hotelterier5
Members-
Posts
580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hotelterier5
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
hotelterier5 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Może ogłaszać Baja jako kumpla do włamów, bo otworzy każde drzwi w ułamek sekundy no i z każdej strony. -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Grubciowa nadpłata, czyli 20 dni pobytu zostanie dla Lennona, czy macie może inne plany? W razie potrzeby jestem pod telefonem. -
Fanta - suka stróżująca - dla odpowiedzialnej osoby!!
hotelterier5 replied to Luzia's topic in Już w nowym domu
Fanta jest u nas pierwszym adopcyjnym gościem, więc musi mieć wyjatkowo. W hotelu już 2 lata i 1 zainteresowana kobita, która chciała, żeby sunię zapakować w karton, zafoliować i przesłać do niej. No to popieścimy ją chociaż... -
Telefonów do Dexterka troszkę było, ale zero konkretów. Wszyscy spodziewali się, że psiak mieszka w bloku obok na ŚLĄSKU i można go za chwilę zobaczyć. Pomoc nasza w transporcie nikogo nie zachęciła. A teraz telefony milczą.
-
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
hotelterier5 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
No i się poprawia Franio, stabilizuje się w poprawnym zachowaniu wobec towarzyszy, oby nie zapeszyć. -
Szczeniaczek - prezent dla dziecka równa się tragiczny koniec!!
hotelterier5 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
tylko ze szczepieniami jeszcze chwila i po kolei... -
Szopek od dłuższego czasu dobrze reaguje na zwykłą karmę josery, więc jest szansa, że nie będzie potrzebował specjalistycznej karmy. Kąpiemy go jeśli wyczuć można na skórze strupki, coraz rzadziej. Uszy ciągle pelne żółtego łoju - często czyścimy i nie bolą go tak jak kiedyś. trzymamy kciuki za super dom
-
Szczeniaczek - prezent dla dziecka równa się tragiczny koniec!!
hotelterier5 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Znalazlam w końcu klub Radarka, więc melduję, że dochodzi psychicznie i fizycznie do normy.Został odrobaczony, drugi raz dostanie za tydzień, troszkę już utył, ma wielki apetyt. Psiak sie zadomowił, ładnie wraca do swojej kwatery. Najbardziej polubil chyba Kolę sunię beagla, mają wspólne biegania. Jeszcze trochę musi wyluzować, ale postępy ogromne.. -
Dzisiaj Mocuś odwiedził Mielec i pana doktora. Zostal zaszczepiony p/wściekliznie. Ładnie chodził na smyczy, grzecznie czekał wśrod bandy kotów na swoją kolej. Niestety na koniec rzucił się na owczarka niem. Na szczęście liczylam się z tym, no i obaj mieli kagańce. Wyjazd potraktowalam jako taki test. Więc w mieście także z daleka od psów, a dla wszystkich ludzi przemiły.No i w samochodzie grzeczny.
-
Z tą kąpielą to nie taka prosta sprawa, niestety; bo Neruś boi się wody. Ucieka nawet, kiedy nalewa się wodę z kranu do miski. Trzeba pogłówkować trochę, a pogoda ma się zepsuć...Trzeba go oswoić z psią łazienką. Na zewnątrz będzie jeszcze trudniej. Jeszcze jedna sprawa; mimo swietnego nastroju psiaka, zauważyliśmy, że od czasu do czasu zwraca pokarm. wet twierdzi, że przydałyby się podstawowe badania. Chcialam teraz go zaszczepić , bo przyjechał tylko ze szczep p.wściekliżnie, ale wet radzi poczekać. odrobaczymy go jeszcze, bo w książeczce nie ma wpisu.Pan doktor z Sanoka telefonicznie potwierdzał odrobaczanie, ale zeby bylo skuteczne damy powtorkę lepszych srodkow( drontal+ lub dehinel) pozdrowionka
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
hotelterier5 replied to red's topic in Już w nowym domu
Do hotelu na razie nikt nie wydzwaniał, czekamy... -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
hotelterier5 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Acha, jeżeli był szew, to Bruno sobie sciągnął. Jest jeszcze ranka, pryskamy alusprejem, nie wygląda grożnie. -
Dora ma swój prawdziwy dom w Bielsku-Białej!
hotelterier5 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Dora jest bardzo inteligentną sunią, bardzo szybko nauczyla się imion psiakow z którymi ma kontakt. Na wolanie np 'Szopen" biegnie po niego pierwsza, zanim SZopek zorientuje się o co chodzi. Na szkolenie brakuje czasu, ale ona zaraz będzie znała tabliczkę mnożenia chyba -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
hotelterier5 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Bruno ma już wielu przyjaciół. Najlepsza przyjacółka to nasza znajdka Krysia. Postaram się szybko o zdjęcia. Krysia jest młodziutka, więc rozrusza Bruna. Na razie reszta kumpli to emeryci i renciści-najbezpieczniej z nimi. Za karmę na razie wystarczy 40 zł /MC. Jak się skończy schroniskowa dam znać, żeby płacić więcej. Lizaki od Bruna. -
Dora ma swój prawdziwy dom w Bielsku-Białej!
hotelterier5 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Jeżeli sterylka, to po świętach, teraz nie dam rady. Chyba, że jednak poczekać na cieczkę? -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
hotelterier5 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Franiu to faktycznie urodzony jedynak, nawet Krysię trzeba było ewakuować. A dla ludzkiego rodzaju taki słodziutki... -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i stało się- zgasł w nocy o 23 godzinie. Do konca mieliśmy nadzieję, mimo wieku Grubcia, że jeszcze dojdzie do siebie, bo kilka dni temu zauważyliśmy, że guz prawie zupełnie się wchłonął. Na szczęście jeszcze się nacieszył wiosną; słońcem, spacerami i zieloną trawą... -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
hotelterier5 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ostatnio Buraj trochę był markotny przez problemy jelitowe, wczoraj zaczął wracać do normy. Do karmy dodajemy suszone buraczki od obcojęzycznych wolontariuszy. Od ok 2 mcy więcej śpi. -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
hotelterier5 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grubcio zaskakuje nas codziennie. Wygrzewa się na słoncu całymi dniami, aktualnie sam wstaje na swoje łapiny. -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
hotelterier5 replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Ok 45 może mieć. odchudzenie Koni to nie taka prosta sprawa. Pisałam o tym wczesniej. Na zewnątrz jest bardzo wrazliwa na wszelkie dżwięki. przerywa zabawę i wraca pod drzwi. Teraz jest znowu coraz lepiej, ale powoli. Może dom stały będzie dla niej przełomem jak w przypadku Olka.