Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. W sobotę byłam z dzieciakami u koleżanki n odstresowywanku:drink1::eviltong::eviltong::eviltong: Nikusia również się odstresowywała z nami:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/836/4c2775902bb814damed.jpg[/IMG][/URL] A przy okazji zajrzyjcie na bazarek fotograficzny,może my się spodobamy akurat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29/page6[/url]
  2. Zgłoszono nam sunię błąkającą się po Policach,zamieszkuje w klatce na Odrzańskiej 23,jest prawdopodobnie po cieczce,nie wiadomo czy nie zaciążyła.Sunia jest łagodna,spokojna,widać na szi,że nosiła obrożę,bo ma powycieraną sierść na szyi.Jeżeli ktoś sunię rozpoznaje to prosimy o kontakt 888-816-843 Z powodu braku dotacji od gminy w tym roku,od stycznia nie mamy żadnych pieniędzy na leczenie,przetrzymywanie i karmienie zwierzaków,chyba,że same coś wykąbinujemy,więc nie możemy się sunią zająć.
  3. A tu kolejny bazarek dla Kinia: http://www.dogomania.pl/threads/207176-ZAPRASZAM!!!-bazar-na-boksia-z-niedow%C5%82adem-KINGa-do-15.05.?p=16812842#post16812842
  4. [quote name='olly']AAAAAA!!! w czwartek wyciągamy cewniczek, żeby sprawdzić, czy Kinio odzyskał czucie, żeby sam siusiał!! Trzymajcie kciuki!!! A teraz tak ode mnie: dziękuję Wam wszystkim za wsparcie :) dziękuję, dziękuję, dziękuję :)[/QUOTE] Kochana to my tobie powinnyśmy dziękować za wszystko co robisz dla Kinga i innych boksiów :)
  5. Pieniążki poszły na twoje konto,wpisz w rozliczenie i daj znać jak będą :) Pozdrowionka :)
  6. Mogę już przesłać pieniążki na LUcy z bazarku,rzeczy były od dominikabankert,teraz gdy ma domek,nie wiem gdzie pieniążki przesłać.Dziewczyny decydujcie,jest 258,80zł!!!!
  7. Zapisuję,pomogę w miarę możliwości .Biedactwo :(
  8. Andegawenka ufundowała mi z Nikitą udział w bazarku fotograficznym,pieniążki chciałybyśmy przekazać Kingowi,oczywiście jak się uda wygrać-zapraszam do głosowania,my mamy numerek 7: http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29/page6
  9. Zapraszam na głosowanie na bazarek fotograficzny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29/page6[/url] Może komuś spodoba się mój rudzielec,który reprezentuje sos boksery,pieniążki pójdą na Kinga z niedowładem,ale każdy ma wolny wybór :)
  10. Ok,dobra zaraz robię przelewik,a może wspomożemy fundację-głosujcie na NIkitę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29/page6[/url] pieniążki poszłyby na Kinga pod ich opieką :)
  11. Dziewczyny-bazarek fotograficzny,głosujcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29/page6[/url]
  12. [quote name='tu_ania_tu']to pewnie jakieś nieścisłość. Trzymam kciuki za chłopaka i za dotychczasowych właścicieli, zeby wytrzymali do chwili znalezienia domu[/QUOTE] Właścicielka psiaka napisała do mnie na gg: [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]sledze watek i ktos napisal ze jest jakas niescislosc ze szczeppieniami juz wyjasniam jak gabor do nas trafil bylo krucho z kasa i zaszczepilismy go na parwowiroze i nosowke a ze nie mial stycznosci z innymi zwierzetami nie uciekal tak zeby wracal np na drugi dzien to szczepienie na wscieklizne odkladalismy to na "pozniej" jesli to przyszly wlasciciel nie bedzie chcial go zaadoptowac przed szczepieniem jak najbardziej zalatwie to wiec z tym nie bedzie problemu[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
  13. [quote name='olly']http://www.youtube.com/watch?v=dmLylrF32bM http://www.youtube.com/watch?v=8aI2J9jWefA Poryczałam się znowu.Jak on już pędzi na tym wózku,jaki żywy,jaki szczęśliwy :):):)
  14. [B]Kolejne wiadomości na temat psa od jego właścicielki: [/B][QUOTE]Gabor mieszka w domku, ale mysle ze w mieszkaniu tez by mogl, czas spedza i w domu i na dworzu, jak w domu to z reguly spi;). Ksiazeczke mial, ale zjadl;) (zostawilam kiedys na wierzchu) mial szczepienia podstawowe i regularne odrobaczanie ostatnie miesiac temu, nie mial szczepienia przeciwko wsciekliznie. W domu sie nie zalatwia nawet jesli zostaje bardzo dlugo, ale nigdy nie zostawal dluzej niz 4 godziny. Z jedzeniem jest gorzej, otoz je tylko sucha karme. Po puszce czy gotowanej kaszy z warzywami i miesem ma rewolucje zoladkowe (biegunka na calego), po makaronie tez nie ciekawie mniej ale tez. Jak dostawal jedzenie "ludzkie" puszczal straszne smierdziele;P Lubi przysmaki dla psow , ale to tez zalezy czy ma dzien, ale najbardziej przepada za scieganmi wedzonymi czy jakos tak. Nie bawi sie zabawakami tzn. nie lezy i je gryzie. Lubi jak mu sie rzuca pilke ale jej nie przynosi tzn. przyniesie ale chce zeby mu ja odebrac i znowu rzucic, lubi tez jak sie kopie mu pilke do nogi wtedy tez sie wlacza do gry. Kradnie jedzenie ze stolu pod nasza nieobecnosc a jak sie wejdzie do pokoju to wie ze zle zrobil bo wieje rozradowany na dwor;P Umie sobie otworzyc drzwi (otwierane na zewnatrz i do wewnatrz) Jak jest goraco na dworzu to kopie dziury w ziemi i sie chlodzi. lubi latem zabawy z woda my go polewalismy woda ze szlaufa to mial ucieche na calego. Nie wiem jak do obcego bedzie sie zachowywal, ale np. jak mi bylo smutno albo plakalam to przychodzil i lizal mnie po buzi albo kladl glowe na kolanach. Jego slaboscia sa slodycze pod kazda postacia lody,czekolada galaretka no wszystko. Bardzo lubi owoce najbardziej banany, ale zje wszystkie. Lubi tez wazywa, czy na surowo to nie wiem ja mu dawalam zawsze ugotowane np. z zupy. Nie lubi kapieli, stoi w wannie spokojnie ale "modli" sie zeby szybko bylo po wszystkim:) Po dzisiejszej jezdzie chyba moge stwierdzic, ze ma chorobe lokomocyjna (wczoraj tez jechal nic sie nie stalo ale na wszelki wypadek dalam mu aviomarin). W samochodzie to roznieraz jest spokojny a raz szaleje zawlaszcza jak ktos idzie albo widzi psa. Co do stanu zdrowia to u weta byl tylko dwa razy, na szczepieniach i jak mu sie zlamal paznokiec. nigdy nie chorowal nie mial kaszlu czy kataru. Oczy nigdy nie ropialy. [/QUOTE]
  15. Diana coś nie może wkleić odpowiedzi,więc poprosiła mnie : [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Arial]Wiem, ze macie sporo boxerków w potrzebie ale w tym wypadku chcemy uniknąć nieszczęścia a dokładniej pogryzienia kogoś np. gości albo babci, która zostaje z dziećmi w domu i już boi się psa. Najgorsze jeśli do starszego dziecka przyjdą koledzy a pies zacznie bronić pozostałych dzieci. Przy 3 dzieci nietrudno o jakieś niedopatrzenie a z takim psem należy po pierwsze pracować - na co nie ma czasu a po drugie mieć oczy naokoło głowy. Nie chciałam zostawiać właścicieli z tym problemem ani namawiać na szkolenie , ponieważ rozmawialiśmy o całej sytuacji i na prawdę to jest najlepsze wyjście - nowy dom. Państwo nie kupili sobie pieska pod wpływem nieprzemyślanej zachcianki ale przygarnęli przybłędę, którym po prostu zaopiekowali się dłuższy czas myśląc, że dostosowuje się sam do warunków jakie mają. Teraz na świat przyszło kolejne dziecko i w tym wypadku na prawdę trudno wybierać - bezpieczeństwo rodziny czy pies. Myślę, że Państwo podjęli właściwą decyzję i znajdzie się dom dla przystojniaka. Ktoś, kto adoptuje psiaka musi się liczyć z długimi spacerami w różnorodne miejsca do ludzi, psów i innych zwierząt. Widząc jak pies z radością skakał w ramiona swojej aktualnej właścicielki, wierzę, że tak samo przywiąże się do nowego właściciela, tylko potrzeba czasu. Nie wygląda mi on na psa skrzywionego psychicznie a jedynie na typowo nie zsocjalizowanego - niestety tak jak pisałam wcześniej trudno mi coś więcej napisać bo za krótko psiaka obserwowałam. Nie mam pojęcia jak wygląda faktycznie obrona dzieci czy posesji. Trzymam kciuki za udaną adopcję i oczywiście będę śledziła wątek;)[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
  16. Zaraz zrobię przelewik na TTB z bazarku wyszło [B]57zł-zawsze coś :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205522-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-WI%C4%98KSZO%C5%9A%C4%86-OPCJI-KUP-TERAZ-USTALASZ-SOBIE-SAM-na-TTB-Szczecin[/url] Marta jak dojdą to potwierdzisz na wątku bazarkowym :) [/B]
  17. Wymiana cewniczka u weta,jak on spokojniutko leży :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/785/a94a1c7aa2c26b55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/818/fbe18a262095fa4amed.jpg[/IMG][/URL] Takich zdjęć bardziej szczegółowych z wymiany nie będę wstawiać,bo jeszcze się nam chłopak zarumieni ;):D
  18. Zabawa w domku :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/838/1421411ce6d7fe1bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/830/5fc08a4d923c69d4med.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu:Spanko:loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/830/528410e04923ebb3med.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze na spacerku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/830/eb5069815c6fd9cdmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. A tu kilka nowych zdjęć KINGa: Ze spacerku nad wodą :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/830/c88662ad0a60e076.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/790/497e90ed925c07c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/639/aac5f2f318023864.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/790/7335077a9c877f4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/837/96bf6e4661dca0ce.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='MusliStracciatella']Z dzisiejszego spotkania , rozmowy i obserwacji psa moge tylko powiedziec, że pies rokuje bardzo dobrze jesli chodzi o zachowanie . Nie próbował mnie gryżc nawet przy głaskaniu , jednak Panstwo zwrocili uwagę, że terenu pilnuje bardzo , jak równiez dzieci, wiec więcej na pewno widac by było na miejscu, w domu , ogrodzie. Pies prowadzany przy innych psach napinał się i szykował do ataku. Suka, która mu odburkneła byla na tyle skuteczna, że sie uspokoił w stosunku do niej a nawet, wyciszył ogólnie w stosunku do pozostalych psów. Oczywiscie spotkanie było na obcym dla niego terenie, na smyczy i w kagańcu bo w tym czasie mielismy normalnie szkolenie ale w momencie, kiedy tylko startował do psa wystarczyła krótka korekta smycza i krótkie "nie" a pies rezygnował z ataku . Interesował sie wszystkim, wiec myslę, że te liczne bodżce mogły powodowac, że te ataki nie były takie jak opisywali własciciele. Bardzo ciekawski i kontaktowy, widac, że dużo mozna mu zaoferowac, tylko trzeba miec czas. Szczególnie potrzebna mu socjalizacja miedzy ludzmi i psami a tego nie mogą zapewnic mu aktualni właściciele. Państwo mieszkaja w Gryfinie i nie stac ich na szkolenie ani na dojazdy nie mówiac o czasie, ponieważ maja 3 dzieci i to najmłodsze w wieku 4 mies.[/QUOTE] Dziękuję Diano za opis psiaka :)
  21. [quote name='olly']Czyli możemy go wrzucać na stronkę?? A dałoby rade skombinować foto, żeby morduche było widać z przodu??[/QUOTE] Mam maila do tej pani,więc napiszę jej :)
  22. [quote name='ageralion']Przepiekny charakterny boksio... to co tekst i ogloszonka?[/QUOTE] Czekam jeszcze co Diana mi o nim napisze,żeby było wiadomo do kogo ona by go dała :)
  23. Bokser dominator potrzebuje nowego domku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207014-Bokser-quot-dominator-quot-Gryfino-szuka-domku[/url]!!!
  24. Ola zapraszam na wątek boksia dominatora :) i innych też,nie mam na niego pomysłu:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/207014-Bokser-quot-dominator-quot-Gryfino-szuka-domku[/url]!!!
  25. Dostałam dziś o 9.00 rano telefon od Diany z "Psiej Farmy" ze Szczecina,że ma ciężki orzech do zgryzienia,nad którym trzeba popracować,niestety właściciele obecni nie dają sobie z nim rady i szukają mu nowego domku. Maila otrzymałam od właścicielki ze zdjęciami psiaka,poprosiłam też ją,żeby coś o nim napisała,mali był właśnie zatytułowany boxer "dominator":
×
×
  • Create New...