Jump to content
Dogomania

hotelterier5

Members
  • Posts

    580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hotelterier5

  1. Dostaje nowy lek, dziekujemy za szybki odzew. Kilka dni temu miał wyrażnie niższy tył, był trochę wolniejszy. LEK zaczął dostawać,kiedy kryzys minął. Teraz jest w świetnej formie i obserwujemy dalej.
  2. Jeżeli Szopek przeprowadzi się z nami, to bedzie w Wielkopolsce pod Poznaniem. Podobno lepsze miejsce do szukania domów. Skóra Szopka znowu bardzo wymagająca, na szczęście nie drapie się szczególnie. Hexoderm to jego drugie imię, słyszy tą nazwę tak często jak własne imię.
  3. Martyś pięknie opiekuje się malutkimi suniami od Basi. Pies idealny; grzeczny, towarzyski, czysty i inteligentny, nawet talerze zmyje, nie pali, tylko prawa jazdy nie ma kurcze, może to jest problem?
  4. KOTY Nerusiowi wychodzą bokiem, gdyby wiedział, to pewnie by je pokochał.
  5. Troszkę słabszy Buraj, enargiczny za to wciąż przy przytulaniu, kokosi się i wije i nigdy dosyć.
  6. Może gotowane buraki dodawać do karmy? u mnie to stały przysmak, skuteczny. Podajcie proszę adres, to może uda mi się podrzucić trochę josery...
  7. Sympatycznie tu u Was, piszę z Podkarpacia, a w sierpniu będę prawie sąsiadką. W sprawie ogłoszeń pognebię trochę znajomych.
  8. Myślimy często o Pręgolku, o takim psiaku się nie zapomina, pozdrowienia od całej naszej hotelowej rodzinki.
  9. Nerusia najwyższy czas doszczepić po tych wszystkich przejściach. Jest teraz w świetnej kondycji.POstaram się załatwić szczepienie do wtorku.
  10. pamiętamy, pamiętamy, dzisiaj świątecznie i słonecznie
  11. BAJO moi drodzy to bardzo inteligentny gość. Na pierwszy rzut oka nadruchliwy, więc reszta cech umyka. Ale ten pies zwykle ma plan, no i ZMYSŁ TECHNICZNY. Wie gdzie przycisnąć, co popchnąć, aby zadziałało!
  12. Karma doszła w poniedziałek, dziękujemy. Lennon czuje się świetnie, ale 2 razy w kosmiczne upały nie miał ochoty wychodzić ze swojego pokoiku na spacer, wtedy ryje nochalem głębokie tunele na swoim wybiegu i oczywiscie wyleguje się w chłodnym piasku.
  13. jest wpłata 878zł za kieleckie psiaki z 30.05, ale zmylił mnie błędnie wpisany marcowy numer faktury;5/03/2011 Dziekuję za przelew.
  14. Dexter nie lubi fryzjerów. Jest bardzo wrazliwy. Czesany był na raty. Po trochę wycinamy futro zwykłymi nożyczkami, bo z innym sprzętem nie ma mowy. Ucieka jak tylko usłyszy że coś się szykuje.
  15. Musimy podpytać Basieńkę jak to robi, bo u niej z adopcjami aż furczy, tylko szkoda, że dochodzi jeszcze więcej nowych psiaków w potrzebie.
  16. ok, tylko za kwiecień i maj piniondzory jeszcze nie dotarły. Wpłaty od wolontariuszek bezpośrednie do hotelu 1000zł od stycznia rozliczone i odjęte od faktur .
  17. na razie nici z wyjazdu do Warszawy, chyba, że ktoś moze karmę Lennona podrzucić do Kielc?
  18. Krysia rozrusza każdego psiego leniucha, specjalistka w hotelu od fitnessu.
  19. Szopek i Hera to para największych hotelowych zazdrośników. Nikt nie jest w stanie zaspokoić ich w głaskaniu, najlepiej byłoby 24h na dobę.
  20. Hera po przejściach nie ma swojego wątku, może Pani Ewo, będzie kiedyś możliwość pokazania tego wątku Joli, wybawczyni HERY?
  21. Niski chód Barniego może być po prostu wynikiem postępującej spondylozy. Już przy pierwszej wizycie u weta w lutym 2010 była o tym mowa. Barni wtedy się rozruszał i długo poruszał się jak zdrowy. Teraz jednak po mału kręgosłup zaczyna o sobie przypominać. Wtedy wet nie zrobił zdjęć, bo stwierdził, że to widać bez prześwietlania. Barni zachowuje się jak szczeniak, więc na jakiś czas zapomnieliśmy o tej diagnozie. Czy zamówić suplementy, czy można liczyć na przesyłkę dla Barnisia?
  22. Ze starszymi trzeba przetestować, a ja potwierdzam wpłatę 315zł od Basi na Rokiego/Ganzesa.
×
×
  • Create New...