Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. mówiłam, że szalona [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NIDjEmLA_SI/UVmZBFW9RtI/AAAAAAAAhlk/v3RWPQfeJlo/s640/DSC02767.JPG[/IMG] za to Holusia miewała chwile spokoju [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GURgkkawy_8/UVmZCgDj_YI/AAAAAAAAhls/LsVAVknYjes/s512/DSC02768.JPG[/img] Masia coś za mała na te zaspy [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-50tzS6mk37U/UVmZF2uBmcI/AAAAAAAAhl8/6qNnbgpoBZo/s640/DSC02772.JPG[/IMG] ale kto by się tym przejmował? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bsijqOqJjDw/UVmZGaXN6pI/AAAAAAAAhmE/6Wn4S6lwJH8/s640/DSC02773.JPG[/IMG] a co tam jest? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OjCv9_jM4os/UVmZJOM1hZI/AAAAAAAAhmU/pmNn5LOlFoE/s640/DSC02777.JPG[/IMG]
  2. patrzcie kto biegnie - sama zostać w taką pogodę nie chce [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_y_x-A58-oI/UVmY1Y2NhFI/AAAAAAAAhkk/GuX8Fm3-Y28/s640/DSC02756.JPG[/IMG] w sumie to na początku Masi śnieg nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie, zachowywało sie równie szalenie jak Holi [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Le_Co09tKO4/UVmY2T1o7vI/AAAAAAAAhks/raay0MlJLnI/s640/DSC02757.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IGu7mN65uEE/UVmY3pFI6BI/AAAAAAAAhk0/PclAQXtVQ5M/s640/DSC02761.JPG[/IMG] co najważniejsze czekała na nas :) i nie szczekała na nikogo! a trochę osób nas mijało - z psami również [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-su4fkxfqqWA/UVmY8INyTGI/AAAAAAAAhlE/JuzHnd6t5Wk/s640/DSC02763.JPG[/IMG] króliczy szus [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uDKiCszOmGs/UVmZApuJPkI/AAAAAAAAhlc/AZoJMsUoehA/s640/DSC02766.JPG[/IMG]
  3. Holusi śnieg nie zraża zupełnie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SJBtmL3yWx8/UVmYXdjpEcI/AAAAAAAAhi8/awRBUMdyYW8/s640/DSC02735.JPG[/IMG] nie ważne ile go leży [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UeJoU6OPj4c/UVmYZBc23KI/AAAAAAAAhjE/3Ac6j7UG3aY/s640/DSC02736.JPG[/IMG] to się nazywa w tył zwrot :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WwWL8J_7mjs/UVmYlHfCenI/AAAAAAAAhjs/0ajw4ujlIyQ/s640/DSC02741.JPG[/IMG] a na niebie same chmury [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qOQ4tNC_wx8/UVmYorzLvYI/AAAAAAAAhj0/fbG0R2BYoQ8/s640/DSC02747.JPG[/IMG] gdzie nie spojrzeć..śnieeeg [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DU_ssURsmcg/UVmYzqGkALI/AAAAAAAAhkc/Uo5XZwv4Dfk/s640/DSC02755.JPG[/IMG]
  4. zasypało świat...najbardziej to ptaków żal... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-eNt_hgAC59I/UVmYBPxcRRI/AAAAAAAAhho/uDUkdyFi2DY/s640/DSC02716.JPG[/img] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QGAo_C6XCS0/UVmYDnMkqGI/AAAAAAAAhhw/YrwvQR82LME/s640/DSC02718.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rYzvvS-7_G4/UVmYF3N3y6I/AAAAAAAAhh4/bcQ4AV_9TA8/s640/DSC02719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EPAPCqv2sic/UVmYKeWfQ1I/AAAAAAAAhiI/ntdZtTWU_6U/s640/DSC02721.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sCVOUZ-gvRY/UVmYOtr2phI/AAAAAAAAhiY/sT0rwTyXXys/s640/DSC02729.JPG[/IMG]
  5. zasypało nas znienacka ;) Aniu...do majówki jeszcze trochę czasu...snieg może zdąży stopnieć :D to raczej będziemy pływać po szlakach :) zdjęcia...zdjęć jest jak zwykle dużo - ale wiele takich samych ^^' poszły....aż by się kurzyło, gdyby nie śnieg [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-H2xLq5AbIFo/UVmX4-aPhdI/AAAAAAAAhhE/o-zEoz0gr_E/s640/DSC02708.JPG[/IMG] wraaacaaaaam [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7FCZDvX2-HQ/UVmX5nTDgDI/AAAAAAAAhhM/djAFvmdQj_o/s640/DSC02709.JPG[/IMG] no i co teraz? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X3ke-Lfsa2Q/UVmX6QQ2ZoI/AAAAAAAAhic/x48v8NQ1Bss/s640/DSC02711.JPG[/IMG] jak to co..idziemy przed siebie... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Y4nPb1K8CDo/UVmX8xsb9gI/AAAAAAAAhhY/c0p30MVTdww/s640/DSC02713.JPG[/IMG] byle się nie zatrzymywać [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-U1_NRSaaHj8/UVmX-TMnB8I/AAAAAAAAhhg/8SVUMHPC1K4/s640/DSC02715.JPG[/IMG]
  6. Żyjemy!! Żyjemy!! śnieg nas nie zasypał a zdradzieckie ścieżki w lesie w końcu odpuściły ^^ pierwszy w tym roku spacer za nami, z którego psy ledwo co doszły do domu :D pod koniec to ja musiałam ścieżkę wydeptywać jako pierwsza bo nawet Masza nie miała już sił iść pionierskim szlakiem ... teraz obie leżą na materacach i Masza pod kocem drzemie, a Holi wygryza śniegowe kule ;) mam mnóstwo zdjęć zimowego lasu Maciaszku ten kot to naklejka :)- mamy w domu takich kilka poprzyklejanych na drzwiach/ścianach - i niektóre są tak realne, że psy czasem na nie szczekają ^^' (Zuzia długi czas obszczekiwała kota na ścianie)
  7. w oczekiwaniu na suszenie i wpuszczenie do domu [img]https://lh6.googleusercontent.com/-k5MHHwHypmE/UVk5Rxj9GxI/AAAAAAAAhfI/BPN0Gw58Ckk/s640/DSC02694.JPG[/img] a nas jeszcze czekała podróż do domu....przez zasypane śniegiem ulice...i chodniki [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_6ht_YZtbxg/UVk5fjcYDYI/AAAAAAAAhgA/y3faxOxIeRM/s640/DSC02701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8P0sZ2UwHA4/UVk5jtA3ugI/AAAAAAAAhgQ/C9hO53l_Bt0/s640/DSC02703.JPG[/IMG] to była długgaaaa droga [img]https://lh6.googleusercontent.com/-z3rFPrybFxU/UVk5lJlUF_I/AAAAAAAAhgY/38EV-rSEA4M/s640/DSC02704.JPG[/img] ale dzielnie szliśmy do przodu [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xo8sWqpUVfU/UVk5oVOqPpI/AAAAAAAAhgo/zLZHfSiGjC0/s512/DSC02706.JPG[/IMG] a Holi wręcz biegała tam i z powrotem ciesząc się ze śniegu :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iTEnfFG2eGc/UVk5pm6eNmI/AAAAAAAAhgw/f56_yD5Q8UE/s512/DSC02707.JPG[/IMG]
  8. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ijtMx3WBiCo/UVk5G_USbPI/AAAAAAAAhdw/ZMQax84LFPI/s640/DSC02680.JPG[/IMG] biegać, biegać...może będzie mi cieplej [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fGa5yJudAcw/UVk5IbG0pSI/AAAAAAAAheA/RDez4Y6u15A/s640/DSC02682.JPG[/IMG] dobra koniec biegania, żartów....idziemy do domu [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GAVz59wb9Ro/UVk5KJLe9qI/AAAAAAAAheQ/KIIZHW2KSmg/s640/DSC02686.JPG[/IMG] do domu! noooo [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-W_xytpEO_ec/UVk5LvJU4EI/AAAAAAAAheY/sDR-jscxMAU/s640/DSC02688.JPG[/IMG] ja to, już? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oodtif8QWRo/UVk5OX96aOI/AAAAAAAAhew/IfeerbrlABw/s640/DSC02691.JPG[/IMG] już do domu? ja się dopiero rozkręcałam [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hlHQM0Gm9LQ/UVk5Pgdy63I/AAAAAAAAhe4/Xt34sBAPcIQ/s640/DSC02692.JPG[/IMG]
  9. długo jeszcze? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-om3jQx9DFTI/UVk43tf1yeI/AAAAAAAAhcQ/uamoN40A64g/s640/DSC02661.JPG[/IMG] tyle śniegu w jeden dzień dawno nie mieliśmy [mg]https://lh5.googleusercontent.com/-0-nE6MWMP4s/UVk46qnJ1OI/AAAAAAAAhcg/wLZF_bAq0w0/s640/DSC02665.JPG[/img] ja się pytam...kto wpadł na ten absurdalny pomysł by wyjść z domu?? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-t67rpHPd2-0/UVk4_CtvqmI/AAAAAAAAhc4/YZ2LMj4_Un4/s640/DSC02668.JPG[/IMG] no kto? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Wv8lYTuQPTM/UVk5ArN4M3I/AAAAAAAAhdA/6Tg_YVGUg1E/s640/DSC02669.JPG[/IMG] a zgadnij... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-fuZn2VtiziE/UVk5D-jzXlI/AAAAAAAAhdY/clXkqoGsYJc/s640/DSC02674.JPG[/img]
  10. ale Maszy chyba wiosna się już marzy [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XmcuJNLG1E8/UVk4vAzCa7I/AAAAAAAAhbY/WnMKsfGG3ws/s640/DSC02645.JPG[/IMG] ale pogonić po sniegu jeszcze pogoni :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6rLhhpfIpSg/UVk4wCtfDFI/AAAAAAAAhbg/T9ldM9Y__TQ/s640/DSC02651.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zPuYQOgUrWI/UVk4yK0pXzI/AAAAAAAAhbw/wUUik9vcrRg/s640/DSC02653.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-q_O2mp2IJtM/UVk40kzLQAI/AAAAAAAAhcA/emGe-9jxrCc/s640/DSC02658.JPG[/IMG] zwariowana trójca [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YMyc1JqSLSA/UVk42NO7XXI/AAAAAAAAhcI/FyXnnrYdnLk/s640/DSC02659.JPG[/IMG]
  11. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IkLwNy4YnpI/UVk4l6OxtgI/AAAAAAAAhaQ/P9D8TAkXix8/s640/DSC02624.JPG[/IMG] radość Holi nie ma granic [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4duY7z38k_c/UVk4oVZvK5I/AAAAAAAAhag/rFS0T0s3nDU/s640/DSC02627.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AD3vcKKNN-0/UVk4pWhHFpI/AAAAAAAAhao/DU66iBwzznQ/s640/DSC02631.JPG[/IMG] ^^ [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TZSJdf7giZc/UVk4rDcZeBI/AAAAAAAAha4/Zp5TfWoI_b0/s640/DSC02640.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZceuE1jcHhc/UVk4r6u3yMI/AAAAAAAAhbA/Zyz3nKv6tME/s640/DSC02641.JPG[/IMG]
  12. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fg9ZHD9K6bA/UVk4fCMIpGI/AAAAAAAAhZY/uj9UTrK8Bi8/s640/DSC02610.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jVMFo8Rbqag/UVk4f1CHNBI/AAAAAAAAhZg/OnQaw1CsGJ0/s640/DSC02611.JPG[/IMG] śnieg Zuzie te ż lubi.... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gIR2nvEmbbE/UVk4hL-JCCI/AAAAAAAAhZo/htEDO34RxN4/s640/DSC02612.JPG[/IMG] a gdzieś tam pod ścianą przemyka Masza [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YeCKVFI6nd0/UVk4i8_sLyI/AAAAAAAAhZ4/Zxdb3MXT3VE/s640/DSC02620.JPG[/IMG] a Zuzia się czai [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AASaQEDLrqI/UVk4kxUZuVI/AAAAAAAAhaI/8_C2SwmSEmg/s640/DSC02622.JPG[/IMG]
  13. i komentarza nie mam ....;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-G6Po123AnY4/UVk4ZKAVf6I/AAAAAAAAhYw/i6jTjF0BGqA/s512/DSC02599.JPG[/IMG] ale jak sobie poszłam, to dalej poszedł spać ..na chwilę, potem wyszedł na dwór. i my też :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8HrTZB1ozPA/UVk4aJdFi7I/AAAAAAAAhY4/lbfkUlFZPoc/s640/DSC02605.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZIAFOn2tsYg/UVk4bsQcTcI/AAAAAAAAhZA/ajV4pIqN294/s640/DSC02606.JPG[/IMG] Maszy coś to nie bardzo pasowało [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Qr782r0PsM/UVk4ceeSjBI/AAAAAAAAhZI/b5wEWCCY-8I/s640/DSC02607.JPG[/IMG] za to Zuzia z Holi snieg bardzo lubią [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jWD5r0XHjI8/UVk4dy2ZS1I/AAAAAAAAhZQ/tV_GtbI1vtA/s720/DSC02609.JPG[/img]
  14. chyba mu przeszkadzałam [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1970UO9_eqU/UVk4EF4rW0I/AAAAAAAAhW4/GUYTJYxqdpQ/s640/DSC02571.JPG[/img] troszkę tylko [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xOlJgc9u6AI/UVk4HxsDlYI/AAAAAAAAhXQ/pNiZIsRnMkA/s640/DSC02575.JPG[/img] próbował się zasłonić łapą [img]https://lh6.googleusercontent.com/-5jbPPgvfJAE/UVk4OIvQqAI/AAAAAAAAhXw/pjb_BELTSzY/s640/DSC02584.JPG[/img] i drzemać dalej [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3Nx7QPtdESc/UVk4UfT-CsI/AAAAAAAAhYQ/WCpFaUF6D3o/s640/DSC02592.JPG[/img] ale skoro mu nie dawałam to wstał... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FCGs4Jc7URA/UVk4Xy0EtFI/AAAAAAAAhYo/FvQG35hgZws/s640/DSC02598.JPG[/img]
  15. a taki widok wczoraj mnie przywitał... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kIXfrfEjc-4/UVk3sGATw1I/AAAAAAAAhUg/5lJA0ThnjHc/s640/DSC02520.JPG[/IMG] przeżyłam szok ! no bo przecież dzień wcześniej (jak pracowałam dzień cały) świeciło słońce i była plusowa temperatura... U mamy będąc zastaliśmy koty w domu, Hotusia niepocieszona że słonka nie ma, wygrzewała się na pufie niedaleko pieca [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-53mStiD2ns0/UVk38XPkKUI/AAAAAAAAhV4/dYOJHRgF_XQ/s640/DSC02549.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uVjx-syZ5xE/UVk3-nUDChI/AAAAAAAAhWI/haCef4nZBhg/s640/DSC02553.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QCTu6zhy7HA/UVk4B-L_u2I/AAAAAAAAhWo/jJUPD5IQmRs/s640/DSC02566.JPG[/IMG] o...a to już Demon ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CzxenrkdWvQ/UVk4Cr-uTnI/AAAAAAAAhWw/j8bOm74KWfY/s640/DSC02570.JPG[/IMG]
  16. Holusia ma szczęki jak jakiś pitbull^^ [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TlzEqELnYB0/UVk3eabEYgI/AAAAAAAAhTg/H346xedvQgc/s640/DSC02500.JPG[/IMG] wiecznie niemal zapchane piłką [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PYB2zb94OMg/UVk3gDE1YuI/AAAAAAAAhTo/UZ0INVT2LRA/s640/DSC02504.JPG[/IMG] chwyt mistrza :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-aDtPEFB8uTk/UVk3jda6YrI/AAAAAAAAhT4/nZ7Hxm9sEHQ/s640/DSC02507.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LfGrNUd1sQ4/UVk3klU__bI/AAAAAAAAhUA/vjYrRg6xrdM/s512/DSC02509.JPG[/img] wampirek mój :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q8BOH_lXgT8/UVk3nY9ZJ3I/AAAAAAAAhUQ/aLLh9Vzr0dE/s512/DSC02516.JPG[/IMG]
  17. Królik jest bombowy :D on na rynku stoi? my dziś pospaliśmy do 8.30! to prawdziwy luksus ..jako że ostatnio wstawałam o 3 w nocy. Za chwil parę pewnie wyjdziemy z psami do lasu. Z tego śniegu jeden plus jest - psy wrócą mokre, ale czyste :D tymczasem dowód na to że Sol żyje ...nawet po tym jak znów oblała fotel.. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Cu3XEWfqFUs/UVk3zAewFpI/AAAAAAAAhVA/2N59iku98cU/s512/DSC02534.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Uelko6uXiZA/UVk33P3Z_mI/AAAAAAAAhVQ/uDGQp7MMCX4/s640/DSC02538.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nvUSwkodioY/UVk338wi1DI/AAAAAAAAhVY/LPLq6WqzwZ4/s640/DSC02541.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-X4A0B8mgOG8/UVk35Nl9kjI/AAAAAAAAhVg/RAISgo0nWGU/s640/DSC02542.JPG[/IMG] a Masza na widok takiej pogody nosa nawet nie wyściubi z pod mojego koca [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NZ1G_Kdefuc/UVk3Y2-PKaI/AAAAAAAAhTI/TYKye6V20hU/s640/DSC02492.JPG[/IMG]
  18. no fakt..królika... A o życzeniach to ja w ogóle nie myślę jakoś...zawsze sobie mówię że wyślę kartkę/maila..smsa chociaż..i nigdy mi to nie wychodzi ;) Ps. chcesz banerek dla Gucia? mogę po świętach sie pobawić :)
  19. Phase tutaj oprócz fotek kilku mordek (jednych i tych samych) to niewiele jest ;) Patik dziękuje za życzenia :D cieszę się niezmiernie, że komuś moje zdjęcia się podobają ;) Maciaszki mi się też królik podoba. ja nie lubię ciętych kwiatów za bardzo, a żywe....jeszcze żaden żywy kwiatek ze mną nie przetrwał :( Ty$ka Zuzia to mała diablica ;) w lesie nie mieliśmy śniegu...za to od wczoraj wieczór pada śnieg i wiecie co? mam wrażenie, ze tyle śniegu to od początku zimy nie było u nas :crazyeye: tak białych świąt wielkanocnych nie było już od dawna...na ulicach i chodnikach takie zaspy, ze kto mądry nie wychodzi z domu^^' my oczywiście wyszliśmy do mamy,a potem jeszcze bawiliśmy się z psami na ogródku...miały mychy ubaw :) oczywiście mam zdjęcia..jakby ktoś reflektował :cool3: a no i na koniec ...[SIZE=5][B][COLOR=#00ff00]WESOŁYCH ŚWIĄT! [SIZE=3]i chyba powinnam dodać - wiele zabawy w lepieniu dyngusowego bałwana [/SIZE];)[/COLOR][/B][/SIZE]
  20. banerki dla Dolara :) jak coś zrobię inne - szybciej niż te^^' ale po świętach :) [URL="http://tiny.pl/h87z9"][IMG]http://tiny.pl/h87zt[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h87z9"][IMG]http://tiny.pl/h87z7[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h87z9"][IMG]http://tiny.pl/h87zr[/IMG][/URL]
  21. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Dm0FqMwoUD8/UU21PMWL6pI/AAAAAAAAhRE/9DufHTWpLbo/s512/DSC02474.JPG[/IMG] nochalek ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oP0cnRbGEG4/UU21R48EgUI/AAAAAAAAhRU/izz5x6HKnVU/s640/DSC02477.JPG[/IMG] a ten w promocji z ząbkami ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0YSEqAqIJfA/UU21TUpRinI/AAAAAAAAhRc/fPXThd9HcPI/s640/DSC02479.JPG[/IMG] a wszystko jest piękne gdy pies szczęśliwy ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jafQCMrX1uo/UU21WABIONI/AAAAAAAAhRs/7ziyWGyJaRw/s640/DSC02482.JPG[/IMG] każdy na swój sposób [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LZuTZhvf_ac/UU21dHL_kII/AAAAAAAAhSE/ebZ8N-48_5s/s640/DSC02488.JPG[/IMG] a teraz z wytęsknieniem czekamy na słońce i co najmniej +10 stopni...czy ja tak dużo wymagam?:roll:
  22. tyle hałasu o jeden patyk..a popatrz co tam jest [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bXC2laDz8PE/UU21DxzNc8I/AAAAAAAAhQU/_ARkNg8efXU/s640/DSC02465.JPG[/IMG] albo nie, lepiej popatrz na mnie! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BPOLkeA5bVw/UU21EwqwB-I/AAAAAAAAhQc/CCcc8S_SORU/s640/DSC02469.JPG[/IMG] i co jej dajesz smaczka? ja też chce [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IrLFFCMgWcQ/UU21HKxhUhI/AAAAAAAAhQk/9Bnk2mXwnsc/s640/DSC02470.JPG[/IMG] nie dawaj jej, ona jest niedobra [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JrMg0omjnIw/UU21Kod2A5I/AAAAAAAAhQ0/WI3WoVwhyf4/s640/DSC02472.JPG[/IMG] heh, dobra czy nie.. wszystkie dostaniecie [img]https://lh5.googleusercontent.com/--e-tkXICj8M/UU21NeBqDHI/AAAAAAAAhQ8/_VGlf5te0G0/s640/DSC02473.JPG[/img]
  23. wierzysz jej? kiedy to ja mówię prawdę! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ymTtN01-eyQ/UU202Zv0zyI/AAAAAAAAhPc/UQLLs1I6cEc/s640/DSC02458.JPG[/img] wierzysz mi prawda? przecież bym Cie nie oszukała! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-8vZhVb4lU30/UU2036ykFcI/AAAAAAAAhPk/DwOUl2QO698/s640/DSC02459.JPG[/img] no dalej...powiedz...nad czym się zastanawiasz? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7adhr5Q71TA/UU205mUrmFI/AAAAAAAAhPs/98-oCRDGRNU/s640/DSC02460.JPG[/img] przecież te oczy kłamać nie mogą [img]https://lh3.googleusercontent.com/-JgtNnX1D8s8/UU207P6FeYI/AAAAAAAAhP0/KQQPQepd0yo/s640/DSC02461.JPG[/img] no dobra - wierzę.... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-5MH6KAOoW-M/UU208i6nB6I/AAAAAAAAhP8/R4kVzc8w3rw/s640/DSC02462.JPG[/img] a teraz oddaj patyk Holi...
  24. Zuzia ma patyk! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-EZfUli6cyyg/UU20q3KtFzI/AAAAAAAAhOs/YRoDMvQTFro/s640/DSC02448.JPG[/img] minuta później... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pHHB0_wzZbs/UU20th2wKXI/AAAAAAAAhO0/YjlqqiMfMS0/s640/DSC02449.JPG[/img] maaaamooooo Holi mi zabrała zabaaaawkę [img]https://lh5.googleusercontent.com/-bmsXVbewzjQ/UU20vHZz6iI/AAAAAAAAhO8/oOGhJWFP6Lc/s640/DSC02450.JPG[/img] ja? wcale nie ! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1jdToHpHrLU/UU20ydSekNI/AAAAAAAAhPM/Of3x_0cQrPg/s640/DSC02455.JPG[/img] mam łapki przy sobie! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-1loeALM6wB4/UU200C9tkkI/AAAAAAAAhPU/Dlfi2xXQg7g/s640/DSC02456.JPG[/img]
  25. Masza z liściem na brodzie [img]https://lh5.googleusercontent.com/-AuMm1Z3bZUw/UU20X6EgIlI/AAAAAAAAhN0/X0jl639ndvI/s640/DSC02438.JPG[/img] nawet jej nie przeszkadzał.. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-8btirTX7a5Y/UU20bObxbmI/AAAAAAAAhN8/OLaES6wkkJU/s640/DSC02439.JPG[/img] i dwójka wspaniałych i głuchych psów ;) w korcu maku się dobrali... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-GmyrZJw-Log/UU20g1IlfhI/AAAAAAAAhOM/T4B0CNNTriU/s640/DSC02441.JPG[/img] a gdzie Niuniek? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-7WvBIZscAUw/UU20jZpK3VI/AAAAAAAAhOU/9fxNez3el0g/s640/DSC02442.JPG[/img] o tam! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-w-WT0k3_jiw/UU20mbc2JFI/AAAAAAAAhOc/MxSecBO3NF4/s640/DSC02443.JPG[/img]
×
×
  • Create New...