Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-59TEoOhsewM/UQ_rWBJ9IuI/AAAAAAAAfWs/ZMdADQ5_C-c/s720/DSC00982.JPG[/IMG] :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zBdFQkwAS4I/UQ_rXH-c3vI/AAAAAAAAfW0/3ZObaZYx9w4/s720/DSC00984.JPG[/IMG] ja robiłam zdjecia Maszy, patryk ją zapinał bo na horyzoncie pojawił się pies...a Holi poszła... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3-BvqVBoBbY/UQ_rZYKxYTI/AAAAAAAAfW8/fdbdh1M6LYg/s720/DSC00985.JPG[/IMG] wodować..bo przecież było całe 3 stopnie... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lWLamI4Akko/UQ_relz5OLI/AAAAAAAAfXU/5zF3r0Id-J8/s720/DSC00988.JPG[/IMG] a zimna woda wyzwoliła w niej diablika [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zxj_EumL5rc/UQ_rc7eaTuI/AAAAAAAAfXM/wyHyGCnah4Q/s720/DSC00987.JPG[/IMG]
  2. latać każdy może [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sy16q4gGvK4/UQ_q0Hi6Z9I/AAAAAAAAfU0/_34i2pSDtEo/s720/DSC00963.JPG[/IMG] grunt to dobrze lądować! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xS-SAKC87qg/UQ_q3HmiipI/AAAAAAAAfU8/5Ht4fWloeus/s720/DSC00964.JPG[/IMG] a jak biegać to z gracją [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-akURlOBz-8s/UQ_rPaChIEI/AAAAAAAAfWU/NlZsrOCkqZs/s720/DSC00979.JPG[/IMG] i znowu wołanie Maszy i jej mina pt: idę, ale jak nic dla mnie nie masz..." [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HXkOrk2ZRMQ/UQ_rRm4dtQI/AAAAAAAAfWc/I2zMAKu7Kb8/s720/DSC00980.JPG[/IMG] i dobiegła..i wyszło szydło z worka..a raczej Masza z dołka [img]https://lh3.googleusercontent.com/-suqYmuD3aw0/UQ_rTiFdEKI/AAAAAAAAfWk/9Xou3t71LzU/s720/DSC00981.JPG[/img]
  3. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-eLvUv_KyU94/UQ_qf_i_ptI/AAAAAAAAfT0/E1SIQzu2Zhc/s720/DSC00955.JPG[/img] i latamy [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AmYsrU73-IQ/UQ_qibpX46I/AAAAAAAAfT8/ANPmaWWe4n8/s720/DSC00956.JPG[/img] siad...na 10 sekund:roll: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6ysunKcvo5M/UQ_qoEOSu6I/AAAAAAAAfUM/IilCd3DAVOw/s720/DSC00958.JPG[/img] i poleciała...za sekund 5 [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MAfcGK89-Bo/UQ_qqsSo3uI/AAAAAAAAfUU/cFA2-gz24NY/s720/DSC00959.JPG[/img] by po chwili się zorientować, ze patyk poleciał w przeciwnym kierunku [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CeKxfb_RJj8/UQ_qtDa26WI/AAAAAAAAfUc/LtXoHSze6J0/s720/DSC00960.JPG[/img]
  4. a Holi wraca biegnąć i nucąc - liście w sierści potargał wiatr [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fW5yZJUOQJs/UQ_qR7wDzVI/AAAAAAAAfTE/xHCBdJ1ZiRQ/s720/DSC00947.JPG[/IMG] mówiłaś coś? Czy tylko mruczysz pod nosem? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MrfBtsmaY5E/UQ_qT2W-VqI/AAAAAAAAfTM/1RC_Tq9dVMM/s720/DSC00948.JPG[/IMG] a Ty się nie patrz! no bawmy się dalej [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Zz-8-mqiaPw/UQ_qV3OEgeI/AAAAAAAAfTU/2wxaiyIot6E/s720/DSC00949.JPG[/IMG] ekhm, to znaczy proszę [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hcYg73qrIBI/UQ_qX3dQ8kI/AAAAAAAAfTc/Gx3jOjxIAeY/s720/DSC00950.JPG[/IMG] super, zabawa! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-h-5vexU5SSI/UQ_qdbBp0WI/AAAAAAAAfTs/uFroByomFOU/s720/DSC00954.JPG[/img]
  5. przyszłam, wiec co dasz? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XYUJrXolzXQ/UQ_qFJ0I8LI/AAAAAAAAfSc/G908oKjM41Y/s720/DSC00942.JPG[/img] jak to nie masz? o, ale Patryk ma patyczek! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3WrbyFGCvVg/UQ_qHfDOKxI/AAAAAAAAfSk/UxD-dNd668k/s720/DSC00943.JPG[/img] mógłby trzymac go niżej [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DTbgzolQMQI/UQ_qJ8XOIzI/AAAAAAAAfSs/hbf_EWkloBU/s720/DSC00944.JPG[/img] Holi mi nie da swego patyka, ale to nic i tak polecę za nią! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3vPtmhwWYME/UQ_qMFb4hEI/AAAAAAAAfS0/PZ0dPMiZ64M/s720/DSC00945.JPG[/img] i pójdę w swoją stronę [img]https://lh4.googleusercontent.com/-HfSbzjdBGrc/UQ_qOuWqsRI/AAAAAAAAfS8/OvHpZmeW4mI/s720/DSC00946.JPG[/img]
  6. wołałaś? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ix6FSbP4hn8/UQ_p5lTXi2I/AAAAAAAAfRs/VE9N-5VNJbA/s720/DSC00934.JPG[/img] tak? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nqPuU--6-V8/UQ_p7UGMckI/AAAAAAAAfR0/g1-A6TGwMZk/s720/DSC00935.JPG[/img] o, co tam jest? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Zq2oM3zB1gI/UQ_p9azlLgI/AAAAAAAAfR8/XiEgxDr_pMw/s720/DSC00936.JPG[/img] no co mnie wołasz? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-35j6aCX4BcA/UQ_qA-uJxyI/AAAAAAAAfSM/c2xA6OyAN7g/s720/DSC00938.JPG[/img] idę no idę przecież [img]https://lh4.googleusercontent.com/-B-PRDlM6Sxs/UQ_qCw5dpWI/AAAAAAAAfSU/1CfG3ThQsKM/s720/DSC00941.JPG[/img] na reszcie chciałoby się dodać^^
  7. wracając do szczurka. Masza i pastwienie się nad gałązką [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zp5Ux4Atbjc/UQ_prjwnymI/AAAAAAAAfQ0/6WFlp28F6_I/s720/DSC00925.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hbULXQjdLXM/UQ_puCrbKCI/AAAAAAAAfQ8/ZWS7lmeJKlc/s720/DSC00926.JPG[/img] taka niewinna [img]https://lh3.googleusercontent.com/-tD10A0YcZvE/UQ_pwmM9pBI/AAAAAAAAfRE/X7eysA2eKHg/s720/DSC00927.JPG[/img] nie pytajcie - nie wiem co powiedzieć... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-FPTuHBbZIOM/UQ_py2yYjCI/AAAAAAAAfRM/J6I4M23Qp-w/s720/DSC00928.JPG[/img] a tu wielkie skradanie - znowu ją wołałam... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YNCd2_rPZdg/UQ_p37YMNgI/AAAAAAAAfRk/UUtUuByzvZA/s720/DSC00933.JPG[/img]
  8. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-O7zbB6CnAYg/UQ_pfAWvyMI/AAAAAAAAfQE/j_nvrvyd2FU/s720/DSC00915.JPG[/IMG] a tu coś pomieszałam....wyraźną mam trawę..a resztę już nie...ale efekt wyszedł..interesujący :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7yHWcKf6aLQ/UQ_pghsFCLI/AAAAAAAAfQM/_On4-SwCAms/s720/DSC00916.JPG[/IMG] przygotowanie do skoku [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mXW5Bof1zH8/UQ_pijZSmhI/AAAAAAAAfQU/VhM9bD6aLTs/s720/DSC00917.JPG[/IMG] i hop! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-a8GtLHoRiuk/UQ_pk_PVxtI/AAAAAAAAfQc/LA9nM1c8oVA/s720/DSC00918.JPG[/IMG] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hnDOGRJDkuU/UQ_pnmwLjDI/AAAAAAAAfQk/v9_UmP-qW5g/s720/DSC00920.JPG[/img]
  9. mówiłam że misz masz...teraz Holi i Masza na łące wczoraj ;) głuptak [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Z9rzQK2vGVc/UQ_pUICoTUI/AAAAAAAAfPc/w11jIjNXDmY/s720/DSC00904.JPG[/img] śnieg stopniał! katastrofa? nie! patyki się znalazły! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CpkNf-ZhT-A/UQ_pWnAB4-I/AAAAAAAAfPk/jMToggxGNO8/s720/DSC00909.JPG[/img] a w oddali Masza przemyka... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-37DLpSI7KCs/UQ_pYz5E3FI/AAAAAAAAfPs/q0FiLIW4gZg/s720/DSC00912.JPGp[/img] bo ona nie potrafi do mnie przyjść w prostej linii jak ja wołam... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Oq6Tc38htKw/UQ_pbCx1jrI/AAAAAAAAfP0/rsbRTZ114Io/s720/DSC00913.JPG[/img] Za to Holi potrafi latać :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XHT9rmOcKxk/UQ_pcpvPViI/AAAAAAAAfP8/sl2uZ3FgXS4/s912/DSC00914.JPG[/img]
  10. a to ulubiona miejscówka Zuzi [img]https://lh5.googleusercontent.com/-X-hKxIDT2ZI/UQ_owG9Fr4I/AAAAAAAAfL0/Jf9r5NUAFrM/s512/DSC00858.JPG[/img] i...Demonik :D kochane czarne kocisko [img]https://lh4.googleusercontent.com/-crS7zj7BLCE/UQ_oy9wBhwI/AAAAAAAAfME/EdNC3C04qAs/s720/DSC00860.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ukfsqdw-96c/UQ_pCzcSVkI/AAAAAAAAfNk/VY7M1G1C7pE/s720/DSC00874.JPG[/img] wyjść..nie wyjść... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-GIP-RtBLPZg/UQ_pOh_G64I/AAAAAAAAfO8/04FGXj6nZxo/s720/DSC00893.JPG[/img] a tu znów Zuzia [img]https://lh4.googleusercontent.com/-sthQAXF0Zbc/UQ_pH2uZbiI/AAAAAAAAfOM/OQWK2o-BXlo/s512/DSC00881.JPG[/img]
  11. nie dociera.. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8whdsVEKa4Y/UQ_oe2Bxr6I/AAAAAAAAfJ8/FHu7dC2QR4E/s720/DSC00764.JPG[/img] jakby się chociaż pobawił....->wzdycha [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7m5joeEipWY/UQ_of38A-LI/AAAAAAAAfKE/oiL-cs2eb_o/s720/DSC00765.JPG[/img] __________________________________________________________________________________________________________ a teraz przejdźmy do rodziny..poznajecie tego kudłatka? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Gx2ZNsTPJPk/UQ_or0G86DI/AAAAAAAAfLc/uLEbbVaHQ7w/s720/DSC00853.JPG[/img] tak, to Zuzia znów obrosła futrem [img]https://lh4.googleusercontent.com/-89u5IzHruWM/UQ_oteHbVzI/AAAAAAAAfLk/tWc5BhTNA28/s720/DSC00855.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lodLJdPE8f8/UQ_ouSUSlbI/AAAAAAAAfLs/QPk9xqUUUMQ/s720/DSC00856.JPG[/img]
  12. ano szkoda..ale innym razem się nam uda wybrać razem :) to daj znać! oby tylko jutro nie padało !!niby ma nie padać... a ja mam zdjęcia..tym razem wielki misz masz^^ Patryk się bawił aparatem - nieźle wyszły niektóre zdjęcia :) np Sol na parapecie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-UkBZVkp5Xfg/UQ_oPTsuN2I/AAAAAAAAfIk/AZKcZTshTu8/s720/DSC00722.JPG[/img] Ty weź przestań.. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-f3lrJiZF-NA/UQ_oS7qnbuI/AAAAAAAAfI0/5yyFPLoJEis/s720/DSC00727.JPG[/img] wiesz co..ja chce spać, a Ty mi tu ciagle hałasujesz [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AiZULFQW_0I/UQ_oUwmhzcI/AAAAAAAAfJE/ll4m88aPXFc/s720/DSC00742.JPG[/img] no dałbyś spokój...jak nie jedna to drugi z aparatem lata [img]https://lh6.googleusercontent.com/-hYMVG3BI2cE/UQ_oZ8cDHNI/AAAAAAAAfJk/WBz11heUzo8/s720/DSC00758.JPG[/img] -->kilka minut później --> czy mam jakoś inaczej Ci powiedzieć, ze mam dość tego pstrykania? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nuYKRXv_B1E/UQ_ocFD8dkI/AAAAAAAAfJs/NlTuD9fmXW8/s720/DSC00759.JPG[/img]
  13. oj nie zazdroszczę nocy...wiem jak to jest jak się nie da spać, a do tego pies stęka i stęka...tylko Holi mi stęka bo w środku nocy chce się bawić ;) współczuje Ci tyle godzin w pracy! ja po 9 wymiękam totalnie...po choć po 10 jest mi już wszystko jedno...czasem się zastanawiać po co ja z tej pracy wychodzę? jak i tak trzeba tam wracać....tylko zwierzaki mnie do domu wzywają. A Bazylek to pamiętliwy gość i taki cięty na kociska ;)
  14. Ania mi pisała że nie da rady przyjechać :( mi pasuje 11-12 ;)
  15. przyszłam do domu własnie i miałam do was pisać ;) to co jak i o której? zaraz wyśle smsy ;P
  16. hehe to dobre podejście :D tak jak podejście Patryka do ścielenia łóżka....- po co? wieczorem i tak się do niego spowrotem kładę... cóż...Patryk pracuje po 12 godzin kilka dni potem ma kilka wolnych...to jak go nie ma po 14 godzin w domu to faktycznie bałagan mu nie zawadza, co więcej po prostu go nie widzi..przegląda na oczy gdy ma dzień wolny :D to potem jest ...Marzeeennaaa trza by tu było posprzątać. ale na mówieniu najczęściej się kończy ;) a Sol, Masza i Holi...z nimi stwierdzenie - bałagan robi się sam - jest nie na miejscu ....po co się ma bałagan męczyć i sam się robić jak ma takie trzy pomocnice....
  17. przed ...a po najwyżej będzie tak jak przed sprzątaniem :diabloti: serio...tyle godzin spędzam w pracy..plus jeszcze kilka poza domem z psami, że sprzątać to mi się nie chce...i tylko wizyta gości jest mobilizująca :D tak to sie ograniczam do zamiatania i mycia naczyń :P
  18. to niech się jeszcze Ania wypowie co jej pasuje :) jak coś zapraszam do mnie :D będę mieć motywacje do sprzątania :P
  19. moje sunie już po tygodniu chodziły na normalne spacery...tylko musiałam pilnować co by mi do jakiegoś bajora nie weszły^^ jak nie środa to niedziele tylko mam wolną :)
  20. czyżbym widziała nowy avatar ?:) poczochraj stadko ode mnie proszę :) co takiego stoi w wodzie? u nas dziś pogoda iście wiosenna...ciepło było i słonko świeciło....póki nie wyszłam z pracy, potem jakoś tak zaszło za chmury...
  21. mam nadzieje, ze Miśko za niedługo nie będzie na spacerach wyglądał tak [img]https://lh3.googleusercontent.com/-TaCE-flbN6E/UQrEp2RxirI/AAAAAAACoFQ/V27Ho_pd1tQ/s640/DSC00680.JPG[/img] smutasek :( [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1imQwfEyO1Q/UQrEu9ZGQpI/AAAAAAACoFw/ooEjXNhhbY4/s640/DSC00700.JPG[/img]
  22. oj Deli teraz trzeba wybaczyć ;) a co do spaceru..mam wolne w środę ;)
  23. Holi i łapka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CjIrugeDxQE/UQlEtqd8QXI/AAAAAAAAfGg/bE5O9M2mltE/s640/DSC00599.JPG[/IMG] mój skarbek jeden i drugi [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FMdgzftvDZo/UQlEu2RUhvI/AAAAAAAAfGo/pEfEE_eldNs/s640/DSC00600.JPG[/IMG] Maszka też łapke poda! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5c3Epxm3nS8/UQlExWGhb3I/AAAAAAAAfG4/-KQjmH0Kn0A/s640/DSC00603.JPG[/IMG] oczywiście za nagrodę :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--ytfBXbuE0s/UQlEz66IOQI/AAAAAAAAfHI/dmfJbLC-v3A/s640/DSC00605.JPG[/IMG] oto świrus ...ja nie wiem gdzie się to wychowało :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SE7iM4zhSV0/UQlE1j3vHLI/AAAAAAAAfHQ/Lr7dq_vem58/s640/DSC00606.JPG[/IMG] no i koniec ;) wreszcie! a następne zdjęcia najwcześniej w niedziele, a może za tydzień :)
  24. Holi chciałaby latać :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ljlvyOx_Ekg/UQlEc1AO7ZI/AAAAAAAAfFA/e5Ff7eihxzs/s640/DSC00580.JPG[/img] a czasem zamiast przeskoczyć do dobije do moich nóg^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-s1uxyy9e3rI/UQlEhSFBolI/AAAAAAAAfFY/RMUY2233rfo/s640/DSC00583.JPG[/img] i ląduje na zadku [img]https://lh4.googleusercontent.com/-a-YHU5dTxfc/UQlEiw2zDpI/AAAAAAAAfFg/n_X_a7syxSw/s640/DSC00585.JPG[/img] ale zaraz się zbiera i udaje że to było zamierzone, a Masia kręcąc kółka zamierza usiąść [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wGreFyoDqv4/UQlEkAFAmBI/AAAAAAAAfFo/c-uSqG8Rf34/s640/DSC00586.JPG[/img] albo się turlać^^ [img]https://lh5.googleusercontent.com/-jk51iStO90Q/UQlEoIJnJ3I/AAAAAAAAfGA/xCDN76Xj4oQ/s640/DSC00589.JPG[/img]
×
×
  • Create New...