NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
trzymam caly czas ...jak rany zeby w Wawie nie bylo miejsca dla takich przypadkow .... 200 zl za dobe???? no to lepiej niz w mariocie ;p, rozumiem ze psom do jedzenia kawior podaja rozneglizowane hostessy ;/
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
no to moze wtedy dwa na raz do wawy moglby przyjechac jak domek ktory bede w srode sprawdzac wypali a wszytsko wskazuje na to ze tak bedzie. Panstwi niedawno zmarla 16-o letnia spanielka i postanowili przygarnac nastepnego pieska bo w domu pusto i smutno bez psa . -
ops sorki nie doczytalam ;p
-
siedzialysmy z SBD dzisiaj i kombinowalysmy ile wlezie ....ech zeby cos sie udalo ,trzymam kciuki za tych sreniawitow poki co w takim razie
-
[url]http://www.szuki.pl/warszawa-mokotow/zwierzaki/24wet-przychodnia-weterynaryjna[/url] ta jest napewno calodobowa ze szpitalem
-
chyba calo ale nie dam glowy ,zaraz spojrze
-
i jeszcze dostalam link tutaj [url]http://www.pensjonatyoko.com.pl/pensjonat,yoko/kontakt.html[/url]
-
pytalam po ludziach podano mi jeszcze ze mozna sprobowac na śreniawitów i porannej bryzy
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
w srode ide na wizyte przedadopcyjna dla czarnuszka :) ale mam jedna kiszke , maly narazie zostaje u mnie dziewczyna ktora miala go zabrac ma przypadek losowy niezbyt szczesliwy :/ , rodzice mieli wypadek i jest nieciekawie , rozumiem ze w tej sytuacji ma co innego na glowie. Dzwonila do mnie dzisiaj i nie wiedziala co robic , powiedzialam zeby narazie skupila sie na rodzinie a maluchowi dom znajdziemy , narazie jest bezpieczny u mnie. -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
matko czy ja tam tanczylam na tej lace ?? bo jakos nie pamietam ;p -
hahah noo nooo ze ta moja Jadzia taka zazywna potrafi byc ;p;p
-
o ile ,nie pamiec nie myli ma watek na forum shusky
-
a prosze [url]http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?t=11[/url]
-
a moze to byl ten co juz zostal wyadoptowany , zalozylam mu nawet watek na sh ....byla niedawno z kosu w`celestynowie i nie bylo zadnego haszczaka a oblecialam caky schron
-
nie macie wiecej zdjec ?
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
no tatusiu Twoje dziecko u mnie slodko spi :) , nie martw sie ciebie tez nie damy skrzywdzic -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
plicha postaram sie jutro cyknac , niestety bedzie tylko z komory bo to szczyt moich mozliwosci sprzetowych :) Dzieciak pojadl , walnal kaluze i poszedl spac w zestaw maskotek ktorymi mu ciotka Anja wymoscila skrzyneczke :) , wogole to usnal mi na ramieniu ... a jak chrapal :O:O -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
maluch jest chwilowo u mnie :) , zapoznal sie z ciotkami haszczaczkami , wujkiem Nikonem i ciocia Setka oraz z gromada kotow , wzbudzil wielkie zainteresowanie , bardzo pozytywne zreszta :) Teraz szczylek siedzi i kombinuje jak sciahnac koc z fotela Setki :D -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
hehe osotanio znajomy mnie poinformował ,ze jak ma okno otwarte to słyszy jak czule Niye wołam ....;p;p;p , ale kiszka ;p -
[B]kassik sory za offka malgo , zbieramy na DT dla tego chlopa , moze bedzie naszym sąsiadem :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176603-Borys-uroczy-brzydal-potrzebuje-jeszcze-minimum-50-pln-na-DT-PomoA-ecie[/url][/B]
-
[B]zbieramy na opłate DT dla tego psiaka , sory za off [url]http://www.dogomania.pl/threads/176603-Borys-uroczy-brzydal-potrzebuje-jeszcze-minimum-50-pln-na-DT-PomoA-ecie[/url][/B]
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
hehe no w góre w góre , niech sie przyzwyczaja bo w wiezowcu bedzie teraz urzedowal z widokiem na skaryszak i nasz cudny bulwarek , ahahah i do tego bedzie slyszal jak ciotka NiJaSe uroczym głosem woła "Niya K....A M..C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"