Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Myślałam, że mam w domu kubraczek posterylkowy, który by pasował na Muffinkę, ale nie mam. Muszę zadzwonić do Emmy, może ma taki odpowiedni. Jeśli nie i wet nie będzie miał, to kicha...
  2. Heh, czemu mnie to nie dziwi. Nie dość, że dostali tyle darów, karme itd, za darmo sterylka, szczepienia, przetrzymanie Lady po zabiegu... Szczerze - to ja oddając Lady, powiedziała bym im, że albo zwrócą koszty sterylki lub chociażby przetrzymania Lady w hoteliku, albo podpisują zrzeczenie się suni i szukamy jej domu. Ludzie po prostu wykorzystali Wasze dobre serce. Bo podjęliście się sterylki i opłacania hoteliku, bo wiedzieliście że to będzie za chwilkę bezdomna sunia, że żeby wydać do adopcji, zgodnie z naszymi zasadami - musi być wysterylizowana. Skoro jednak państwo nie chcę jej oddać, to ona nie jest bezdomna, ma właściciela, w takim razie niech właściciel dalej ponosi koszty związane ze sterylką i opieką posterylkową. Tak dużo jest bezdomnych psów w potrzebie, którym na prawdę brakuje kasy na leczenia, na zabiegi itd, a państwo po prostu zrobili Was i nas wszystkich w balona. Lady miała sterylkę w zeszłym tygodniu, więc jak dla mnie powrót do domu już w środę, czwartek - to za wcześnie. Ja mam zasadę i pewnie większość osób na dogo też, że przez co najmniej 2 tygodnie po sterylce suka powinna być pod szczególną opieką, nie powinna biegać, szaleć i powinna być w miarę zadbanych i czystych warunkach. Jak wróci już teraz, zaczną po niej biegać szczyle, ona sama zacznie pewnie szaleć z radości i na prawdę nie potrzeba dużo, by szwy w środku popękały, a wtedy dojdzie do tragedii. Ale oczywiście to tylko moje zdanie :)
  3. Niestety cioteczki sprawy zakładania stowarzyszenie jeszcze trochę potrwają. Więc na razie na nas nie możecie liczyć jeśli chodzi o prowadzenie allegro cegiełkowego. Napiszcie do Selenga, wiem że ona często robiła allegro cegiełkowe, ale nie wiem czy jest w jakiejś Fundacji, czy nie. Jeśli nie, to może Ostatnia Szansa by użyczyła konta.
  4. dzięki, że jesteście. musimy jakoś uzbierać na leczenie Szarika. nawet nie chcę myśleć, jeśli dojdzie nam zakup Trocoxilu, to już w ogóle będzie masakra, bo te tabl. są drogie. ostatnio za dawkę na ONka za 2 tabletki słyszałam że jedna hurtownia chciała ponad 200 zł, druga zeszła do 180 zł. Wiem, że cena zależy też od tego, jak silne te tabletki muszą być, ale podałam tutaj tylko przypuszczalną kwotę, na jaką byśmy ewentualnie musieli się nastawić i to co miesiąc, dwa - podaje się Trocoxil, prawda??
  5. moja deklaracja za maj i czerwiec też już poleciała :) Dosiu... jak to możliwe, że taki fajny psiak nadal bez swojego domku?
  6. trzymam kciuki za maluszka, tym bardziej że wiem że czeka już na niego domek. a ponoć jest kiepsko z maluszkiem i lezy pod kroplówką. Proszę, przesyłajcie tutaj pozytywne myśli, by maluszek wyzdrowiał i by reszta nie złapała też wirusa.
  7. [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/1783721d34a837bcmed.jpg[/IMG] Piękna sunia, na prawdę - nawet się nie spodziewałam, że aż taką metamorfozę przejdzie :)
  8. [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/8355b36845591001med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/4563f5d5c83a2a20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/29b3d9c4ac269c19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/efdcb473e0251a00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/4572f22a9d435fb1med.jpg[/IMG]
  9. Przynoszę nowe zdjęcia Kai :) Kaja jest śliczna, radosna i szczęśliwa :) Wypiękniała nam panna :) Sami zresztą zobaczcie :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/3a519926c4bca451med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/1a08ea3dd5c93263med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/06260c737381d5c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/1ce5e5a74829d464med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1526/5708fa896c2e9955med.jpg[/IMG]
  10. oj Gapiszonku mały... otworzysz się jeszcze i staniesz się mega radosną i szczęśliwą sunią :) zobaczysz, że życie jest fajne i nie warto bać się różnych rzeczy.
  11. Ogłoszenia dla Cyganka: Ogłoszenia dla Cyganka: 1. [url]http://tablica.pl/oferta/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu-ID154hX.html[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/105387/Cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu/[/url] 3. [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu-W0QQAdIdZ378836830[/url] 4. [url]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/54588.html[/url] 5. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2777/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2777-big-1-1336735695.jpeg[/url] 6. [url]http://krakow.swistek.pl/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu-_156003.html[/url] 7. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu,64348[/url] 8. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/105387/Cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu/[/url] 9. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu-id41384.html[/url] 10. [url]http://www.swiatogloszen.net.pl/cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_kochajacego_domu,20120511134147.html[/url] 11. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2245936-cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu/[/url] 12. [url]http://krakow.lento.pl/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego,394009.html[/url] 13. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1643259779/krakow-Cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu.html[/url] 14. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4447/name/oddam-do-adopcji-cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu-krakow-cala-polska.html[/url] 15. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6776/Cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_kochajacego_domu.html[/url] 16. [url]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29112-Cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_kochajacego_domu_.html[/url] 17. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/68380_Cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_kochaj_cego_domu_.html[/url] 18. [url]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_kochajacego_domu,215827/[/url] 19. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,54652,Lw==.html[/url] 20. [url]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=373539722&ts=1336737107[/url] 21. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/25236_Cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_kochaj_cego_domu_.html[/url] 22. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37855/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu_/[/url] 23. [url]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-2401/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/2401-big-5-1336737686.jpeg[/url] 24. [url]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu,idc7c985eb26aa8.html[/url] 25. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26753,cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu-.html[/url] 26. [url]http://adoptujemy.pl/psy-do-adopcji.html[/url] 27. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-20900313.html[/url] 28. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu/47943[/url] 29. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=108179&title=cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu[/url] 30. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/38989/[/url] 31. [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=136515[/url] 32. [url]http://www.malopolskatablica.pl/ogloszenie-6077/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu.html#http://www.malopolskatablica.pl/uploads/images/6077-big-1-1336738119.jpeg[/url] 33. [url]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,8527/[/url] 34. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu,02n0z32fWf1Di6bWm52X9,1350.html[/url] 35. [url]http://www.krakow.neeon.pl/[/url] 36. [url]http://www.eoferty.com.pl/cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_kochajacego_domu_290585.html[/url] 37. [url]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=28818&method=jobs[/url] 38. [url]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,cyganek_w_typie_ratlerka_szuka_k,44531.html[/url] 39. [url]http://www.tusprzedaj.pl/temp-40966/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu.html[/url] 40. [url]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/krakow/psy,594/cyganek-w-typie-ratlerka-szuka-kochajacego-domu,4279864.html[/url] Ogłoszenia dla Kropki: 1. [url]http://tablica.pl/oferta/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja-ID151Sf.html[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/105354/laciata-Kropka-szuka-kochajacego-domu-ADOPCJA/[/url] 3. [url]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/54566.html[/url] 4. [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Laciata-Kropka-szuka-kochajacego-domu-ADOPCJA-W0QQAdIdZ378810212[/url] 5. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2775/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2775-big-3-1336725232.jpeg[/url] 6. [url]http://krakow.swistek.pl/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja-_155989.html[/url] 7. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/105354/laciata-Kropka-szuka-kochajacego-domu-ADOPCJA/[/url] 8. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Laciata-Kropka-szuka-kochajacego-domu-ADOPCJA,64339[/url] 9. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6774/Laciata_Kropka_szuka_kochajacego_domu_ADOPCJA.html[/url] 10. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2245763-laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja/[/url] 11. [url]http://krakow.lento.pl/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-,393717.html[/url] 12. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/574417674/krakow-Laciata-Kropka-szuka-kochajacego-domu-ADOPCJA.html[/url] 13. [url]http://www.swiatogloszen.net.pl/laciata_kropka_szuka_kochajacego_domu_adopcja,20120511105455.html[/url] 14. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Laciata-Kropka,-szuka-kochajacego-domu-ADOPCJA-id41374.html[/url] 15. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4440/name/oddam-do-adopcji-laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja-krakow-cala-polska.html[/url] 16. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/63/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/68373__aciata_Kropka_szuka_kochaj_cego_domu_ADOPCJA_.html[/url] 17. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-20899809.html[/url] 18. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,54628,Lw==.html[/url] 19. [url]http://sloniu.pl/1/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29098-Laciata_Kropka_szuka_kochajacego_domu_ADOPCJA_.html[/url] 20. [url]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=373477141&ts=1336727219[/url] 21. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/25231__aciata_Kropka_szuka_kochaj_cego_domu_ADOPCJA_.html[/url] 22. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja/47931[/url] 23. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37847/laciata-kropka_-szuka-kochajacego-domu_-adopcja_/[/url] 24. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/38983/[/url] 25. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26751,laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja-.html[/url] 26. [url]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/%C5%81aciata_kropka_szuka_kochajacego_domu_adopcja,215807/[/url] 27. [url]http://adoptujemy.pl/[/url] 28. [url]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja,id7d5485eb26a9a.html[/url] 29. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=108175&title=laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja[/url] 30. [url]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-2400/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/2400-big-1-1336728374.jpeg[/url] 31. [url]http://www.tusprzedaj.pl/temp-40958/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html[/url] 32. [url]http://www.neeon.pl/208600-laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html[/url] 33. [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=136498[/url] 34. [url]http://www.malopolskatablica.pl/ogloszenie-6074/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja.html#http://www.malopolskatablica.pl/uploads/images/6074-big-1-1336729031.jpeg[/url] 35. [url]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,8526/[/url] 36. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja,04nN5DrUsm2Xu14yADWwA,1350.html[/url] 37. [url]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/krakow/psy,594/laciata-kropka-szuka-kochajacego-domu-adopcja,4276655.html[/url] 38. [url]http://www.eoferty.com.pl/laciata_kropka_szuka_kochajacego_domu_adopcja_290569.html[/url] 39. [url]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=28814&method=jobs[/url] 40. [url]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,laciata_kropka_szuka_kochajacego,44521.html[/url] I jest też jedno zapytanie w sprawie Kropki: [QUOTE][B]Data:[/B] 11 maj, 23:21 [B][email protected][/B][URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/qtTR/"] [/URL] czy Kropka nadal szuka domu? jakie sa zobowiazania zwiazane z podpisaniem umowy adopcyjnej -gdyz nie wiem? prosze o inf Jadzia [/QUOTE] nic nie odpisywałam, więc proszę skontaktujcie się z Panią.
  12. ja też zapisuje sobie wątek, bo byłam w sobotę w tym PDT i widziałam szczyle i inne psy będące w tym domu. I mam pytanie, czy ta sunia i szczyle są pod opieką jakiejś fundacji? wybacz, że pytam, ale pierwszy raz się z Tobą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/119966-xsupergrrrlx"][B]xsupergrrrlx[/B][/URL] spotykam tu na dogo, dlatego nie wiem :)
  13. [quote name='Nikus']czy ten przelew już poszedł? [/QUOTE] poszedł, ale dopiero dzisiaj, bo w piątek dopiero mi wypłata wpłynęła na konto, a w weekend od netu odcięta byłam i nie miałam jak przelewu zrobić. Co u Kubusia słychać??
  14. LILUtosi, to ja CI przeleję na razie to, co Szarik ma w swojej skarpecie, dobrze? czyli 180 zł, ja dorzucę jeszcze 20 zł od siebie, więc przelewam CI na razie 200 zł. zostanie do zapłaty jeszcze: 142,50 zł za leczenie. Czyli bazarek, o którym mi pisałaś, to już Zuzlikowa się nim zajęła, tak? Biedny ten Szarik. Nie dość, że nie miał lekkiego i fajnego życia, to gdy teraz powinien być szczęśliwy, znów mu coś doskwiera. Jednak i tak widać, że dzielnie to wszystko znosi.
  15. Widziałam w sobotę Kasetkę i Szarika w ich nowym L4 :) Szarik oczywiście zajmował "łoże" a Kasetka rozwalona na drugim posłaniu, po chwili wstała z posłania i położyła się na płytki i tak pomrukiwała, chyba z zadowolenia :) takim niskim, pięknym basem :) Oba staruszki zadbane i szczęśliwe.
  16. W sobotę znów widziałam tego pięknego dostojnego staruszka. Lezał sobie wyciągnięty na swoim "łóżku", jednak po raz pierwszy, gdy podeszłam do boksu i go zawołałam, obudził się, wstał i przyczłapał do mnie. Jeszcze do niedawna jak zajeżdżałam do Psanatorium i Szarik spał, to mimo wołania, cmokania - spał. A tu taka zmiana :)
  17. i ja poznałam w sobotę osobiście Lady. Patrząc na początku na jej zdjęcia, myślałam że to jest duża psina, wysoka, masywniejsza. A to się okazała drobniutka, szczuplutka i sięgająca do kolan sunieczka. Jest na żywo jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach i widać, że bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.
  18. [quote name='Penny']Barni i Komcia to super duet. Latają jak wariaty po podwórzu.[/QUOTE] potwierdzam :) W sobotę znów miałam przyjemność odwiedzić Psanatorium i akurat Koma i Barni byli na podwórzu, biegali zadowoleni i szczęśliwi :) Barni od razu przybiega zawsze na głaskanko :) Fajny psiak z niego, widać że szczęśliwy.
  19. stonka - pieluszki kupowałaś czy skądś dostałaś?? jeśli kupowałaś, to dolicz później wszystko do faktury. i dziękujemy Ci za wspaniałą opiekę na Pikulinem :) dzisiaj postaram Ci się przesłać zdjęcia na maila, te o których rozmawiałaś w sobotę z Pyrdką.
  20. Kruszynka jest śliczna, cieszę się że już bezpieczna.
  21. A ja w sobotę widziałam Sidneja i znów jak zwykle na dzień dobry swoim niskim głosem szczekał :) Chłopak o wiele lepiej już wygląda, nabrał trochę ciałka i widać że szczęśliwy jest :)
  22. [quote name='wykrywka']Pierwszy raz zmierzyłam siły na zamiary i ... odmówiłam pomocy :oops:, ale myslałam, że faith35 pociągnie sprawę dalej, zwróci się do IDz lub SOZ a tu nic :shake:. Już piszę do faith35 Pw z prośbą o adres tych ludzi, podęjdę, zobaczę, ocenię. Może będzie można coś zrobić na miejscu, jeżeli nie, to zwrócę się Akrum do Ciebie o oferowaną pomoc. Mam nadzieję, że oferta ciągle aktualna :niewiem:[/QUOTE] tak, póki co nadal aktualna, bo miejsce jeszcze jest, ale jak długo - trudno mi powiedzieć.
  23. przychodzę tu po weekendzie, od piątkowego popołudnia byłam odcięta od netu. Chciałam się zabrać od razu za ogłoszenia, ale widzę że Ewka już zadziałałaś :) I tym razem Ty mnie uprzedziłaś. Jeśli karma się skończyła, to zamawiaj aikowo. Jak brakuje pieniążków, to piszcie. Trzymam mocno kciuki za to by odzew z ogłoszeń był. Szkoda, żeby chłopaki się na dobre zadomowiły i potem znów stres związany ze zmianą miejsca pobytu. aikowo, a czy chłopaki już trochę przytyły, czy nadal pod futerkiem żebra mocno wyczuwalne??
  24. ale cieszą takie wieści :) Fajnie, że Piegusi się udało i w takim fajnym domku jest, domku który się nie poddał wiedząc, jakie mogą być z Piegusią problemy.
  25. udało mi się w końcu edytować post rozliczeniowy, więc go uzupełniłam. przypominam, że rozliczenie prowadzone jest w poście nr 4. sprawdźcie, czy wszystkich wpłaty są odnotowane, czy się nie pomyliłam przy przepisywaniu z zeszyciku :roll:
×
×
  • Create New...