Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. 1. IMIĘ: Basia 2. PŁEĆ: kotka 3. RASA: europejska 4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 6 m-cy 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Basieńka jest drobniutką, śliczną koteczką, lubiącą sobie „porozmawiać”.Kocha towarzystwo człowieka. Na początku trochę nieśmiała, ale wystarczy kilka chwil wspólnie spędzonych z człowiekiem i Basia staje się przyjaciółką od serca. Donośnie mruczy pokazując swe zadowolenie. Jest też taką arystokratką, gdyż woli plasterek wędliny niż kocią puszkę. Umie zająć się sama sobą, a gdy słyszy kroki człowieka zbliżające się do drzwi, przybiega i wita go przymilającym miauczeniem. Dba o swoją higienę. Jest odpchlona i odrobaczona. Basia szuka przyjaznego domku i kochających opiekunów, którzy okażą jej dużo opieki i miłości. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej. Oferta TOZ Police 888 816 843 Keks jest czteromiesięcznym kocurkiem, który został podrzucony do rodziny wolno żyjących kotów. Bardzo lgnie do ludzi, lubi być głaskany oraz brany na ręce i umie korzystać z kuwety, co świadczy o tym, że już kiedyś przebywał w domu. Ponieważ kotek nie był przyzwyczajony do życia na dworze, ciężko znosił trudne warunki i odbiło się to na jego wadze (1,5 kg). Aby uchronić go przed nadchodzącą jesienią, został przygarnięty przez tymczasowych opiekunów i teraz szuka nowego, stałego domu. Swoje imię zawdzięcza bardzo nietypowemu ubarwieniu, które można obejrzeć na zdjęciach i poniższym filmie: http://www.youtube.com/watch?v=CnQ8wO2ACCE Jak widać Keks jest bardzo przyjacielski, bardzo chce przebywać z ludźmi (lub z innymi kotami) a głaskany z zadowolenia tupie nóżkami i mruczy. Kocurek jest odrobaczony, odpchlony i czeka na nowych opiekunów, którzy zapewnią mu dom na jaki zasługuje.
  2. 1. IMIĘ: Foki 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: trochę większa niż średnia 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: 12 m-cy 7. STAN ZDROWIA: dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Foki jest młodą przepiękną sunią. Ma łagodne usposobienie. Uwielbia być przytulana, głaskana. Jest świetnym kompanem do wspólnych spacerów. Pięknie chodzi na smyczy. Jest psem ułożonym, spokojnym i zrównoważonym. Może przebywać w towarzystwie innych psów, za kotami nie przepada. Nie jest wybredna. Chciałaby zamieszkać w przytulnym mieszkanku, i mieć przy sobie człowieka, który ja przytuli i pogłaszcze. Szukamy Foki domku, w którym będzie kochana już do końca swego życia. A on na pewno odwzajemni się swoją ogromną miłością i oddaniem. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po – adopcyjnej. Nasze towarzystwo może zaoferować częściowe pokrycie kosztów sterylizacji. Oferta TOZ Police Sylwia 514 032 196 1. IMIĘ: Benio 2. PŁEĆ: pies 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: mały 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 4-5 lat 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry (odpchlony i odrobaczony) 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Benio to mały psiak, o złotym sercu. Kocha towarzystwo człowieka, i wygodną kanapę. Nie przeszkadza mu towarzystwo suczek oraz kotów. Piesek jest karny, reaguje na podniesiony głos, szarpnięcie smyczy. Jest nauczony czystości, załatwia się tylko na dworze. Uwielbia długie spacery. To pies aktywny, zabawny i zdyscyplinowany. Nie jest wybredny. Oddałby wszystko by móc mieszkać ze swoim przyszłym właścicielem, w ciepłym mieszkanku. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, spokojnie jeździ w samochodzie i jest grzeczny u weterynarza. Benio czeka na nową rodzinę, która przyjmie go i otoczy opieką i miłością, na którą zasłużył. Oferta TOZ Police Sylwia 514 032 196
  3. 1. IMIĘ: Nela 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: mała 5. UMASZCZENIE: czarna 6. WIEK: 4-5 lat 7. STAN ZDROWIA: dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI: Nela to maleńka sunia. Jest łagodna, i przyjacielska. Dba o czystość, nie załatwia się w domu. Uwielbia się przytulać. Kocha towarzystwo człowieka. W stosunku do innych psów i suk jest obojętna, ale nie lubi kotów. Zjada wszystko co dostanie do miseczki. Jest ułożoną i dojrzałą sunieczką, potrzebującą kontaktu z człowiekiem. Okaż jej swoje dobre serce, a na pewno odwdzięczy się przyjaźnią. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po – adopcyjnej. Nasze towarzystwo może zaoferować częściowe pokrycie kosztów sterylizacji. Oferta TOZ Police Irena 501 803 646 1. IMIĘ: Szczeniaczki 2. PŁEĆ: suczki 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: będzie średni, ale z tych mniejszych 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: ok. 1 m-ca 7. STAN ZDROWIA: dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Szczeniaczek 1 m-czny poszukuje nowego domku. Matka jest średnia ale z tych mniejszych (ok. 30cm – 35cm wysokości), ojciec nieznany. Oferta Toz Police 514 032 196 Są jeszcze dwie inne suczki,których zdjęcia nie chcą mi wejść.Jest jeszcze jedna biała w czarne łatki,która ma białą kreskę przechodzącą między oczkami.Druga cała ruda z czarną mordką.
  4. U mnie tez minęły 2 lata z rudą 11 listopada,więc niewiele dłużej.A wydaje się,jakby zawsze była z nami :)
  5. Boziu jak można psa oddać,wyrzucić,przecież to takie smutne ,poczciwe mordki :(
  6. [quote name='chita']ta nasza jesien byla fajna na poczatku tygodnia, dzis przejasnilo sie dopiero kolo poludnia i zimno:shake:....może sie powtórze ale jak-ja-nie-cierpie-zimy!!![/QUOTE] Możemy sobie przybić piątkę,ja też nie cierpię zimy i zimna :(
  7. Boziu,to mi raptem jeszcze 30 lat zostało pracy,zmieńcie może temat,bo doła łapię :( Dla Ozulka całuski wysyłam :)
  8. Głosujcie na zdjęcia do kalendarza dogo,link w moim podpisie :)
  9. [quote name='sylwia637']Jak mam wrzucic tu wątek o Dinie?? on jest na dogo w dziale - Juz w nowym domu[/QUOTE] Tu wątek Dina: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216716-W%C5%82asciciele-Dino-sie-odnale%C5%BCli[/url]!
  10. Wy to macie piękną jesień,taką jeszcze zieloną i słoneczną,bo u nas szaro-buro i już zielonej trawki prawie nie widać,tylko pełno czerwono pomarańczowych liści :(
  11. [quote name='ageralion']A niech to gęś kopnie, bokser w gąski :evil_lol:[/QUOTE] hihi ogon zasłonięty obrożą,ale też jest,muszę zrobić kiedyś całe zdjęcie jej plamki ;)
  12. Nie wiem,czy któraś z was zauważyła,a ja się jeszcze nie chwaliłam,że mój rudzielec to ma gąskę na karku :D:D:D No same się przyjrzyjcie jej łatce na karku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1220/32349f8baee1691cmed.jpg[/IMG][/URL] Co ta pani znów chce ode mnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1219/c79c111bb9b25fb9med.jpg[/IMG][/URL] Czeka na patyczka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1220/5af365e15895a6fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1229/f1f10f7969fd791bmed.jpg[/IMG][/URL] I na dzisiaj starczy :)
  13. Amelka z TZ: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1042/67ceef6706003229med.jpg[/IMG][/URL] I rudy śpioch-zbliżenie :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1238/e97170edc6235ae9med.jpg[/IMG][/URL] A tu już zdjęcie z października,wieczorny spacerek-po zabawie z Dinem(podopieczny mojego tozu): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1191/cff41973446ff289med.jpg[/IMG][/URL] No i z powrotem jesiennie,z wczoraj-coś tam wypatrzyła: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1229/df1a58c8dcc3f3d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1229/582d3080be5f52a0med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ach wspomnienia z cieplutkich dni-ja chcę już lato,a jeszcze porządnej zimy nie było.Niki po kąpieli wygrzewa się na trawce i nie tylko: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1220/461497a169b3776dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1230/aa925e7cb9d285b2med.jpg[/IMG][/URL] Uśmiechnięte oczęta mojej najmłodszej: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1229/3aea02a5d63a387fmed.jpg[/IMG][/URL] Karmimy łabądki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1191/d9c4f741c78b3c99med.jpg[/IMG][/URL] I cała zgraja: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1229/4ea2b40fc0bda8e1med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Przeglądałam dziś zdjęcia z wakacji,bo na bazarki fotograficzne potrzebne były i znalazłam takie zdjęcia,moja ciocia z Myśliborza ma takie piękności podwórkowe: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1185/216a5561fbe96638med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1042/767a0b6233a1cc20med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1220/81f8de2c75b89c04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1228/d81885b3551a3040med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1220/bddb70124e51a196med.jpg[/IMG][/URL] Piękne jasno szare ubarwienie i zielone oczka -cudo piękniejsze niż nie jeden rasowiec :):):)
  16. [SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR] ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE] agnieszka32-50zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray],LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B] some-10zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3]olga03-25zł[/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY LISTOPAD,[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] [COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE] [COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] __________________________________________________ _________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [B]w sumie wpłaty listopad:[COLOR=red]365zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]szczepienie,odrobaczenie,chipowanie[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-???zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE] __________________________________________________ __________________ [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]stan aktualny konta [COLOR=red]253zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  17. [quote name='olly']Kochani, dziękujemy za zakupy. Przelałam na konto Fundacji 330,20 :) Aduś, dzięki za bazarek ;)[/QUOTE] z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217008-ZAKO%C5%83CZONY!!!-Na-bokserk%C4%99-buni%C4%99-i-inne-boksiowe-staruszki-z-sos-bokserom[/url] [B][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=4][COLOR=magenta]:loveu::loveu::loveu:Na Bunię i staruszki wyszło [COLOR=red]330,20zł[/COLOR]-dziękujemy bardzo wszystkim kupującym:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  18. O nasz Misiaczek :)Dziękujemy pani Danusiu :)
  19. [quote name='Enigma79']Czy wiadomo coś o Misiu ? Jak się czuje ? Na innym wątku przeczytałam, że już się nie boi mężczyzn... Może udałoby się jakieś zdjęcie wkleić ? :)[/QUOTE] sylwia637 miała dzwonić,muszę się jej spytać ;)
  20. [B]i efekty jej "działalności" ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1189/1371f0681f2231demed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1190/1ff2678f39bf3122med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1224/b8001a0300ad1f4amed.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  21. [quote name='Nutusia']No właśnie nie bardzo, bo mnie takie mega katarzycho dopadło, że klękajcie narody! :( A kiciunia, czyli Piękna Helena co zje to zwraca. Już dzwoniliśmy do Doktorów, dostaje leki i mam nadzieję, że jej przejdzie i nie będziemy musieli w niedzielę ciągnąć Doktora do lecznicy... A Lilcioch to prawdziwy koci... cień! :) Nie mogę im nawet zrobić zdjęcia, bo Liluch duży, a Helenka malusia. Za to zrobiłam kilka fotek Gliździocha na nowym tapczanie od Cioci Ellig - wysyłam Kapselkowi z prośbą o wstawienie ;)[/QUOTE] Wysłałaś mnie,już wstawiam :)[B]Fotki Lilciocha [/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1037/19ab185873b4c24dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1215/bfe33648a24f0b63med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1180/25ae47d774adcc98med.jpg[/IMG][/URL]
  22. Jest the best!!!
  23. tatankas

    Kapsel & Jenny

    [quote name='Alicja']ja mam pomysły a TZ szyje :lol::lol:[/QUOTE] Szczęściara.Ja jak coś chcę,to wiem,że jak sama tego nie zrobię,to tego nie dostanę,(i może to i lepiej)jestem samowystarczalna :)(z wyjątkiem nocnych harców ;))
  24. [quote name='sabinka40']Witam:lol: Nikita jest przesliczna, piekne fotki ma dziewczynka:loveu: Buziaczki w faflunki i mizianki od cioci Izy:loveu:[/QUOTE] Witamy ciocię Izę na naszym wątku,dziękujemy za buziaki :)
×
×
  • Create New...