hotelterier5
Members-
Posts
580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hotelterier5
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
hotelterier5 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dostaje nowy lek, dziekujemy za szybki odzew. Kilka dni temu miał wyrażnie niższy tył, był trochę wolniejszy. LEK zaczął dostawać,kiedy kryzys minął. Teraz jest w świetnej formie i obserwujemy dalej. -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
hotelterier5 replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Martyś pięknie opiekuje się malutkimi suniami od Basi. Pies idealny; grzeczny, towarzyski, czysty i inteligentny, nawet talerze zmyje, nie pali, tylko prawa jazdy nie ma kurcze, może to jest problem? -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
hotelterier5 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Troszkę słabszy Buraj, enargiczny za to wciąż przy przytulaniu, kokosi się i wije i nigdy dosyć. -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
hotelterier5 replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Może gotowane buraki dodawać do karmy? u mnie to stały przysmak, skuteczny. Podajcie proszę adres, to może uda mi się podrzucić trochę josery... -
pamiętamy, pamiętamy, dzisiaj świątecznie i słonecznie
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
hotelterier5 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
BAJO moi drodzy to bardzo inteligentny gość. Na pierwszy rzut oka nadruchliwy, więc reszta cech umyka. Ale ten pies zwykle ma plan, no i ZMYSŁ TECHNICZNY. Wie gdzie przycisnąć, co popchnąć, aby zadziałało! -
Dexter nie lubi fryzjerów. Jest bardzo wrazliwy. Czesany był na raty. Po trochę wycinamy futro zwykłymi nożyczkami, bo z innym sprzętem nie ma mowy. Ucieka jak tylko usłyszy że coś się szykuje.
-
Musimy podpytać Basieńkę jak to robi, bo u niej z adopcjami aż furczy, tylko szkoda, że dochodzi jeszcze więcej nowych psiaków w potrzebie.
- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
hotelterier5 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaraz się dowiem -
Krysia rozrusza każdego psiego leniucha, specjalistka w hotelu od fitnessu.
- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
hotelterier5 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niski chód Barniego może być po prostu wynikiem postępującej spondylozy. Już przy pierwszej wizycie u weta w lutym 2010 była o tym mowa. Barni wtedy się rozruszał i długo poruszał się jak zdrowy. Teraz jednak po mału kręgosłup zaczyna o sobie przypominać. Wtedy wet nie zrobił zdjęć, bo stwierdził, że to widać bez prześwietlania. Barni zachowuje się jak szczeniak, więc na jakiś czas zapomnieliśmy o tej diagnozie. Czy zamówić suplementy, czy można liczyć na przesyłkę dla Barnisia?