Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Operacja już spłacona z moim bazarkiem,a te rehabilitacje toż to grosze zostały -jak dla nas cioteczki.Mysza2-KOBIETO SŁABEJ WIARY:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,do kąta cię zaraz postawię:eviltong::eviltong::eviltong:!!!
  2. [quote name='Kapsel']Kochane cioteczki Moje Najdroższe. [B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Operacja kosztowała 1585 zł. [/B]Operacja była po kosztach [B]Dziś u weta 90 zł.[/B] były antybiotyki, kroplówki, lekarstwa. Pablusia czeka koszt tej surowicy około 500 zł i rehabilitacja i basen. Cioteczki daliśmy radę???? Ada stale mówiła damy radę!!! I tak się stało!!! :-):-):-):-):-) [SIZE=3]Wszystkim, ale to wszystkim dziękujemy serdecznie za pomoc dla Pablusia :buzi::buzi::buzi::iloveyou::iloveyou::iloveyou::Rose::Rose::Rose:[/SIZE][/QUOTE] :eviltong::eviltong::eviltong:A mówiłam,mówiłam-Ada wam prawdę powie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  3. Oby więcej takich aniołków,a nie będzie boksiów w schroniskach :)
  4. Moja staruszka na każdą sukę tak reagowała,jednak koleżanki na spacerach miały też suczki,a nie chciałam psa wiecznie izolować.Na początku było tak,że wychodziłam z psem na smyczy,jak tylko próbowała się rzucić to kaganiec na mordce z tekstem zły pies czy coś takiego,jak się uspokoiła to ściągałam i tak w kółko,po kilku razach zrozumiała i nie trzeba było zakładać kagańca,po miesiącu tzw. przyzwyczajania do suni zostały puszczone ze smyczy i się razem bawiły.Po następnym miesiącu najlepsze kumpelki.Niestety wytrwałość i dużo czasu potrzeba.
  5. Ja nic nie brałam,też jest w miarę ok,najgorsze jak z rana 3 godzinki w urzędzie pracy spędziłam do rejestracji,bo od 3 stycznia oficjalnie bezrobotna jestem,a kibelka tam żadnego,a jelitka dalej harcują,ale dreszczy już nie ma,niedobrze też już nie jest,przespałam całe 7 godzin,co u mnie od kilku miesięcy się nie zdarzyło.Także dziś sobie smektę na pewno zapodam,rodzinka chce jechać jutro do Gryfina na basen,ale sobie chyba odpuszczę :(
  6. Ja też już jestem.Czy on nie toleruje psów,czy suki także atakuje,bo to bardzo ważne?Może jakiś domek z suczką się znajdzie!!!
  7. Nie dziwię się,jak bym ja ją znalazła,to bym nawet nie ogłaszała.Hihihi,jeszcze 10 lat temu jak moja sunia się oszczeniła,to było 11 małych,mówię do męża co zrobimy jak nie pójdą wszystkie,a on to zostaną z nami-hahaha-na szczęście wszystkie znalazły domki,a nawet jeszcze dzwonili jak już nie było,a przesiew też robiłam i byle komu nie dałam.
  8. Heciu chodzi chyba o tego z tatuażem,co wątek na boksery.pun.pl zakładałam!Tak Kapselku?
  9. Boziu Pablitko nasz kochany-trzymaj się,teraz to już z dnia na dzień będzie coraz lepiej tylko.
  10. Widzę,że nie ja jedna dzisiaj zdycham,u mnie jelitka też harcują,a do tego dreszcze i niedobrze.Też przespałam pół dnia,co wcale nie pomogło.Łączę się z tobą w bólu some. Szkoda,że Kirunia taka strachliwa,następnym razem przed sylwestrem trzeba jej będzie jakieś zamulacze podać.Super,że w końcu otwiera się na ludzi.
  11. Niestety dzisiaj mi się nie udało,od południa zdycham na jakąś grypę jelitową-po prostu poszłam ją przespać i dopiero wstałam.Dalej mi niedobrze.Jutro zadzwonię,tak właśnie chciałam się spytać blacky764
  12. To czekamy do 20.00,nie mamy innego wyjścia :(:(:(
  13. Ja miałam boscha,jest ok,ale moim zdaniem brit lepszy,Na pewno moja ruda chętniej ją je.A składy maja podobne i w podobnej cenie.Ostatnio zakupiłam na allegro 15kg+2kg gratis za 99zł-przesyłka gratis też,płacę przy odbiorze 99zł. Tu masz promocję 2x15kg za 159zł-przesyłka darmowa bez względu na to jaką wybierzesz płatność.Sprzedawca na allegro też z krakvet: [URL]http://allegro.pl/brit-adult-2x15kg-dostawa-i1388124276.html[/URL]
  14. Bardzo się cieszymy z tak dobrych wieści.A jak tam u dziewuch z wagą,na pewno przybrały,ale nie pochwaliłaś się ile?
  15. Czy to trzeba w tym linku zgłosić powtórnie hotelik Danusi,czy głosować na krakvecie od razu? allegro cegiełkowe nie działa,przynajmniej mi ten link nie wchodzi???
  16. I już trochę zmęczone śpiochy :):):) [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images50.fotosik.pl/501/97250e3070b6e776med.jpg[/img][/url] I z drugim szwagierkiem: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/336/3c4d1fdcffb594d9med.jpg[/img][/url] Jeszcze trochę moich zdjęć z Nikitką.Buziaczki: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/481/2b979081ecb17ed3med.jpg[/img][/url] Śpioszek kochany,jakoś 5 nad ranem,oczy już nie te: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/500/8c2d69a3e960f58dmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/336/908b27b3b574b84bmed.jpg[/img][/url]
  17. Nikita całą imprezę czatowała tylko jak wstaję z fotela,no bo to niby męża,ale większość czasu spędza na nim ona: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/495/86759f099481958bmed.jpg[/img][/url] Tu kłóci się ze szwagierkiem o miejsce :):):) [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/335/c33a57bf1971200emed.jpg[/img][/url] Przytulanki: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/500/33575154c09b0685med.jpg[/img][/url] Cielaczek na kolankach: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/495/3f4580e1c919f336med.jpg[/img][/url] Niebezpieczny pies: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/500/ef8bb5b83ffae6d7med.jpg[/img][/url]
  18. To jeszcze najnowsze Sylwestrowe-z całą rodzinką,bo samych jakoś nie ma,bo to przylepa i nakolannik: Tu z Kordiankiem-moim siostrzeńcem i średnią córką Elizą,Nikita wiecznie go lizała po buźce,żeby nic na bluzeczkę nie skapnęło: [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/494/5a086c2ded6dcc28med.jpg[/img][/url] No i nie skapnęło hihihi. [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/501/d511e33c71d718e5med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/495/83a6906b815436famed.jpg[/img][/url] No i w końcu mam sesję z Nikitą :) : [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/501/60b64706fe71147dmed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/500/5c86cfe387cdbb56med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/335/511523e9b921f8aemed.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/501/f19ed0b6702e37bbmed.jpg[/img][/url]
  19. Mail całkiem całkiem,też mi się podoba,super,że już papiery u ciebie.I jeszcze podpytam o karmę,bo muszę na allegro wystawić komentarz i muszę na 100% wiedzieć czy karma doszła?
  20. Super,a skąd babka jest.Mam nadzieję,że się uda.Dostałaś książeczkę z plakatami,bo dalej nie wiem?
  21. No widzisz,nie jednego psa tak znalazłam.Wzrokowiec ze mnie.Kombinujemy jak go wyciągnąć i na kogo.
  22. Szczeniak to chłopiec urodzony 9 listopada. Wiadomo jak to szczeniak-wesoły, jak nie śpi to gania i bawi się byle czym. Jego mama jest średniej wielkości. W razie pytań dzwonić Do Izy:888816843 Dropsik został adoptowany do domku z ogrodem-będzie mieszkał w Dąbiu!!! Kocurek do adopcji.Jest po amputacji ogona(znaleziony z gnijącym ogonkiem).Więcej informacji u Izy:888-816-843 Są dwie suczki,biało czarna i czarna.Są typowymi beztroskimi szczeniakami, bardzo spragnionymi kontaktu z człowiekiem. Nigdy nie odmawiają pieszczot, są wpatrzone w człowieka.Jak przystało na szczeniaczki są radosne i energiczne. Spędzają czas na zabawie, jedzeniu i spaniu. Potrzebują tylko kogoś u swojego boku, z kim będą mogły spędzić resztę swoich dni.Mają po 5 tygodni,ich mamą jest naprawdę maciupka sunia w typie jamniczka,ojciec NN. Iza:888-816-843 Nadal do adopcji 06.01.2011-czarna sunia poszła do adopcji do znajomej naszej wolontariuszki :)
  23. Została znaleziona suczka w różowej obroży.Znaleziona 29 grudnia w okolicach ul:Wyszyńskiego w Policach.Sunia jest bardzo wystraszona całą sytuacją,więc trudno jej zrobić ładne zdjęcie.Suńka jest bardzo młoda,ma igiełki zamiast ząbków,czyli jakieś 6-8 miesięcy,jest wielkości jamnika. Obecnie znajduje się u naszej wolontariuszki w domu tymczasowym,oto jej zdjęcia: Dzwonić do mnie:Ada-502-350-461 lub do Basi,u której jest suczka:784-470-632
×
×
  • Create New...