-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[quote name='Alicja'][B]Bardzo Was proszę o kliknięcie i zagłosowanie , w imieniu swoim , Fioneczki i jej TZta kliknijcie w oba linki [/B] [B]Syn Asi i Krzyśka jest po poważnej operacji i bardzo by się ucieszył jeżeli by udało sie wygrać :multi:[/B][/QUOTE] Z miłą chęcią zagłosowałam już wcześniej-zdjęcie naprawdę super :) ale w drugim linku nie wiem jak ? edit:już mam ;)
- 78403 replies
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
tatankas replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda*']Mazi przy tych rozrabiakach to aniołek:)aczkolwiek też bardzo lubi skakać na parapet więc karnisz bardzo często ląduje na podłodze.Jak jesteśmy w domu to nie skacze na łóżko,ale jak zostaje sam to gryzienie łóżka stało się jego ulubionym zajęciem.Jak wracamy z pracy to zastanawiamy się czy będziemy mieli na czym spać:) jest mądrym psiakiem więc mam nadzieję,że szybko z tego wyrośnie:)[/QUOTE] U mnie ochroną przed gryzieniem łóżka była suszarka na pranie.Po prostu przykrywałam nią łóżko,no i koniecznie coś innego do gryzienia,moja dostawała uszy świńskie wędzone czy suszone.Dostawała je tylko,jak wychodziliśmy z domku,to był dla niej znak,że my wychodzimy,a ona na posłanko ma iść do gryzienia.Wędzone szybko znikało,ale suszone mogła mielić przez kilka godzin.Różnią się kolorem,wędzone jest brązowe i się kruszy,a suszone białe i może je memłać godzinami.Będzie dobrze-powodzenia. -
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Dostałam kolejny przelew dla Miśka z Polic-[B]Marta i Karol :)-30zł[/B] serdecznie dziękuję :):):) [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty listopad:[COLOR=red]315zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]stan aktualny konta [COLOR=red]203zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Doszły pieniążki od Yana-bardzo dziękujemy,wpisuję w rozliczenie :) [INDENT] [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] ___________________________________________________________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B]w sumie wpłaty listopad:[COLOR=red]285zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] ____________________________________________________________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]stan aktualny konta [COLOR=red]173zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/INDENT] -
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Konta poszły na pw jeszcze tego samego dnia,co prosiłyście. [B]Na Miśka dochodzą też pieniążki na konto Toz Police,rozliczenie osobne:[/B] Danuta Kowalska-Maciaszek/Świnoujście-[B][COLOR=red]30zł[/COLOR][/B] Agnieszka Maria Zań/Szczecin-[B][COLOR=red]60zł[/COLOR][/B] Ewa K Mila-[B][COLOR=red]10zł[/COLOR][/B] Magdalena Wieczorek/Police-[B][COLOR=red]15zł[/COLOR][/B] Katarzyna Mazurek(scarlet11)/Warszawa-[B][COLOR=red]10zł[/COLOR][/B] Barbara Wojtaś/Rudnik nad S-[B][COLOR=red]100zł[/COLOR][/B] Agnieszka Koźmin/Chełmek-[B][COLOR=red]15zł[/COLOR][/B] Robert Roman Cieciorowski/Szczecin-[B][COLOR=red]10zł[/COLOR][/B] Marta Krenzmann/Szczecin-[B][COLOR=red]30zł[/COLOR][/B] [B]Razem [COLOR=red]280zł[/COLOR][/B] [B]Były też w tym okresie wpłaty,ale nie określone,że na Miśka(wpisane na TOZ POLICE) od:[/B] Danuta Krawczyńska-Becker/Szczecin-[COLOR=red]50zł[/COLOR] PAYU SPÓŁKA AKCYJNA/Poznań-[COLOR=red]25zł[/COLOR] PAYU SPÓŁKA AKCYJNA/Poznań-[COLOR=red]20zł[/COLOR] [B]Razem [COLOR=red]95zł[/COLOR][/B] -
[quote name='sylwia637']Kolejne znalezione nieszczęście:( Wg relacji sąsiadów pies od września mieszkał na klatce schodowej. Obecnie jest w DT, ale po jego zachowaniu trudno uwierzyc ze ktos sie go pozbył. Jest fajnym, grzecznym psiakiem. http://images45.fotosik.pl/1214/a3fd60222f18be4dmed.jpg] Więcej zdjęć tego przybłędy :
-
Zagłosowane na Rachów :)
-
1. IMIĘ: Maksiu 2. PŁEĆ: pies 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: średni 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 10 m-cy 7. STAN ZDROWIA: dobry – odpchlony i odrobaczony. 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Maks wraz ze swoją matką Kropką przebywali na zaniedbanej działce. Nikt się nimi nie interesował, nie zwracał na nich uwagi. Do czasu...., gdy spotkały na swojej drodze osoby kochające zwierzęta. Maks przebywa w domu tymczasowym, jednakże pilnie szukamy dla niego domu stałego. Maksiu jest 10-cio miesięcznym psiakiem o pięknym, różnokolorowym umaszczeniu. To wspaniały przyjaciel. Uwielbia towarzystwo człowieka. Kocha być głaskany, pieszczony, przytulany. Jak przystało na takiego młodziaka, trzeba go jeszcze podstawowych zasad nauczyć. Jest bardzo pojętny i karny. Pełny ufności, otwartości i nieposkromionej ciekawości. Nie wymaga zbyt wiele, ot 3 x dziennie krótki spacer, miskę miękkiej strawy, czułości i dobrego słowa. Szukamy Maksiowi domku, w którym będzie kochany już do końca swego życia. A on na pewno odwzajemni się swoją ogromną miłością i oddaniem. Może Ty go pokochasz? TELEFON KONTAKTOWY: 501 803 646 lub 514 032 196 Oferta Toz Police PRZEUROCZA DEJZI SZUKA DOMU 1. IMIĘ: Dejzi 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: raczej duża ale nie aż tak bardzo duża 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 2 - 3 lat 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry (odpchlona i odrobaczona) 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: oferujemy bezpłatną sterylizację 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Dejzi. Tak dostała na imię sunia, której szukamy domu. Jak ją znalazłyśmy, była całkowicie bez chęci do życia, słaniała się na łapkach, nie miała siły nawet iść. Straciła nadzieje na lepsze życie. Nie mogłyśmy przejść obok niej obojętnie. Może nie jest najpiękniejsza, ale za to ma złote serce. Pomimo tego, że została porzucona, pozostawiona na pastwę losu, bez żalu, na zimnym dworze, Dejzi nie straciła zaufania do człowieka. Jest psiakiem, który kocha towarzystwo człowieka, uwielbia się do niego przytulać, czuć jego obecność. Jest niezwykle łagodną sunią, której nic nie przeszkadza. Może przebywać w towarzystwie innych zwierząt. Potrafi zostawać sama w domu, załatwia się tylko na dworze. Oddałaby wszystko by móc mieszkać ze swoim przyszłym właścicielem, w ciepłym mieszkanku. Dejzi czeka na swoją szanse. Wierzy, że znajdzie się ktoś kto ją pokocha nie za wygląd, ale za jej cudowny charakter. Przy odrobinie miłości sunia stanie się najwspanialszym członkiem rodziny. Szukamy dla Dejzi dobrego domu, w którym pozostanie już do końca swego życia. TELEFON KONTAKTOWY: Oferta TOZ Police Sylwia 514 032 196 / 662 238 519 zdjęcia
-
1. IMIĘ: Pysia 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: 6 tyg. 7. STAN ZDROWIA: Pysia nie słyszy i ma lekko skrzywioną główkę 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: na koszt TOZ Police 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Pysia jest śliczną, maleńką kuleczką. Ma 6 tygodni. Została znaleziona w tragicznym stanie: zaawansowany koci katar, zaropiałe, posklejane oczka, guma do żucia przyklejona do łapek, oraz porzucenie w ciemnym, obcym miejscu. Pysia postanowiła zawalczyć z naszą pomocą o swoje życie i udało się. Pozostanie jej wada w postaci nie słyszenia. Jest również nietypową kotką, gdyż ma główkę lekko skrzywioną, co w niczym jej nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie dodaje uroku. Koteczka jest przytulaśna, uwielbia pieszczoty i noszenie na rękach. Uwielbia być z człowiekiem, czuć jego obecność. Bawi sie różnymi zabawkami, biega za piłeczką. Pięknie mruczy pokazując zadowolenie. Korzysta z kuwetki. Daj szansę Pysi na dobre życie, a odwdzięczy Ci się oddając całą swoją miłość. Oferta TOZ Police 888 816 843 1. IMIĘ: Klara 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 11 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Klara jest koteczką, tak grzeczną, że zasługuje na spokojny dom. Uwielbia głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem. Kocha towarzystwo człowieka. Nie jest wybredna. Ma bardzo pozytywny stosunek do otaczającego ją świata. Lubi pobawić sie maskotką, ale wystarczy też szyszka. Dba o swoją higienę. Jest odpchlona i odrobaczona. Czy pokochasz Klarę i stworzysz jej nowy dom?! Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej. Oferta TOZ Police 888 816 843 1. IMIĘ: Axel -Srebrzysty 2. PŁEĆ: kot 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: adekwatna do wieku 5. UMASZCZENIE: srebrny z czarnymi pręgami 6. WIEK: ok 6 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry (odpchlony i odrobaczony) 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police) 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Axel ma piękne oryginalne umaszczenie i mięciutką puszystą sierść. Jest cudnym kocurkiem, o wyjątkowo łagodnym usposobieniu. Jak na swój wiek jest bardzo grzeczny ułożony. Uwielbia być pieszczony i głaskany. Do szczęścia potrzeba mu towarzystwa człowieka, ciepła, miłości oraz miseczki jedzenia. Niby niewiele…..a jednak potrzeba. Nie jest wybredny. Może żyć w towarzystwie innych kotów. Bawi sie przeróżnymi zabawkami, jak również zwykłym papierkiem czy listkiem. Dba o swoją higienę, jest w pełni zdrowy i korzysta z kuwety. Odrobaczony i odpchlony. Z pewnością Axel zasługuje na dobry dom, za który odwdzięczy się wielką miłością i własnym milusińskim towarzystwem. Oferta Toz Police 888 816 843
-
[quote name='andegawenka']Stara kosulka TZ za darmo:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Takiej exstra kosulki to nawet TZ nie ma ;)
-
Kapselkowy jest zajefajny,jak będę miała kupić,to tylko taki,a jaka to bluza jak i na tylne nogi i dupkę zakrywa,więc wszystko co trzeba :)
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
tatankas replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Super psiak z niego i miał szczęście trafić na super ludzi :) -
Kapselek cudo,a kubraczek świetny-mogłabym się dowiedzieć gdzie i za ile go kupiłaś,oraz jak go się ubiera,bo na zdjęciu to za bardzo zapięć nie widać???
-
No ja tu już trzeci raz zachodzę z nadzieją,że zdjęcia będą ,a tu lipa,Alinka się obija ;)
-
Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ ___________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] -
Fotki piękne,ale nasz Ozzulek w końcu chyba zrzucił troszkę kilogramów co?
- 78403 replies
-
Wszystkie szczeniaczki mają swoje domki :)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
tatankas replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='tatankas']Ja zgłaszam [B][COLOR=red]Mgielka[/COLOR][/B] na czarne kwiatki,przez ten bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213582-Zako%C5%84czony-rozliczam%21-FILMY-KSI%C4%84%C5%BBKI-ZABAWKI-na-Boksia-Kinga-rehabilitacj%C4%99-do-12.09/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/213582-Zako%C5%84czony-rozliczam!-FILMY-KSI%C4%84%C5%BBKI-ZABAWKI-na-Boksia-Kinga-rehabilitacj%C4%99-do-12.09/page7[/URL] Paczkę niestety wysłałyśmy,wisi 21zł+koszta przesyłki,które zna olly,a Mgielki od września w ogóle nie ma na dogo :([/QUOTE] To powtarzam poprawnie -
[quote name='Izabela124.']Jeszcze smakową przeżyję, ale zwykła jest fuuuuuj[/QUOTE] A tam,u nas w domu nie pijemy napojów gazowanych(chyba,że z czymś mocniejszym ;))ani soków.Moje dzieci już tak się przyzwyczaiły,że jak u kogoś nawet jesteśmy,to pytają się o wodę do picia,jak dostają soki.
- 78403 replies
-
I kolejny boksio do adopcji-10 miesięczny pies: [url]http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/529973.xhtml[/url]