Obraczuść i cześć , to sie nazywa baba z jajami :)
  21. [quote name='obraczus87']Ha ha ha ;) skoro tak mówisz ;) niech Ci bedzie :)[/QUOTE] hehe no jak ciocia NiJaSe tak mowi to tak jest :evil_lol:
  22. ahahaha Obraczuś bredzisz :) , ja znam bardziej wrednych i wyrachowanych :D
  23. surowych psy nie powinny jeść , ugotowane i owszem ale tez nie za często
  24. Roleczko kurde on jak sie go wypierze bedzie wygladal imponujaco , kolory ma niesamowite !!!! w szoku bylam
×
×
  • Create New...