-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Ozzy przy niej wygląda na jeszcze potężniejszego,a sunia przecudna.Tak jak zawsze bardzo podobały mi się rude i takie właśnie mam od 13 lat,tak zakochałam się w tym pięknym pręgowanym pysiu:loveu::loveu::loveu: Moja ruda też ma swojego amanta,z którym takie buziaki odchodzą/na marginesie napiszę,że niejednego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
tatankas replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale super zgraja,ja też tak kcem,tylko domek muszę wybudować ;) -
[quote name='Nutusia'][COLOR=purple]Została w niej tylko jeszcze jedna mała bariera... W niedzielę przyjechali do nas znajomi (w sumie sztuk 5) i przy takiej liczbie nieznajomych, Frania jednak traci poczucie pewności. Niby się interesuje kto przyszedł i po co, ale pogłaskać się nie da. Dopiero po chwili, gdy usiedli, ostrożnie podchodziła do każdego po kolei i się przedstawiała. Do ludzi, którzy bywają u nas częściej jest już w pełni ufna i cieszy się z każdych przybyłych rąk do miziania. [/COLOR][/QUOTE] Ty się nie przejmuj,moja jest taka nadal,a mam ją u siebie od szczeniaka,czyli już jakieś 1,5 roku,co ona musiała przez te pierwsze 2 miesiące życia przejść,to sobie nawet nie wyobrażam,że tak w niej utkwiło.Na nieszczęście ze strachu obszczekuje wszystkich,co dodatkowo ludzi zniechęca do niej.Ale faktycznie jak już kogoś dobrze pozna to precelków i miziania nie ma końca :)
-
Sunia Została wysterylizowana i prawdopodobnie w środę pojedzie na adopcję do Niemiec,tak samo jak Foksiu: A wczoraj mieliśmy interwencję w sprawie tego psiaka: Adoptowany ze schroniska,właściciela okazało się,że Iza-nasz pani prezes zna,jest po kursie inspektora tozu, jak do pracy idzie to pewnie niszczy i dlatego do rodziców go prowadzi na ten czas.Pies wygląda dobrze,niestety na czas pracy,jak jest u rodziców to pies załatwia się w domu,nie ma misek z piciem czy jedzeniem.Babka jest niewstająca z łóżka,a ojciec bardzo lubi popić.Jak tylko dowiemy się o adres i telefon właściciela to będziemy z nim gadać i ustalać co dalej,bo dłużej tak nie może być.
-
[quote name='Enigma79']Dziewczynki, przepraszam za offa. Gdyby któraś z Was wiedziała, w której aptece lub lecznicy w Szczecinie można zakupić preparat [COLOR=red]FIBS[/COLOR], dajcie mi proszę znać !!! ODWDZIĘCZĘ SIĘ ! Zaprzestano produkcji tego wspomagającego leczenie oczu lekarstwa :( (dostępny na Ukrainie)[/QUOTE] A ja podpytam w Policach :) Mam koleżankę,która jest z Białorusi,jej brat jeździ co 3 tygodnie do domu,patrzała na stronkę internetową i cosik jest,ale w jakiej postaci jest ten lek,popyta się,może można byłoby tam kupić :)
-
Ja znowu na swoją staruszkę mówił:moja pierwsza nie rodna,potem,była pierworodna własna,druga i trzecia.Jak odeszła staruszka,to mam trzy ludzkie córeczki i jedną psią najmłodszą,choć już nie najmniejszą :D :)
- 78403 replies
-
[quote name='Doginka']Ja myślę dokładnie tak samo, więc jesteśmy głupie już we dwie;-)[/QUOTE] Dolanczam do grupy glupoli :)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]Dzisiaj MÓJ HARLEY ,najukochańszy bokser wszechczasów , obchodziłby 11 urodzinki ....od prawie 7 lat jest za TM :( KOCHAM CIĘ Mój Niuniusiu na zawsze ....:loveu: [/B][/FONT][CENTER] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4041/wlesie3sp.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] Piękna boksiowa mordka :( za krótko żyją te nasze psiaki :( Moja ruda staruszka też z 2000 roku była,ale starsza trochę,bo 22 kwietnia by skończyła 11 lat,10 nie dożyła,zabrakło jej 5 miesięcy,ale za to 9 obchodziliśmy hucznie(niestety już wtedy była chora)
- 78403 replies
-
Zamówiłam już pakiet ogłoszeniowy z tekstem i z wydarzeniem na FB,ale mam też piękny tekst od[B] choleraa[/B]: [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Charakter- to coś co wyróżnia każdego z nas.. Wśród ludzi silna wola, mocne nerwy, pewność siebie, dają oparcie najbliższym i są doceniane.. Jeśli cechy te występują u psa- traktowany jest wówczas jako potencjalne zagrożenie. Gabor- piękny dostojny bokser ma wszystkie cechy gwarantujące dobre życie w ludzkim świecie.. niestety jest psem.. Obecnie mieszka z dziećmi, które dominuje, a przekroczenie progu domu bez wiedzy właściciela jest niemożliwe. Gabor jest wspaniałym psem, który według szkoleniowców ma znakomite rokowania na wiernego przyjaciela i obrońcę. Szuka pana z odrobiną wolnego czasu i silnym charakterem- tak niewiele potrzeba mu do szczęścia.. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][/QUOTE]
-
Ostatnio byłam odwiedzić naszego Foksia w domu tymczasowym,boziu jaki to fajny psiak,a jak strasznie boi się dotyku,nie ma w nim cienia agresji,jest po prostu super i potrzebuje domku :( A ja myślałam,że sunia domku tymczasowego jest mała,zobaczcie jaki mały jest Foksiu w porównaniu z nią: Dwa przerażone psiaki w drzwiach: A czego one się tak strasznie bały-mojego strasznie niebezpiecznego psa,który rozłożył się przy nas w nogach na podłodze i bawiła piszczącą zabawką: Którą później dostała do domku :):):)
-
A ja dziś miałam miłą niespodziankę,na szkolenie psie przyszła pani z naszą sunią Hasky,całkiem zapomniałam z tego wszystkiego jak ją nazwała :) ale zdjęcia porobiłam :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/843/9d4b64e096a20d70med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/850/50084d84a3b904d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/850/93fb149392195d7emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/848/e0daf63717c7a7d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/831/205f0cf82598022dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maruda666']To ja też proszę o konto dla jego królewskiej mości. Z bazarku wyszło dla Kinga trochę ponad 40zł - zaokrąglę do 50. Przy okazji, zajrzyjcie proszę ciocie boksiowe na bazarek w moim podpisie, strasznie pusto :([/QUOTE] To ja już zapisuję w rozliczeniu :) Dziękujemy Marudko :) [quote name='olly']Otrzymałam już pieniążki z bazarku :) 172zł! Freya73, dziękujemy!!!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Bardzo się cieszę,że już doszły,Freya73-jeszcze raz gorąco dziękuję ci za bazarek :)
-
[quote name='tu_ania_tu']jest gdzies bazarek z ogłoszeniami i tekstami. poszukam namiarów.... jest [url]http://www.dogomania.pl/threads/206926-Bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY-na-Rokusia-i-Dinusia-do-13-maja!!!?p=16801759#post16801759[/url][/QUOTE] Dziewczyny ja mogę ogłoszenia wykupić i jeszcze 10zł dodać do kastracji,czy ktoś wspomoże panią ,mąż pani w tym miesiącu przepracował tylko 2 tygodnie(pensja wyszła 700zł)przy trójce dzieci i rachunkach do opłacenia wcale się nie dziwię,że pani musi trzymać się za kieszeń.Koszt kastracji około 100zł,do tego szczepienia na wściekliznę i przydała by się bombka szczepień ta ,co się robi co dwa lata,to kolejne 60zł,czyli potrzebujemy 160zł łącznie.
-
Olla,Olla pieniążki już jakiś czas temu ode mnie wyszły,w drugim poście masz wpisane ile i z jakiego bazarku,jak tylko dojdą,to napisz tu na wątku boksia i na wątku bazarkowym Freya73 :) o tu: http://www.dogomania.pl/threads/206382-Zako%C5%84czony.-Benetton-Grace-Cole-Estee-Lauder-dla-King-a-do-25-04.-Zapraszam
-
[quote name='Enigma79']Czyli ratunek nadszedł w ostatniej chwili. Ja właśnie skończyłam czytać "Mojego Psa", była tam mowa w jednym artykule o fundacji SOS Bokserom (którą już znamy :) ) i pomyślałam,aby może do nich się zgłosić o pomoc. Świetnie, że nie ma już takiej potrzeby.[/QUOTE] Enigma79,nie wiesz chyba,że my z ageralion właśnie z tą fundacją non stop współpracujemy,Kiniu ze Szczecina poszedł pod ich opiekę,Bigosowi też znalazłam dom,a fundacja załatwiła podpisanie papierów adopcyjnych :) Sama część papierów przecież załatwiłaś ty,naużerałaś się z tym faciem.Wszystkie boksie są do tej fundacji zgłaszane :)
-
[quote name='chita']hahha tiaaa ja:D to catangel ja tylko jestem zleceniodawca;)[/QUOTE] No ale zlecenie trzeba dać,potem odebrać,no i powklejać,to też zajmuje czas :p
-
chita-pracowita :D