wysłałam wątek Binga do jednego chłopaka, który napisał do mnie na nk wiedzac, że pomagam w adopcjach psiaków, a ze u nas w przytulisku nie ma ON'ka psa, tylko sunia, więc podesłałam mu watek Binga i namiary na Ciebie Tola...
[quote name='ocelot'][CENTER]
I na kwarantannie taką przerażoną piękność...
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1032557.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1032556.jpg[/IMG]
[/CENTER][/QUOTE]
No i się zakochałam :) jaka ona boska :)
Szkoda Moniko, ze Topik nie może z Tobą zamieszkać, to by dopiero chłopak miał raj :)
A może jednak znalazło by się u ciebie miejsce dla Topiczka, co?? hihi
Oj Groszku, czy ty widzisz w co cie ciotka ciapuś chce ubrać? Lepiej uciekaj i szukaj sobie jakiegoś ciemnego kąta w domu, bo jak cie kiedyś dorwie, to wiesz różowe body na pewno cię nie ominie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
[quote name='Figu']Fundacja Maja przejęła szczeniaki, które urodziła w zasypanej śniegiem stodole bezdomna suczka. Suczka i jej szczeniaki były regularnie dokarmiane przez dobre duszyczki, dzięki czemu przeżyły. Teraz szczeniaki znajdują się u mnie.
Przedstawiam całą siódemkę:
Przesliczne maleństwa. Dobrze, ze ktoś je zauważył i dokarmiał.
Balbinko, ty już nam tu figli nie płataj z kaszelkiem, juz dosyć ostatnio smutków przezylismy na wątkach Mobu, Rodi'ego...już nerwy mamy zszargane, więc ty nam zdrowa bądź!!!
Diana na moim allegro miała dwóch obserwatorów, ale nikt się nie odezwał, a szkoda bo na tych nowych zdjęciach widac, że z niej cudowny psiak jest. Dlatego tym bardziej myślę, ze zasługuje na to wyróżnione allegro - może tez jej przyniesie szczęście - tak jak jej małemu chłopakowi? może to takie rodzinne szczęsliwe allegro będzie ??
[quote name='figa33']mam prośbę ,
na kogo zmienić allegro szczeniaczka?[/QUOTE]
a może jak to są szczeniaczki od Diany, to na nią by można podmienić?
Bo u mnie jej allegro już się skończyło, a widziałam na wątku lecznicowych psiaków, że są nowe piekne jej zdjęcia??
tym bardziej, że Mrówcia miała już dużo ogłoszeń w necie wystawionych...
Taki ogłoszenia porozwieszane na mieście, pozostawione w sklepach tez duzo czasami dają...
Tak sobie własnie pomyslałam, ze chyba podrukuje sobie w pracy kolorowe ogłoszenia Mrówci, tekst z ogłoszeń dam i jakies zdjęcia i porozwieszam na mieście u mnie. Zresztą tu często tak ogłaszam psiaki z przytuliska z mojego miasta.
[quote name='Agata,Sonia']Nowe wpłaty:
Agnieszka P. to pewnie jest Akrum - 20zł
Dziękujemy:lol:[/QUOTE]
tak, to ja...jak zwykle zapomniałam podać nick ;)