Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. jestem tego samego zdania, ogłoszenia mogą się już pojawić w interncie, a nawet jeśli ktoś by odpowiedział na ogłoszenie, to gdyby to był prawdziwy kochający go domek, to wzięli by go nawet w czasie leczenia i dokończyli leczenie, albo poczekali kilka tygodni. ja jestem za ogłoszeniami, żeby już je puścić.
  2. i ja zaglądam dziś do Topiczka :) śliczne te zdjęcia - normalnie miód na sercu jak się patrzy na ten jego zadowolony pychol, na te oczka, w których juz nie widać przerażenia, strachu, tylko radość :)
  3. jaka ona jest śliczna :) i jaki radosny pycholek ma :)
  4. Tamarka niedługo już chyba będzie mogła domku szukać ? :)
  5. a ja cię powitam dziś Grosiu :) gdzie te domki?? Grosiu, co jest?
  6. no i może jakieś foteczki aktualne?? żeby był odzew z ogłoszeń, muszą być ładne zdjęcia...:roll:
  7. mam pytanie, mógłby ktoś kto przebywa z Promyczkiem (pewnie Clint) napisać jakiś tekścik do ogłoszeń?? zrobiła bym mu pakiecik, ale ja nic o nim nie wiem, a nie chce pisać czegoś, co się okaże nieprawdą... więc mogę liczyć choć na krótki tekścik??
  8. jej... ale by było fajnie... mam nadzieję,że tym razem się wszystko uda i pomyślnie dla Miki poukłada :)
  9. nikt się nie odzywa z ogłoszeń?? znowu cisza?? mimo, że z takimi fajnymi zdjęciami miał ogłoszenia robione??
  10. [quote name='mshume']Zapisuje, poprosze Akrum o ogłoszenia.[/QUOTE] jestem :) dziś muszę zrobić jeszcze ogłoszenia jednej suni, której obiecałam, ale w weekend nie miałam czasu i potem od razu zabieram się za to maleństwo :)
  11. jak on wypiękniał :) jej aż nie można oczu oderwać od tych zdjęć :)
  12. cześc Zulusek :) jak się miewasz??
  13. jakie śliczne fotki :) ale on wypiękniał i jaki radosny :) widać, że mimo iż przebywał kiedyś w okropnych warunkach, to na szczęście psychikę ma porządku, nie boi się kontaktu z ludźmi, a to najważnieszje :) cieszę się, że uszko też już mu się zaczyna goić :)
  14. co tam Kuba u ciebie? jak się miewasz??
  15. a jak wygląda w ogóle sytuacja z waszymi psiakami?? wiem, że jesteście mega zajęte i na wątku zapanowała cisza... ale czy te z pierwszej strony nadal są w schronie??
  16. jak się mają sprawy naszej pięknej i energicznej Mikusi :)
  17. ładnie, ładnie :) kolejny mikrusik w domku :) I widziałam też na wątku, że Sonia2 poz. 133 dt zmienił się na DS :) więc kolejna dobrocińska bidulka ma już swój domek :)
  18. hahaha, już się powolutku uczy co dobre, co zrobić żeby było mięciutko i cieplutko :)
  19. cześć Kosteczko :) co tam u ciebie ciekawego??
  20. jaka ona jest już śliczniutka :) zupełnie nie ta sama Balbinka :) a ten zadowolony pycholek, jak biegnie z piłeczką - słodkie :)
  21. nadal nic... trzeba by mu ogłoszeń dorobić.
  22. jakie piękne zdjęcia :) widać, że Kapslik zadowolony z nowego miejsca pobytu :)
  23. witaj mała myszko :) widzę, że coraz więcej zaczynasz jeść - to dobry znak :) a kiedy wizyta u weta na pobranie krwi i ogólne oględziny??
×
×
  • Create New...