Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. trzymam caly czas ...jak rany zeby w Wawie nie bylo miejsca dla takich przypadkow .... 200 zl za dobe???? no to lepiej niz w mariocie ;p, rozumiem ze psom do jedzenia kawior podaja rozneglizowane hostessy ;/
  2. no to moze wtedy dwa na raz do wawy moglby przyjechac jak domek ktory bede w srode sprawdzac wypali a wszytsko wskazuje na to ze tak bedzie. Panstwi niedawno zmarla 16-o letnia spanielka i postanowili przygarnac nastepnego pieska bo w domu pusto i smutno bez psa .
  3. ops sorki nie doczytalam ;p
  4. siedzialysmy z SBD dzisiaj i kombinowalysmy ile wlezie ....ech zeby cos sie udalo ,trzymam kciuki za tych sreniawitow poki co w takim razie
  5. [url]http://www.szuki.pl/warszawa-mokotow/zwierzaki/24wet-przychodnia-weterynaryjna[/url] ta jest napewno calodobowa ze szpitalem
  6. chyba calo ale nie dam glowy ,zaraz spojrze
  7. i jeszcze dostalam link tutaj [url]http://www.pensjonatyoko.com.pl/pensjonat,yoko/kontakt.html[/url]
  8. pytalam po ludziach podano mi jeszcze ze mozna sprobowac na śreniawitów i porannej bryzy
  9. hahah widze ,ze moja Secia furore robi ;))) Witaj deer a zapraszamy ,zapraszamy :)
  10. w srode ide na wizyte przedadopcyjna dla czarnuszka :) ale mam jedna kiszke , maly narazie zostaje u mnie dziewczyna ktora miala go zabrac ma przypadek losowy niezbyt szczesliwy :/ , rodzice mieli wypadek i jest nieciekawie , rozumiem ze w tej sytuacji ma co innego na glowie. Dzwonila do mnie dzisiaj i nie wiedziala co robic , powiedzialam zeby narazie skupila sie na rodzinie a maluchowi dom znajdziemy , narazie jest bezpieczny u mnie.
  11. ahahahahah super to wyszlo , chyba zaczne ja tak czesac ;p
  12. matko czy ja tam tanczylam na tej lace ?? bo jakos nie pamietam ;p
  13. hahah noo nooo ze ta moja Jadzia taka zazywna potrafi byc ;p;p
  14. o ile ,nie pamiec nie myli ma watek na forum shusky
  15. jak wtedy bylismy byla ta jedna czarna suka z guzem na podbrzuszu i nie jest sterylizowana , ona jest najbardziej dzika ,zeby ja zlapac trzeba ja najpierw czyms nacpac. Ogolnie pan mowil ze tam tych psow jest 5 ale jak wtedy bylismy to byly tylko te trzy :/
  16. a prosze [url]http://forum.shusky.pl/viewtopic.php?t=11[/url]
  17. a moze to byl ten co juz zostal wyadoptowany , zalozylam mu nawet watek na sh ....byla niedawno z kosu w`celestynowie i nie bylo zadnego haszczaka a oblecialam caky schron
  18. nie macie wiecej zdjec ?
  19. no tatusiu Twoje dziecko u mnie slodko spi :) , nie martw sie ciebie tez nie damy skrzywdzic
  20. plicha postaram sie jutro cyknac , niestety bedzie tylko z komory bo to szczyt moich mozliwosci sprzetowych :) Dzieciak pojadl , walnal kaluze i poszedl spac w zestaw maskotek ktorymi mu ciotka Anja wymoscila skrzyneczke :) , wogole to usnal mi na ramieniu ... a jak chrapal :O:O
  21. maluch jest chwilowo u mnie :) , zapoznal sie z ciotkami haszczaczkami , wujkiem Nikonem i ciocia Setka oraz z gromada kotow , wzbudzil wielkie zainteresowanie , bardzo pozytywne zreszta :) Teraz szczylek siedzi i kombinuje jak sciahnac koc z fotela Setki :D
  22. hehe osotanio znajomy mnie poinformował ,ze jak ma okno otwarte to słyszy jak czule Niye wołam ....;p;p;p , ale kiszka ;p
  23. [B]kassik sory za offka malgo , zbieramy na DT dla tego chlopa , moze bedzie naszym sąsiadem :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176603-Borys-uroczy-brzydal-potrzebuje-jeszcze-minimum-50-pln-na-DT-PomoA-ecie[/url][/B]
  24. [B]zbieramy na opłate DT dla tego psiaka , sory za off [url]http://www.dogomania.pl/threads/176603-Borys-uroczy-brzydal-potrzebuje-jeszcze-minimum-50-pln-na-DT-PomoA-ecie[/url][/B]
  25. hehe no w góre w góre , niech sie przyzwyczaja bo w wiezowcu bedzie teraz urzedowal z widokiem na skaryszak i nasz cudny bulwarek , ahahah i do tego bedzie slyszal jak ciotka NiJaSe uroczym głosem woła "Niya K....A M..C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
×
×
  • Create New...