-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
Istar19 replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
jestem i ja ;) fajnie jakby zdjęcia jakieś powróciły na pierwsze posty wątku ;) -
trochę spóźnione banerki dla Ewes ;) [URL="http://tiny.pl/h2jmm"][IMG]http://tiny.pl/h2jx3[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h2jmm"][IMG]http://tiny.pl/h2jmh[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h2jmm"][IMG]http://tiny.pl/h2jmq[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h2jmm"][IMG]http://tiny.pl/h2jmx[/IMG][/URL]
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Istar19 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
własnie poszła moja deklaracja (10zł a nie 5 - już kiedyś pisałam, ze zwiększam do 10 ;) deklarowałam stałą do lutego, ale przedłużam ją do czerwca ;) -
NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!
Istar19 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
wiadomo coś nowego o Nemo ?:) w domu jest idylla jak była? - ot tak pytam ;) a jego dług coś się zmniejszył? ja w tym miesiącu znowu coś prześle - jutro pewnie :) -
Felek - młody, uroczy piesek, który ZNALAZŁ DOMEK :)
Istar19 replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
banerki dla Felka :) jak psiak będzie dłużej w schronie (oby nie) to dostanie nowe za jakiś czas:) banerki małe co by się jeszcze od ewes zmieścił - ale dla niej zrobię pewnie jutro [URL="http://tiny.pl/h219m"][IMG]http://tiny.pl/h21rz[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h219m"][IMG]http://tiny.pl/h21r3[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h219m"][IMG]http://tiny.pl/h219h[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h219m"][IMG]http://tiny.pl/h219q[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h219m"][IMG]http://tiny.pl/h219x[/IMG][/URL] -
takie to zamyślone kocisko [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yRPJhpRa32g/URawqMCR-oI/AAAAAAAAfpw/gfBoN-p_chQ/s512/DSC01244.JPG[/IMG] czasem się łajza chwile ..pobawi [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ckvjD933ExQ/URawrf_ccQI/AAAAAAAAfp4/kT2s0khy1EY/s640/DSC01249.JPG[/IMG] pobawi.. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TQJ6I_TVPao/URawsmR4lKI/AAAAAAAAfqA/ZK5SIah7IUo/s640/DSC01250.JPG[/IMG] ała [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-72mTSc_HXyw/URawtQg2D2I/AAAAAAAAfqI/Hem_6aA4XI4/s640/DSC01251.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BlGMPS4aHbs/URawu2hu69I/AAAAAAAAfqQ/i1uveRipk2s/s640/DSC01252.JPG[/IMG] i to na tyle ;) wiem, że monotonnie - ale mam takich zdjęć jeszcze kilka...Sol śpi, Sol gryzie Sol siedzi...Sol się nie bawi^^'
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-BeLvP17pB3A/URawi2ngLhI/AAAAAAAAfo0/I2VPHqrIFLA/s720/DSC01235.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ZzRzexuHnwE/URawkLwC1uI/AAAAAAAAfo8/BWHbwrBGCuQ/s720/DSC01236.JPG[/img] i łosiek w towarzystwie Sol [img]https://lh3.googleusercontent.com/-PwksJJXopd0/URawmJT0WPI/AAAAAAAAfpQ/CYyK7ziadNg/s640/DSC01240.JPG[/img] a tu artystycznie ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zTjzT08Dr1w/URawnGb7UyI/AAAAAAAAfpY/DV1ro1tPHgc/s640/DSC01241.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-5aQDkgMtstU/URawoWr6RNI/AAAAAAAAfpg/RKaAGyAdVZA/s640/DSC01242.JPG[/img]
-
Sol chce jeszcze [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UlJRO6h7BJM/URawcK2hKOI/AAAAAAAAfoM/TCOAKOOD1cY/s640/DSC01220.JPG[/img] a jak pałeczki mi nie dasz, zjem Twoją rękę [img]https://lh3.googleusercontent.com/-KP9CXnK7wZA/URawd_cxTQI/AAAAAAAAfoU/3DT3nNdgf1c/s512/DSC01224.JPG[/img] a teraz zmieniamy scenerie, idziemy na okno, gdzie jeszcze tkwią bałwanki ^^ ale choinki już nie ma ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BWg5OVnrma4/URawfU6iLPI/AAAAAAAAfoc/zD1vs824q2k/s640/DSC01226.JPG[/img] a tam jest szeroki świat [img]https://lh5.googleusercontent.com/-sMB8usZY2Fs/URawgkd0LaI/AAAAAAAAfok/ZK3UMsx_iQE/s640/DSC01229.JPG[/img] a tu tylko dwa wredne psy... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IUsTCqsuRt4/URawhg1F1WI/AAAAAAAAfos/U_vuy2FK1fQ/s640/DSC01234.JPG[/img]
-
a nie, jednak czuwa [img]https://lh4.googleusercontent.com/-YZtqnzrRNyE/URawO1oSe6I/AAAAAAAAfmc/1UQlVdrt3xs/s640/DSC01194.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6npmaK-hhTM/URawQXnKfSI/AAAAAAAAfms/5xLbu98ZHM4/s640/DSC01196.JPG[/img] co tam masz?? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-e0Wed4lhtzs/URawRSDl1FI/AAAAAAAAfm0/axMvIveya9Q/s640/DSC01197.JPG[/img] pałeczkaaaaaa [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uV0zv-obbLY/URawT5svD7I/AAAAAAAAfnM/50R6mQ-WhBg/s640/DSC01202.JPG[/img] mmm dawaj a nie drażnij się ze mną [img]https://lh3.googleusercontent.com/-knT8KqxVbzY/URawXGMkc0I/AAAAAAAAfnk/KVuMWRRGADo/s640/DSC01207.JPG[/img] i Masza sęp ^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-pXnowCmCrJI/URawYoByZiI/AAAAAAAAfn0/plzoboppIyQ/s912/DSC01211.JPG[/img]
-
toaleta jest ważna [img]https://lh6.googleusercontent.com/-lH8jD5c31ek/URawGxUgLYI/AAAAAAAAflU/ajgNskRD5cA/s640/DSC01181.JPG[/img] można dzielić kanapę z psem [img]https://lh5.googleusercontent.com/-29VA2evfWeM/URawIIPW0-I/AAAAAAAAflc/dFI8gqPw1NM/s640/DSC01182.JPG[/img] -->ale chyba za to się dziś kanapie od kota oberwało..:mad: a tu jedno czarno białe ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-AeP9Cg91edw/URawI8YQs7I/AAAAAAAAflk/L1UGctLR63w/s640/DSC01185.JPG[/img] daj mi spokój, idę spać [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Bbb3xZZkjnQ/URawMGxiDAI/AAAAAAAAfmE/G07JhtPCp34/s640/DSC01189.JPG[/img] no i zasnęła... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-gSEgslR9D0o/URawM-uqB3I/AAAAAAAAfmM/Sjse1ujpm8k/s640/DSC01190.JPG[/img]
-
dziś późno wróciłam i nie czuje się najlepiej...ale jutro idę do pracy tylko na kilka chwil, a potem obiecuje że wstawię zdjęcia mojego wrednego kota ;) edit: a jednak wstawię dziś ;) tylko one będą monotonne trochę... Solusia i kontakt z Maszą - Masza weszła w kadr znienacka^^ [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Zx7_MpyR4l8/URav8EI7bCI/AAAAAAAAfkM/wk22ADVEQqA/s640/DSC01165.JPG[/IMG] Solce się to nie podobało [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Xg8ZvTSWyhg/URav9D07hmI/AAAAAAAAfkU/kuB4g1rl2sI/s640/DSC01166.JPG[/IMG] tutaj chyba chciała się podrapać, ale zrezygnowała po drodze [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VL8zbqwUFPQ/URav-7sUNCI/AAAAAAAAfkk/Ch5_KWZsv3I/s640/DSC01169.JPG[/img] piękny z niej tygrys! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-d6uxIL5dujo/URav_l5zMfI/AAAAAAAAfks/YvmYyQSS-M0/s640/DSC01170.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-C_HJOZXLoJw/URawAgZ3psI/AAAAAAAAfk0/FuP8NfxPL8g/s640/DSC01171.JPG[/img]
-
dzięki :D mobilizujecie do dalszej zabawy w fotografie :D tymczasem zapraszam do Kostka...psiaka, któremu nie ma tak dobrze jak naszym pociechom [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239684-Kostek-czy-odnajdzie-swe-miejsce-na-Ziemi-czy-ktoś-poskłada-jego-rozbite-serce"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0_gZpHqQmTw/URP7vjsuM7I/AAAAAAAAfh0/NAX3e3klwKw/s400/DSC01122.JPG[/IMG][/URL]
-
niestety kolory wyszły jak wyszły - śnieg padał..Kostek jest trochę bardziej rudawy niż brązowo - szary;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--Xf4Si2e7bI/URP7aMViBNI/AAAAAAAAffg/BEOmE1oSbYk/s640/DSC01074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cyivlfoJC1E/URP7bVXia5I/AAAAAAAAffo/-xi9P4zNNJ8/s640/DSC01075.JPG[/IMG] potrafi się uśmiechać :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZZO9L_jxTBU/URP7hIcTypI/AAAAAAAAfgI/EyWVoT0FBxE/s720/DSC01084.JPG[/IMG] ah te oczy Kota w Butach... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y6ZLbaiNjvw/URP7kwoSNEI/AAAAAAAAfgk/NqeOZEjgAi0/s720/DSC01097.JPG[/IMG] chudzinka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dlLKEflP4e8/URP7s_aqbPI/AAAAAAAAfhc/VQY3LLw7JIc/s720/DSC01116.JPG[/IMG]
-
i jeszcze kilka zdjęć Kostka ;) on naprawdę ma taką dużą głowę...znaczy głowa jest normalna ale reszta wychudzona :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dzZu8X2PKiI/URP7Pq4GumI/AAAAAAAAfeo/g3MRijQ4OvE/s720/DSC01057.JPG[/IMG] Kostek ma krzywy zgryz..znaczy dolną szczękę ma trochę dłuższą - jakoś to się fachowo nazywa^^ ale dodaje mu to uroku [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sLh4ZJsfWzs/URP7RNz8pSI/AAAAAAAAfew/f4b4sCtjOfY/s720/DSC01058.JPG[/IMG] a takie oczka robi bardzo często - szczególnie na widok jedzenia [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OTpaMtkdyVc/URP7V8LISUI/AAAAAAAAffI/NyoGWjoFHDI/s720/DSC01065.JPG[/IMG] no jak mu nie dać? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WaHcK9kUBto/URP7XDmHpPI/AAAAAAAAffQ/lcyyHcxg18o/s512/DSC01071.JPG[/img] co prawda komend nie potrafi albo nie chce ich pamiętać, to wyłudzać się chudzina nauczył... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-NskgUnN5keY/URP7Yi54WgI/AAAAAAAAffY/Jr3A3jycaEM/s512/DSC01073.JPG[/img]
-
[COLOR=#000000]Oto Kostek...imię adekwatne do jego postury. Można niemal uczyć się na nim psiej anatomii! Jednak duża niedowaga nie przeszkadza mu w byciu aktywnym psiakiem. Niby ma około 5 lat.. więcej? mniej? zachowuje się na mniej...niemal jak roczny młodzieniec! Uwielbia się bawić, aportować, gonić z opiekunem. Lubi biegać, a gdy biegnie to chwyta smycz w zęby co by mu nie przeszkadzała dyndając. [/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dEi-NNBcAfw/URP70d6jx2I/AAAAAAAAfic/VkQyRaAb77U/s720/DSC01143.JPG[/IMG] [COLOR=#000000] [/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2H4u9XnlBs4/URP73Eb0dcI/AAAAAAAAfi0/Ndt3Mp9gU5c/s720/DSC01147.JPG[/IMG][COLOR=#000000] [/COLOR][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tmFJfzlStbo/URP74DpOEHI/AAAAAAAAfi8/e42459CgbMo/s720/DSC01148.JPG[/IMG] [COLOR=#000000] [/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZkF0V5h87Nc/URP747YtLFI/AAAAAAAAfjE/jeVd-GLurDY/s720/DSC01149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CP2SHrgWYCk/URP76Xixk5I/AAAAAAAAfjU/cxSZwmJTRg0/s720/DSC01155.JPG[/IMG] [COLOR=#000000]Uwielbia pieszczoty, sam się ich nieraz domaga wciskając swój duży łepek pod ręce. Można go podnosić, sprawdzać łapy czy zęby. Nie wykazuje cienia agresji! przy zabawia lubi sobie poburczeć, ale to jego metoda rozmowy, zabawki oddaje bez problemu, na razie sprawdzone na marnej gałązce, ale tylko to mieliśmy pod ręką ..łapą ;) z suczkami i spokojnymi psami się dogaduje, ale nie lubi szczekaczy zza płotów - takim odpowiada swym donośnym szczekiem. ale po reprymendzie omija szczekaczy i dalej swoją drogą. Na smyczy chodzi bardzo dobrze! nie ciągnie, potrafi iść przy nodze, a jak idzie na dłuższej lince to odwraca się i sprawdza czy opiekun podąża za nim! Już na pierwszym spacerze reagował na wołanie i wracał bez problemu. Nie boi się gwałtownych ruchów, ale trochę stresują go autobusy i inne duże pojazdy. To wspaniały pies, który ma przed sobą jeszcze wiele lat życia! a do tego ma unikatowy uśmiech! z nim nigdy nie będzie nudno![/COLOR]
-
[B]Patrzy w lewo, ściana. Patrzy w prawo, ściana. Spogląda za siebie, widzi ścianę i małe drzwi...przechodzi przez nie z wiarą a tam...kraty! i przed sobą ma kraty... Nie ma wyjścia. Kładzie się zrezygnowany na deskach i patrzy ...ale nie przed siebie patrzy w przeszłość, w głąb swej pamięci...[/B] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0_gZpHqQmTw/URP7vjsuM7I/AAAAAAAAfh0/NAX3e3klwKw/s720/DSC01122.JPG[/IMG] [/CENTER] Przed oczami ma przestrzeń, jest wolny! i choć śnieg zalega po polach [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DmDj8vDpCKI/URP7xalIKAI/AAAAAAAAfiE/-3Gmw-qONn8/s400/DSC01124.JPG[/IMG] [/CENTER] Jest szczęśliwy. Bo obok jest człowiek. ktoś kto go kocha takim jakim jest. Zabawia, sprawia, że rano chce się wstać! Ale chwila....gdzie on jest? pusto wszędzie. nie słychać umiłowanego głosu, nie widać najukochańszej twarzy. Nikogo nie ma! Gdzie on jest? tam, tam ktoś idzie... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-spsyEQcP6do/URP7mo5ABFI/AAAAAAAAfgs/a6qOLAqni9Q/s400/DSC01099.JPG[/IMG] ale to nie on może tam? może tam się chowa? tak jak nieraz w zabawie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XP9rix08iRY/URP7ozFZ6NI/AAAAAAAAfg8/faZBIe-eOYE/s400/DSC01105.JPG[/IMG] nie..tam nikogo nie ma, on nie wróci prawda? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--h3Jw2sFLlg/URP7sMaEHtI/AAAAAAAAfhU/XkoQn9IbhIQ/s720/DSC01115.JPG[/IMG] Nie wróci...Pamięć o nim zanika, staje się bólem, takim nieokreślonym...pustką...i tym małym pomieszczeniem bez wyjścia...
-
ewes jak chcesz to Ci wyślę te zdjęcia w oryginalnym rozmiarze;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-azU5r5X_kEM/URKJBpheABI/AAAAAAAAfc4/KfWbvu_NYk8/s720/DSC01040.JPG[/IMG] a tu Holi model :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tKtZ_7n77pk/URKJF5y_WNI/AAAAAAAAfdM/y04dlaH6jvk/s720/DSC01042.JPG[/IMG] i Masia - toż to i ona musi być na pierwszym planie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4NskklqhfuM/URKJJozak2I/AAAAAAAAfdc/lUJ4L0yYX_0/s720/DSC01044.JPG[/IMG] i znowu z rozgryzionym patykiem [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jNKCZojKsVo/URKJLGZSyWI/AAAAAAAAfdk/jQBMh2B7juY/s720/DSC01047.JPG[/IMG] takie to wiecznie zamyślone psisko ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-48vjPW4LoRQ/URKJM4d3isI/AAAAAAAAfds/2g-UvG_MB7s/s720/DSC01048.JPG[/IMG] i Masia na koniec:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-47vwp-pL1uw/URKJPgnT1fI/AAAAAAAAfd8/Xqf3LnJlbQc/s720/DSC01050.JPG[/img]
-
Masza coś miała za złe temu patyczkowi [img]https://lh4.googleusercontent.com/-01x4ZieLQ-g/URKIz1S20BI/AAAAAAAAfcA/Jh0LNPe7wCQ/s640/DSC01030.JPG[/img] i nie chciała się z nim rozstać :evil_lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-M4teXRoJGK8/URKI4Y4AZDI/AAAAAAAAfcQ/02gXnNtGuqo/s640/DSC01033.JPG[/img] a Dela jak patrzy to tak by człowiek dla niej wszystko zrobił [img]https://lh5.googleusercontent.com/-O6sMZ97B2ts/URKI9uccCeI/AAAAAAAAfcg/VKICjZFdChA/s640/DSC01037.JPG[/img] no i moje cudo :D ->nie to żebym się chwaliła^^ [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kVxmnu2f7iU/URKI-1aTSWI/AAAAAAAAfco/8R9gKJ6UbIs/s640/DSC01038.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6YhTtjrtmdE/URKJAJZYTeI/AAAAAAAAfcw/CX8Z0zjdgpc/s640/DSC01039.JPG[/img]
-
kiedyś ogarniemy ten aparat do końca ;) na razie dochodzę niemal do perfekcji w portretówkach ^^" tylko moje modele coś za bardzo są ruchliwe :D Tysiu postaram się poprawić i jak tylko będę w domu i będzie lepsze światło to zrobię Sol sesje...tylko wiesz...to będzie na zasadzie Sol śpi, Sol siedzi, Sol mnie atakuje ;P Ewes dzięki za super spacer! kiedy następny ?;) a teraz kilka zdjęć z dziś, tylko kilka! bo i tak ich za dużo ostatnio Masza leci...po kilku wołaniach - no bo w końcu ciepło się robi to się już tak nie pilnuje zołza jedna :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5GL3SroNTZg/URKIkmfI2wI/AAAAAAAAfa4/QQjBqnB4tz4/s640/DSC01019.JPG[/img] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gbU6l7PLDfw/URKImNfnNXI/AAAAAAAAfbA/73EAsQPM7TI/s640/DSC01020.JPG[/IMG] a tu Holusia jako destruktor [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Wq96xEsItVs/URKIrnV5lRI/AAAAAAAAfbY/2lbGftLdqOQ/s640/DSC01024.JPG[/IMG] ups, połamał się [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KlyDN_T4REI/URKIuR2asqI/AAAAAAAAfbo/Vut2pEKSXs4/s640/DSC01026.JPG[/IMG] i Dela na tropie ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ca3Il0AloQI/URKIwNuPrxI/AAAAAAAAfbw/-osG3Wacq9g/s640/DSC01027.JPG[/IMG]
-
o, a tu widać jak się Holi skąpała [img]https://lh3.googleusercontent.com/-A1OaGEOozNU/UQ_r1S7y8XI/AAAAAAAAfY8/7sYOX7wQZfM/s720/DSC01007.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KqXiCHrIEaQ/UQ_r3A1lHxI/AAAAAAAAfZE/MhwGOy7IjpQ/s720/DSC01008.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-eqQXwmhs9D4/UQ_r9k7J9aI/AAAAAAAAfZk/H03RWTVBLTc/s720/DSC01012.JPG[/img] jej mimika jest świetna^^ [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ef9RPXIdDFg/UQ_r_QKkHhI/AAAAAAAAfZs/ntmxjwZ7OHc/s720/DSC01013.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bmX-im3oqsg/UQ_sBosaK7I/AAAAAAAAfZ0/P0nAC15EdO4/s720/DSC01014.JPG[/img]
-
i jak widać nawet troszkę nurkowała ...wody w rzeczce po Holusiowe kolana a ta całą głowę ma mokrą.. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ACUPUdQQk0g/UQ_rgJgL7NI/AAAAAAAAfXc/fhe4lPPIq3U/s720/DSC00989.JPG[/IMG] ale jej nawet zimni nie było [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zoknBQkd978/UQ_rhOYZCaI/AAAAAAAAfXk/DwoieSh7UPc/s720/DSC00990.JPG[/IMG] i dalej chciała się bawić [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-K8TI38hmtLA/UQ_rmxbXqoI/AAAAAAAAfX8/iANrAZULWS8/s720/DSC00993.JPG[/IMG] a korzystając że Masza na smyczy uwiązana (to grzeczna) mogłam porządnie ustawić aparat i takie cudo wyszło :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ef2MDhwJ2D4/UQ_roRGUo8I/AAAAAAAAfYI/st20_U2766s/s720/DSC00995.JPG[/IMG] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nd6f3q_geSg/UQ_rpj1T2ZI/AAAAAAAAfYM/3uVgWSBBnxM/s720/DSC00996.JPG[/img]