-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
Ejla to cudowna sunia..pobawiła się dziś ze Sznapsem ;) ale chyba wystraszyła się późniejszych "zalotów" starszego kolegi^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TZS6_fnKkTI/AAAAAAAAo0U/RqP96qf5ZXk/s640/IMG_1435.JPG[/img]
-
Nie York, nie west a kundelek Tajga da ci dużo miłości!MA DOM!:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
z wiernością i przyjaźnią patrzy w opiekuna.... ciągle ma nadzieje..ciągle wierzy w ludzkie uczucia... [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TZS7I06_kzI/AAAAAAAAo0I/C62JOSfNo-4/s576/IMG_1454.JPG[/img] Lecz człowiek co niesie pomoc nie wiele zrobić może.. w szarej codzienności jedynie barwy wyblakłe dać... Nie weźmie do domu...nie powie jesteś tylko moja.. Lecz sprawi, że w końcu o psie dowie się świat. I będzie mieć pies swój mały zakątek i będzie mieć świat u swych łapek... tymczasem musi wystarczyć ręka co pogłaszcze i na spacer czasem wyprowadzi.. [img]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TZS7LXWfLfI/AAAAAAAAo0I/GD11JpG7D2k/s512/IMG_1458.JPG[/img] Choć ta sama ręka, ten sam człek dobry po chwilach beztroski znów zabiera barwy... Pies dalej oczekuje...dalej jest wierny... i myśli tylko o chwilach..w których znów czuje się potrzebny. -
Plamka to dziarski staruszek...a jaki z niego pieszczoch zobaczcie sami [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TZS7XkGVyMI/AAAAAAAAo0E/hHLLAigcftg/s640/IMG_1482.JPG[/img] łapki do góry i głaskać brzuszek! [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TZS7YwtGLKI/AAAAAAAAo0E/1juNfZSkD7I/s640/IMG_1484.JPG[/img] taak jest dobrze...tylko za pare chwil znów będę na zimnym drewnie... [img]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TZS7WWR34PI/AAAAAAAAo0E/JqZKXeOUhgI/s640/IMG_1480.JPG[/img] [I]ej mam zły humor..zaraz wracam za kratki a Ty mi zabawkę jeszcze chcesz zabrać? Nie wstyd Ci młodzieniaszku?? Staruszka okradać?[/I]? --> Sznaps miał ochotę na jeżyka ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TZS7Uj1ihtI/AAAAAAAAo0E/8oArm7f5UGo/s640/IMG_1478.JPG[/img] PS jak na 10 lat ma bardzo ładne ząbki :D
-
Owca w przebraniu Wilka....nareszcie ma dom!!
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Oj tam...on w jej obronie? ;) kiedy ona jest najedzona i nie ma ochoty szybko biegać on ją pogryza by się ruszyła :P Sznaps dziś się widzimy! Słońce pięknie świeci..może wiosna szczęście Ci przyniesie....nie zapeszam..ale Sznapi się komuś spodobał...więc coś ruszyło! -
zapisuje ślicznego psiura..banerek zrobię jak najszybciej :) banerki..do wyboru..a jak coś mogę zrobić inne :) tylko z racji że zaczęłam pracować (w końcu!) reklamacja może mi chwile zająć ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205121-Kogo-przywita%C4%87-Kogo-poliza%C4%87-Bardzo-serdeczny-ASTek-Bi%C5%9B-czeka-w-schronisku...?p=16603275#post16603275"][img]https://lh5.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TZN2LM1VnbI/AAAAAAAAGZM/RPP4cJBsygM/banerek%20bis%201m.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205121-Kogo-przywita%C4%87-Kogo-poliza%C4%87-Bardzo-serdeczny-ASTek-Bi%C5%9B-czeka-w-schronisku...?p=16603275#post16603275"][img]https://lh5.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TZN2ORpozhI/AAAAAAAAGZQ/O9FjM6Pej7E/banerek%20bis%202m.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205121-Kogo-przywita%C4%87-Kogo-poliza%C4%87-Bardzo-serdeczny-ASTek-Bi%C5%9B-czeka-w-schronisku...?p=16603275#post16603275"][img]https://lh5.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TZN2VbMgrbI/AAAAAAAAGZU/y3drEYaHO68/banerek%20bis%203m.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205121-Kogo-przywita%C4%87-Kogo-poliza%C4%87-Bardzo-serdeczny-ASTek-Bi%C5%9B-czeka-w-schronisku...?p=16603275#post16603275"][img]https://lh6.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TZN2ZAy-1lI/AAAAAAAAGZY/J5wVEpGI_PI/banerek%20bis%204m.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205121-Kogo-przywita%C4%87-Kogo-poliza%C4%87-Bardzo-serdeczny-ASTek-Bi%C5%9B-czeka-w-schronisku...?p=16603275#post16603275"][img]https://lh6.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TZN2czOnBuI/AAAAAAAAGZc/SCjUKhydrXg/banerek%20bis%205m.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205121-Kogo-przywita%C4%87-Kogo-poliza%C4%87-Bardzo-serdeczny-ASTek-Bi%C5%9B-czeka-w-schronisku...?p=16603275#post16603275"][img]https://lh3.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TZN2f6YwAgI/AAAAAAAAGZg/W810cTtmMog/banerek%20bis%206m.jpg[/img][/URL]
-
Nie kudłata, ale mała i smarkata Żabcia ma dom!
Istar19 replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
jestem i ja :) -
hehe dzieki ;) wiesz...mogę czasem nie trafić w oczekiwania ludzi co do banerków :P zawsze reklamacje przyjmuje..słowa krytyki też choć nie chętnie..nie ma co się bać :diabloti:
-
Owca w przebraniu Wilka....nareszcie ma dom!!
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
taaak..juz widzę jak ktoś próbuje je rozdzielić zwykłą 1.5 metrową siatką...oj by się działo :D chyba że Tajga by się nażarła i nie miała by sił na zaczepki Sznapsa :P -
Owca w przebraniu Wilka....nareszcie ma dom!!
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
dziękuje za allegro :) Fajnie jakby Tajdze i Sznapsowi wpadł w łapy jeden domek z ogrodem...ale..z drugiej strony obawiam się że wtedy dom i ogród długo by nie pozostał w całości :diabloti: -
no i jeszcze banerki dla Daszy :) Ucholka śmiesznego^^ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204929-Dasza-super-psiak-pod-Tw%C3%B3j-dach-)?p=16580565#post16580565"][img]https://lh6.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gRAEWvfI/AAAAAAAAGVo/VmEN8Kgp0Mo/banerek%20dasza.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204929-Dasza-super-psiak-pod-Tw%C3%B3j-dach-)?p=16580565#post16580565"][img]https://lh6.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gThro6FI/AAAAAAAAGVs/a0Uk2KxtjLU/banerek%20dasza1.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204929-Dasza-super-psiak-pod-Tw%C3%B3j-dach-)?p=16580565#post16580565"][img]https://lh4.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gWSuXWmI/AAAAAAAAGVw/1D36HhPaZQg/banerek%20dasza2.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204929-Dasza-super-psiak-pod-Tw%C3%B3j-dach-)?p=16580565#post16580565"][img]https://lh5.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gZMppS-I/AAAAAAAAGV0/Q2_pHMvT2I8/banerek%20dasza3.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204929-Dasza-super-psiak-pod-Tw%C3%B3j-dach-)?p=16580565#post16580565"][img]https://lh3.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gcXNGyHI/AAAAAAAAGV4/3XO_S8SlFR0/banerek%20dasza4.jpg[/img][/URL] Mogę oczywiście zrobić inny jakby te nie przypadły do gustu
-
banerki dla Crystal...w końcu...mój komputer przeprasza za opóźnienia ;)... znaczy on to ma gdzieś że ja się staram a ten współpracy odmawia... jak zwykle w różnych kolorach by nie było że narzucam się z jakimś :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204883-Cristal-m%C4%85dra-i-szalona-miniaturka-onka-szuka-domku!!!?p=16577299#post16577299"][img]https://lh5.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9f8TXIiMI/AAAAAAAAGVQ/AQuvD4Um6V4/banerek%20crystal1.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204883-Cristal-m%C4%85dra-i-szalona-miniaturka-onka-szuka-domku!!!?p=16577299#post16577299"][img]https://lh3.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gFo6FsXI/AAAAAAAAGVY/sLru0FF_p18/banerek%20crystal%202.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204883-Cristal-m%C4%85dra-i-szalona-miniaturka-onka-szuka-domku!!!?p=16577299#post16577299"][img]https://lh3.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gIYACD4I/AAAAAAAAGVc/yS1ruY5Ma7k/banerek%20crystal%203.jpg[/img][/URL] i troszkę inny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204883-Cristal-m%C4%85dra-i-szalona-miniaturka-onka-szuka-domku!!!?p=16577299#post16577299"][img]https://lh5.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gLX_ouBI/AAAAAAAAGVg/udv26wNG95I/banerek%20crystal%204.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204883-Cristal-m%C4%85dra-i-szalona-miniaturka-onka-szuka-domku!!!?p=16577299#post16577299"][img]https://lh3.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gOG_3oHI/AAAAAAAAGVk/VD_vzGRfL58/banerek%20crystal%205.jpg[/img][/URL] a jak się nie podobają to pisać... zrobię inny:)
-
banerki dla Toffika..byłoby szybciej ale picassa odmówił mi przesłania zdjęć...i musiałam je ręcznie wysyłać ...tragedia ;) w różnych wariantach kolorystycznych ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204890-Tofik-pies-w-typie-pinczera-czeka-na-dom-!?p=16580504#post16580504"][img]https://lh6.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gfPSqMYI/AAAAAAAAGV8/bnen86HLGoQ/banerek%20toffik1.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204890-Tofik-pies-w-typie-pinczera-czeka-na-dom-!?p=16580504#post16580504"][img]https://lh6.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9ghzf32HI/AAAAAAAAGWA/siIFQiHBUuA/banerek%20toffik2.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204890-Tofik-pies-w-typie-pinczera-czeka-na-dom-!?p=16580504#post16580504"][img]https://lh4.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9goo-ymlI/AAAAAAAAGWM/i4Enmx91LaU/banerek%20toffik4.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204890-Tofik-pies-w-typie-pinczera-czeka-na-dom-!?p=16580504#post16580504"][img]https://lh4.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9grLiMMiI/AAAAAAAAGWQ/gZ3WN72WAnY/banerek%20toffik5.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204890-Tofik-pies-w-typie-pinczera-czeka-na-dom-!?p=16580504#post16580504"][img]https://lh5.googleusercontent.com/_YYXwOyBO9LY/TY9gvY8c0wI/AAAAAAAAGWU/fYIwrBtaXPM/banerek%20toffik6.jpg[/img][/URL] jak jest pomysł na inny mogę zmienić :)
-
banerek.. jasne...jesteś trzeci w kolejce ;)
-
i ja jestem u Daszy :)
-
jestem u ślicznego psiura :) jeśli chcesz mogę jutro zrobić banerek :)
-
Owca w przebraniu Wilka....nareszcie ma dom!!
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
w nogi w przybliżeniu...pare sekund później [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4Hyk6SerI/AAAAAAAAmRA/n1l_dos-bSA/s640/IMG_1405.JPG[/img] [I]dopadła mnie..ale ja jestem górą![/I] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4H4jKx9fI/AAAAAAAAmRA/AM4F3fWBLRM/s640/IMG_1414.JPG[/img] A po zabawie czas na trening...[I]co Ty ode mnie chcesz?[/I] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HvZNob5I/AAAAAAAAmRA/hvKhQn1Y-Fg/s640/IMG_1401.JPG[/img] aa mam skakać! [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HuGhvf3I/AAAAAAAAmRA/sboTWVMseUk/s640/IMG_1400.JPG[/img] Tak ..Sznaps ćwiczył trochę z Anią...mówiłam..obraził się na mnie i tylko raz ze mną przebiegł tor...potem wolał biegać jak szalony...i sępić parówki od Ani... popatrzcie sami jak ładnie je z jednej miski z tajgą...a jak tajga zaczęła się rozpychać...po prostu odpuścił ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4H3jzeMSI/AAAAAAAAmRA/vGSGvG0BXWk/s640/IMG_1413.JPG[/img] Do widzenia Sznapsik w czwartek! może wtedy pogoda nie ześle nam gradu i deszczu... -
Owca w przebraniu Wilka....nareszcie ma dom!!
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Spacerek spacerkiem...potem był czas na zabawę...z Tajgą i ze mną ;) przeciąganie sznurka....[I]jak puszczę to znów dostaniesz zabawką po twarzy![/I] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4ICNHVWKI/AAAAAAAAmRA/-Z6i-lPpnDQ/s640/IMG_1428.JPG[/img] nadal chcesz wygrać? [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4H8NlDSwI/AAAAAAAAmRA/0hEu7tKJkrg/s640/IMG_1421.JPG[/img] [I]ha ja wygrałem...teraz mnie goń![/I] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4Hzo2J9cI/AAAAAAAAmRA/ZcwTlcVGBqY/s640/IMG_1407.JPG[/img] [I]podbiegnę...udam, że oddaje..a potem ruszę biegiem znienacka...taaak..to jest plan![/I] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4H_mFrbXI/AAAAAAAAmRA/JmihahD9CnY/s512/IMG_1423.JPG[/img] [I]o nie..Tajga nadchodzi..w nogi!![/I] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4H5RX-cGI/AAAAAAAAmRA/8f_u2xeSOio/s640/IMG_1417.JPG[/img] -
Owca w przebraniu Wilka....nareszcie ma dom!!
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
dziś obyło się bez urazów wojennych... Od początku...biedny Sznaps był do godziny 11.40...bo trenowaliśmy agillity z innymi psami...a on siedział i patrzył...i piszczał...i skamlał...a mi serce pękało :( Do tego żeby nie było wypadków że psy się przez kraty chwycą, na boksach zastały powieszone prześcieradła by agresory się nie widziały...na wszystkich boksach zdało to egzamin...na wszystkich? Oo nie..z tym się nie zgodzę...popatrzcie co zrobił Sznaps... [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4Hj0Ii2FI/AAAAAAAAmRA/KoYW-B440uY/s640/IMG_1383.JPG[/img] Dumny z siebie jak nie wiem kto...kilkakrotnie wciągał wszystkie prześcieradła z zasięgu pyska do boksu..w końcu się poddałam... dostał za to prasowaną kość...by zamknął w końcu dziubek i przestał skamleć...póki stałam obok grzecznie zaczął się bawić/jeść... [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HoUgGswI/AAAAAAAAmRA/0gsmrL1LLPw/s512/IMG_1389.JPG[/img] mój wilczek kochany [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HnsZnKNI/AAAAAAAAmRA/-qiA0Lqijok/s640/IMG_1388.JPG[/img] ale tylko odeszłam a ten pozostawił kostkę i znów na kraty... uśmiech który miał mnie zwabić...uśmiech nr 1 [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HR6_B4cI/AAAAAAAAmRA/HKW4bqAUHdw/s640/IMG_1360.JPG[/img] na szczęście czas spaceru w końcu nadszedł...jednak...Sznaps się obraził! Nie za bardzo chciał brać ode mnie parówki....ale..jak tylko zniżyłam się do jego poziomu przybiegł z uśmiechem...i... zahamował przede mną! [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HtCsBqkI/AAAAAAAAmRA/fPfj1y0jEys/s640/IMG_1398.JPG[/img] -
Nie York, nie west a kundelek Tajga da ci dużo miłości!MA DOM!:)
Istar19 replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
tajga jak zwykle w sobotę tak się objadła na śniadanie, że...nic jej się prawie nie chciało ;) ale spacerek był..pomimo złowrogich obłoków zbierających się nad lasem i łąką...pomimo swądu spalonej trawy i latającego popiołu.. [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HqhLCVMI/AAAAAAAAmOI/YrnrDJUH4j4/s640/IMG_1396.JPG[/img] i nawet chwila na głupoty była ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HpmJiFjI/AAAAAAAAmOI/OaShe20nKbw/s640/IMG_1395.JPG[/img] Tajga do domu słońce...i zabierz ze sobą Sznapsa :P -
Suzi cho c dziś trochę mniej skupiona jak zwykle ładnie trenowała agillity :) skok [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4Hew6K9SI/AAAAAAAAmJI/0h4XCWj19lY/s640/IMG_1375.JPG[/img] skok2 - gracja i wdzięk ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4Hiwm4wqI/AAAAAAAAmJI/cDKuzJ-Mv3Y/s512/IMG_1382.JPG[/img] i równoważnia..dzielna psina! w górę.. [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HhWXywNI/AAAAAAAAmJI/6k6xZFExi2s/s640/IMG_1381.JPG[/img] po równi.... [img]https://lh5.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4Hgik4IpI/AAAAAAAAmJI/EHXLoz3K6yA/s640/IMG_1380.JPG[/img] a w dół już nie ma zdjęć ^^ do domu gwiazdko!
-
Pluto - idealny kompan dla wędkarza już ma dom!!!!!!!
Istar19 replied to Irvette's topic in Już w nowym domu
Pluto dziś ćwiczył agillity...szło mu nieźle...choć na początku nie wiedział co się z płotkiem robi .. [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HWVab6bI/AAAAAAAAmHI/aP2IzK9USGo/s512/IMG_1370.JPG[/img] ale po prezentacji i chwili zastanowienia.. [img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HcW_QvBI/AAAAAAAAmHI/_baYjTOLWyA/s512/IMG_1372.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4Hdwh5bEI/AAAAAAAAmHI/1G__VUbOYr8/s512/IMG_1373.JPG[/img] aż wreszcie nadszedł moment skoku.. [img]https://lh6.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TY4HU9HUvnI/AAAAAAAAmHI/KTcUOltqmvQ/s512/IMG_1368.JPG[/img] brawa dla Pluto! tunel też bardzo szybko załapał i nawet chyba mu się spodobał :) -
jestem i ja:)
-
Bez naszej pomocy umrą, trzy głodujące szczeniaki BŁAGAJĄ o pomoc!
Istar19 replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
jestem...żal psiaków niestety nie mogę zbyt wiele zrobic :(