-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
skoro Masza dostałą to i Holi zasłużyła - w końcu ona prawei od nogi mi nie odchodzi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Te01rb_PiDs/US_IEoKMefI/AAAAAAAAgd8/m4cli79OR6Y/s640/DSC01848.JPG[/img] tak nie wiele trzeba by uszczęśliwić ta mordkę [img]https://lh3.googleusercontent.com/-yP-_uCQJTs0/US_IF__olcI/AAAAAAAAgeE/VMqjGoDOIWQ/s640/DSC01849.JPG[/img] ta dam! oto wielki nochal :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DScncsJMK5A/US_IHPbVv6I/AAAAAAAAgeM/ruRMUZEjL6k/s640/DSC01850.JPG[/img] i słodki, jeszcze czysty ryjek Maszy [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hmX5-bptm1M/US_IIZoYBoI/AAAAAAAAgeU/4OJ-Fmek0PU/s640/DSC01851.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-HU7PY3zAMc4/US_IJtiEPlI/AAAAAAAAgec/0z5KLAmzmzs/s640/DSC01852.JPG[/img]
-
popatrzyła się! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zj6XbdGfapo/US_H2CgyVnI/AAAAAAAAgc8/9c-EX3-8gS4/s640/DSC01840.JPG[/img] usłyszała szelest woreczka... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-TJcTjO1VKnU/US_H4tY79QI/AAAAAAAAgdE/4s7gA3vPKDM/s640/DSC01841.JPG[/img] a to oznacza smaczki, czyż nie? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-U7n24RWRdYo/US_H672fWuI/AAAAAAAAgdM/NPAXfR8A3iE/s640/DSC01842.JPG[/img] nie chowaj!@ nie chowaj! już pędzę [img]https://lh5.googleusercontent.com/-VPHP6f9hfLE/US_H-qdblQI/AAAAAAAAgdc/3DZMq1H9W8o/s640/DSC01844.JPG[/img] jestem, jestem, widzisz? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CI4w4Z3PH2c/US_IDSZ6nAI/AAAAAAAAgd0/xwwvs1IQffo/s640/DSC01847.JPG[/img]
-
śniegi stopniały niemal całkowicie. Z ziemi wyszło tyle ciekawych rzeczy..że Masza ma mnie w swym wąskim poszanowaniu [img]https://lh5.googleusercontent.com/-rs1InVr6SEQ/US_HpxEOfbI/AAAAAAAAgcE/lIIxcpUrjIU/s640/DSC01833.JPG[/img] szczyt wszystkiego |! nawet kosz jest ciekawszy ode mnie... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-B-ox_6Rvx90/US_Hr-jxDcI/AAAAAAAAgcM/tefdoDc6h8c/s640/DSC01834.JPG[/img] i grudka ziemi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-fDvIGlS9JT0/US_Hvqe8FHI/AAAAAAAAgcc/mLhFPoEFmfc/s640/DSC01836.JPG[/img] i norka [img]https://lh4.googleusercontent.com/-w7d_K5mpZio/US_Hxpj-WII/AAAAAAAAgck/QW-josa8wT8/s640/DSC01837.JPG[/img] kamyki pewnie też są ciekawsze! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pbpff3vk4JI/US_H0iD-SfI/AAAAAAAAgc0/sUsoqEGTx-E/s640/DSC01839.JPG[/img]
-
dość gadatliwy [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zf6k40T6R2I/US_HNCuORfI/AAAAAAAAgaE/o2SRGHeT-fk/s640/DSC01812.JPG[/img] i przemieszczający się z hiper napędem [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0xZ_-HvV64U/US_HObBg7XI/AAAAAAAAgaM/KS7sS3eXK30/s640/DSC01815.JPG[/img] z owłosionymi łapkami [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Cr6iL3DnTz0/US_HRp3rUzI/AAAAAAAAgaU/6vjCgDLvGpc/s640/DSC01819.JPG[/img] Holdzilla [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UwMbKu3kAxI/US_HVsB8WDI/AAAAAAAAga0/_vnpfnTOmtc/s640/DSC01823.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nhlEJ7OURK0/US_HY1gHOAI/AAAAAAAAgbM/cnTFTme7vss/s640/DSC01826.JPG[/img] a zdjęcia ze spaceru za pare minut ;)
-
tak na prawdę to po chwili wzięłam się za mycie okien ...ale Sol skończyła sesję takim wzrokiem ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RQcsxbd-Dls/US_G_TtKwAI/AAAAAAAAgYk/X85GaxGB4Qc/s640/DSC01798.JPG[/IMG] a Masia chciała spać przy kaloryferku a nie w głowie było jej pozowanie [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wHSQ5AgXdIk/US_HAiffzEI/AAAAAAAAgYs/pR9CW5nCjgw/s640/DSC01800.JPG[/IMG] za to Holsuia chciała się bawić! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6raEKXyxS-g/US_HHQW3FQI/AAAAAAAAgZc/8GkKyxBJ2dQ/s640/DSC01807.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rMU3di4R2E0/US_HIcKx8BI/AAAAAAAAgZk/Ee2GsxRnps8/s640/DSC01808.JPG[/IMG] mały miś [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Utvmh2saItU/US_HJf2PbsI/AAAAAAAAgZs/XgpGEQ1WgAQ/s640/DSC01809.JPG[/img]
-
rudzielec [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jU1lOQYXEAQ/US_G56AZIzI/AAAAAAAAgX8/uepLZXt44m0/s640/DSC01792.JPG[/img] i zbliżenie [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VpOiOa28blM/US_G7NmcbhI/AAAAAAAAgYE/Z1f1DcwFB0U/s640/DSC01794.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8if6Aukk-8I/US_G8Po8feI/AAAAAAAAgYM/DCGjdPiM-EE/s640/DSC01795.JPG[/img] :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nna37axg3yA/US_G9RoZBhI/AAAAAAAAgYU/ZCqBcHUMmWY/s640/DSC01796.JPG[/img] a tu perełka moja - Sol wpatrzona w dal....tylko okno jeszcze "zaśnieżone" po świętach ....po tym zdjęciu wzięłam się za mycie okien :evil_lol: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mliZsAr0D7U/US_G-cM6CbI/AAAAAAAAgYc/RoHV-Y38jxg/s640/DSC01797.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-JiUERKSAZsc/US_GyQR8szI/AAAAAAAAgXE/P_7btlMtJKw/s640/DSC01783.JPG[/img] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WGBPHyi1Tos/US_G0VIG8uI/AAAAAAAAgXU/Vq-F86-8d6M/s640/DSC01785.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9rB3FLMvnUg/US_G1SYb0mI/AAAAAAAAgXc/2Mx1lhnxGQ4/s640/DSC01786.JPG[/IMG] wpatrzona na gołębie za oknem [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LCpsMCj4p4c/US_G2SmUY3I/AAAAAAAAgXk/TdEEaSuFzoU/s640/DSC01788.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GgXz_68JYMA/US_G3e2UjiI/AAAAAAAAgXs/DYt1TA9tHrQ/s640/DSC01789.JPG[/IMG]
-
specjalnie dla Ty$ki ;) tylko coś odwrócić się nie chce małpa... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9nl5ZdK19Xc/US_GsTGMfiI/AAAAAAAAgWU/bec2n0n9oqM/s640/DSC01777.JPGp[/img] ale...czy to prawda? tak! Sol popatrzyła w obiektyw! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-a04SpoZkRN4/US_GtcpBr4I/AAAAAAAAgWc/Ltzq54UPVeY/s640/DSC01778.JPG[/img] mina zniewalająca....sygnalizuje - nie drażnij lwa! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mi4J_67L_QU/US_GvAF0xyI/AAAAAAAAgWs/oPh9mhXi1AU/s640/DSC01780.JPG[/img] na prawdę musisz to robić? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fIgyyndCFYw/US_GwR-crEI/AAAAAAAAgW0/G3T-mDKYqFk/s640/DSC01781.JPG[/img] ah to moje nakrapiane słonko [img]https://lh6.googleusercontent.com/-K98C1KN2C08/US_GxQ0V8GI/AAAAAAAAgW8/gFvAK-rQ-7Q/s640/DSC01782.JPG[/img]
-
przed wczoraj wiosna, wczoraj deszcz ze śniegiem, dziś słońce....marzec pełna parą ruszył do boju o wiosnę :D a ja dziś do pracy - zawsze jak jest słońce ja muszę iśc do pracy ... Aniu do schronu nie dojadę, nie chce mamie na cały dzień psów zostawiać - nawet nie miałby kto ich odebrać przed 22... pojawię się w czwartek :) zdjęcia pojawią się po śniadaniu ;) na zachętę...odwróci się? czy nie? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TtfiWGz8Tz8/US_GqlO7lfI/AAAAAAAAgWE/B7v2yBkizu8/s640/DSC01775.JPG[/IMG] móóóóóówię Ci - rzuć mi tą piłęczkę [img]https://lh6.googleusercontent.com/-83v-WFPHS24/US_HMBUaf8I/AAAAAAAAgZ8/B4qqD8sIklw/s640/DSC01811.JPGp[/img] oraz - a dajcie wy mi święty spokój, ja chce spać [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ia1RjX6q98A/US_HBbILuuI/AAAAAAAAgY0/heIEQbtAj1s/s640/DSC01801.JPG[/IMG]
-
komu zdjęcia komu? wiosna do nas zawitała :D :D dziś to aż nie chciało się do domu wracać ^^ szkoda, ze praca przeszkodziła w długiej w długiej wędrówce...pogoda cudowna ! słońce, 7 stopni na plusie! Holi z wrażenia aż położyła się w rzeczce ^^ gołąbek na słupie ^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ruzr_2U8tEk/US_GkJgPyvI/AAAAAAAAgVk/xjnUrigifb0/s512/DSC01771.JPG[/img]
-
7 lat w szczęściu, potem schronisko, a teraz NOWY, lepszy dom:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
zapisuje Gucia :) świetnie że udało się go wyciągnąć! On taki przerażony był :( -
Azra nareszcie znalazła swój wymarzony domek!
Istar19 replied to emiliapolesz's topic in Już w nowym domu
banerki dla Azry ;) za kilka dni jak jak coś mogę nad nowymi pomyśleć :) [URL="http://tiny.pl/h2njd"][IMG]http://tiny.pl/h2nj7[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h2njd"][IMG]http://tiny.pl/h2nj9[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h2njd"][IMG]http://tiny.pl/h2njc[/IMG][/URL] -
znów się uśmiałam ;) z Morusem i Kropką macie niezły ubaw:D nie wiem co wy chcecie od lasu zimą...ją wolę do lasu zimą chodzić - robali w nim wtedy nie ma ! takie relacje z każdego spaceru i niezły dziennik wyjdzie ;)
-
Morusek jest śliczny i mądry ;P jak nie ma mózgu, to nie wiem czym myśli..ale idzie mu to ;) Holusi sierść potem przymarza...ale ona sobie nic z tego nie robi - dalej biega, skacze, człapie radośnie - a potem jak ma okazje to fruu do wody z powrotem....niestety jeśli chodzi o wodę, to ona głuchnie na moje wołanie - jedyna sytuacja gdy mnie tak zostawia bez "słowa"^^ to ja czekam ;) pewnie inni też z chęcią poczytają!
-
Morusek :loveu::loveu: nie martw się - Pani sobie z Ciebie żartuje ;) śliczne z niego psisko! a mądrością to niejednego człowieka pobija :D u nas dziś też śnieg i śnieg i śnieg...a Holi wskoczyła mi do rzeczki - i znów po brzuch mokra była... ja z chęcią relację poczytam ;)
-
ja tu wracam z pracy..w biegu załączał komputer z myślą, ze choć jedna fotka Morusa na mnie czeka...a tu taki klops! baterie padły...ale wymówka :mad: poprawisz się jutro ? prooooooszę :modla: ps. a większa znaczy wyższa ode mnie :eviltong: ale ze mnie mikrus^^'
-
to "większa" ode mnie ;) jesteś dla siebie za krytyczna i tyle ;) Milka była słodka...ale nadal jest, taki podrostek. eh i kwiatuszek śliczny masz - jestem zazdrosna :P. ja nie mogę mieć kwiatków- Sol wszystkie obgryza i zjada....żadna roślinka stać nie może w zasięgu jej ząbków - a nie ma miejsc gdzie by nie weszła to ja czekam niecierpliwie na zdjęcie Moruska :D
-
Ty$ka jesteś wielka :D uśmiechałam się do monitora jak czytałam Twój elaborat ;) dopiero dzisiaj...wczoraj nie miałam sił koteczki cudowne. z Milki to już pannica - gdzie schowałaś tego słodkiego kociaka ?;) Endii jest piękny - uwielbiam koty z mnóstwem ilości futra! choć linienie już nie jest takie fajne - alergicy wiedzą a Moruska zaproś do domu i zrób choć jedno zdjęcie - prooooszę :grins:
-
bo ktoś moje zdjęcia wywalił z picassy, a drugi raz nie chce mi się ich wstawiać :(
-
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
Istar19 replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
nowy banerek dla Libry :) w weekend mogę pomyśleć nad innym :) [URL="http://tiny.pl/h24pw"][IMG]http://tiny.pl/h24pg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h24pw"][IMG]http://tiny.pl/h24pt[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h24pw"][IMG]http://tiny.pl/h24pr[/IMG][/URL] -
a na koniec, coś z czego jestem dumna - nos Holi :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-y6_uStDKd4Y/USXizwsciFI/AAAAAAAAgRQ/azySMJQi8kI/s640/DSC01745.JPG[/img] to co..następne zdjęcia na wiosnę ^^ bo śnieg to się mi już nudzi - na zdjęciach...bo na ziemi to sobie jeszcze może poleżeć - przynajmniej psy czyste ze spaceru wracają :D
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-11g22ljfBtM/USXi0wFHh8I/AAAAAAAAgRc/VvRptdKM6AA/s640/DSC01746.JPG[/img] ah ta mina pewniaka [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EtLSRIiUK74/USXi4Vzc60I/AAAAAAAAgR0/-LqW3iNhu60/s640/DSC01749.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-TeuJZPjcrb4/USXi7xt0ZlI/AAAAAAAAgSM/BLouKnNuEeg/s512/DSC01752.JPG[/img] sierść w uszach potargał wiatr ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XSeWnPhLIIg/USXi9HHrFcI/AAAAAAAAgSU/JbE9pJZZsWU/s640/DSC01753.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Rw_Ypf5iu6s/USXi_w2qPWI/AAAAAAAAgSk/SGMrhcXY5n8/s640/DSC01755.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-fj2ff79bo4k/USXiuiDoInI/AAAAAAAAgQo/SlrygyM_9wc/s640/DSC01740.JPG[/img] a teraz czas na Holusie ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-O-vGP4Y6J7w/USXivysmTBI/AAAAAAAAgQw/oQiaCt_cPlU/s640/DSC01741.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_sm5eB0IBAU/USXiw64XdnI/AAAAAAAAgQ4/i-3-DZkuq-Y/s640/DSC01742.JPG[/img] jej miny są cudowne^^ i kto tu ma normalnego psa? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pk2RqmGpOQg/USXixzKEnbI/AAAAAAAAgRA/Wxq5jbSa-rE/s640/DSC01743.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sMXcSqKd3yI/USXiy0bbjGI/AAAAAAAAgRI/XCKuLUlJOK8/s640/DSC01744.JPG[/img]