NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
ot wlasnie to chlopak nie zna tak jak my procedur adopcyjnych a jak ma bicz na glowa to po prostu jak ma chetnego to pieska oddaje , dla mnie to nie jest cos co nalezy potepiac , on i tak zrobil bardzo duzo. Szczeniaki nie musza byc niedozywione zeby sciany i wszystko co sie da niszczyc. Prosba skupmy sie na szczeniakach a nie na ocenianiu , pojde ,zobacze zdam relacje a teraz spokoj mi tu
-
idusuek spoko bede tam jutro
-
no dobra to ja jutro postaram sie umowic z Marcinem
-
jezaaa pogubialm sie , ja jestem tam na dzisiaj umowiona ??aaaa 662 193 687 niech mi ktos da znac co i jak
-
[quote name='obraczus87']Nijase ja wiem wiem wiem jak by wyglądały finanase szczylków wtedy :diabloti: SZUKAMY SKARBNIKA!!! SZUKAMY DEKLARACJI NA SZCZYLKI I MAMUSIE!!![/QUOTE] pogadam dzisiaj z moja starszą młodzieżą ona ma konto w mbanku i umie matematyke na 6
-
Obraczus ciezka sprawa bo ja mam wspolne konto z TZ-etem :| , swojego konta nie moge miec bo sie z komornikiem ganiam ;p a do tego jestem mocno oporna w liczeniu i prowadzeniu ksiegowości , wczoraj doprowadzilam moje dziecko do lez upracie twierdzac ze jak czegos bylo 11 a zostalo 8 to ubylo 5
-
na allegro zrobionym przez Marcina fotek jest od groma tylko nie wiadomo ktore chlopiec a ktore dziewczynka
-
[quote name='obraczus87']juz puściłam esa o długości długiego opowiadania :) potem zadzwonie :D[/QUOTE] rety to najpierw Ty zadzwon i mnie zaanaonsuj ,ze ja tez zadzwonie z propozycja spotkania :eviltong: w sensie ,ze moge sie tam wybrac i ogarnac te szczeniory.
-
zadzwonie do Marcina i moze uda mi sie do niego wybrac opisac te maluchy jakos i obfocic
-
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
skad ja wiedzialam ,ze o to zapytasz ?:diabloti: -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
zadomowil bo najpierw musialm miec pewnosc ze zdrow :) -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
odetkalas tym czyms do przepychania kibli ?;p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
po praskich łąkach :) ano dalo -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i slusznie bo to u Ciebie ;p;p;p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Nokon ma dom , calkiem niedaleko mnie , bede sie z nim na spacerach spotykac Przypadek ludzie spotkani na spacerze :) , z psiakami doczynienia mieli i wiedza o co kaman Zadzialalm bardzo niestandardowo bo dalam Nikona na kilka dni na test i dzisiaj dostalam tel.ze nie ma opcji ,Nikon zostaje w piatek podpisanie umowy i dopiero twdy zmienie tytuł watku -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ejj no moze tego grilla jakos w psio ludzkim towarzystwie gdzies co ? -
[quote name='Nikita89']Jak pięknie pozuje, jeszcze przed wybieganiem chyba bo nie ma wywalonego jęzora :D Genialnie wygląda z ... malamutami? :) chyba tak, a może to husky? nie... :P W ogóle Ty takie małe zdjęcia dodajesz a nic z jakości chyba nie tracisz, jak Ty to robisz! :)[/QUOTE] ja Ci dam malamuty :cool3: , to haszczecice moje kochane :diabloti:
-
nad tekstem jest dopisek ze adoptowana w pazdzierniku 2009 roku
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
dzieciaki deklaracje zbieramy ... odemnie , znaczy nie odemnie tylko od pani co adiptowala Fifi bedzie jednorazowo 10 zl -
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']może myślą intensywnie....[/QUOTE] noo tak intensywnie ,że im władze we wszytskich czlonkach i glos odebralo :d